Avea Türk Telekom Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Kurumsal müşterileri olarak kafamın gireceği yer değişmiyor. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

İki firma tarafından da (görünüşe göre tek şirket) kazık yemiş biri olarak layıklarını bulmuşlar diyorum. Mümkün mertebe bana yaklaşmasınlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Avea'nın ismi yılbaşı itibariyle Türk Telekom Mobil olacak. Ayrıca 1 Aralık itibariyle 900 mhz frekansından yayına başlıyorlar. Bu şu demek kapalı mekana girince Avea'nın çekim gücünün düştüğünü görürüz. İşte bu sorun artık olmayacak. Telefon full çekecek.

Destan gibi isim nasıl telefonun operatör kısmına sığacak orası ayrı mesele.

TT Mobil olarak kisaltabilirler belki

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız şuda var Avea çekmiyor diye ucuz. Çekim gücü artarsa fiyatları diğerleriyle aynı olur buda ayrı mesele. Şahsen Arap Telekom'a pardon Türk Telekom'a para yedireceğime gider İngiliz Vodafone'a yediririm.

mkyb tarafından 13/Kas/15 17:29 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yalnız şuda var Avea çekmiyor diye ucuz. Çekim gücü artarsa fiyatları diğerleriyle aynı olur buda ayrı mesele. Şahsen Arap Telekom'a pardon Türk Telekom'a para yedireceğime gider İngiliz Vodafone'a yediririm.

nerede çekmiyor la :D 4 yıldır avea kullanıyorum çekmediği yer görmedim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

nerede çekmiyor la :D 4 yıldır avea kullanıyorum çekmediği yer görmedim.

Edirnekapı metrobüs durağı, Avcıların bazı yerleri, Kağıthane merkezde bile çekmeyen yerler var aveada :/

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://m.milliyet.com.tr/avea-turk-telekom-oldu/ekonomi/detay/2184579/default.htm

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adamlar tam tekel olma yolunda, sabit hat, mobil hat, tivibu, maç yayınları....

Avea nın bir kısmı aycell olarak devletindi bir zamanlar.

Hey gidi hey... bu potansiyeli kendi elimizle elin lübnanlısına verdik. Memleketin durumu anıra anıra ağlamayı gerektiriyor, ama herkesin keyfi yerinde...

sakabey tarafından 26/Oca/16 18:16 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Lan telefonda "Türk Telekom Online İşlem" diye uygulama var düşünüyom nerden geldi diye. Avea online işlemler güncellenmiş sonradan ayıktım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Yeni uygulama daha hızlı olmuş 

Toplam Hit: 7675 Toplam Mesaj: 62
avea türk telekom