Avea Türk Telekom Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

hattı kestirirken yanlış kestiler heralde diyodum

telefon 2 diş çekiyodu 2 senedir şu an full çekmeye başladı

ama yazı çok uzun nedir o öyle :)

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

şu memlekette 1- melih gökçek  2- türk telekom un iticiliği bitmez baştan kaybettiler

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    sakabey bunu yazdı

adamlar tam tekel olma yolunda, sabit hat, mobil hat, tivibu, maç yayınları....

Avea nın bir kısmı aycell olarak devletindi bir zamanlar.

Hey gidi hey... bu potansiyeli kendi elimizle elin lübnanlısına verdik. Memleketin durumu anıra anıra ağlamayı gerektiriyor, ama herkesin keyfi yerinde...

superonline 2 yıl içinde internet sağlayıcısı olark 2. likten 1liğe geçişi hedefliyor hocam tekel mekel belli olmaz bu çekim kalitesi ile.

Bende bi atak bekliyorum. Aslinda fiberi bi her yere cekebilseydi s.o. sikerdi ama iste o sikinti.

Bu arada babanin tele baktim hala tr avea onda

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Son çıkan deklamlarını gördükten sonra soguduğum operatör. Sanki bedava fiberlendik felan teknolojik terimleri böyle saçma sapan desem yazık olur götten uydurma adına reklam bile denmez şempazelikle yurdum insanına kakalamaya çalışan zihniyet. Ben bu reklamı izleyip sen değerleneceksen ya bende bi sorun var yada senin reklam anlayışın balta girmemiş bir ormanda yaşayan ilkel bir kabileye yönelik. Bukadar basit bukadar komik bukadar izleyiciyi küçümseyen bi reklam görmedim. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bu ne boktan reklam ya..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Kotalı paketlerle her şehrin sadece en nezih mahallelerinde fiberlenip uzaya çıkıyoruz.

Paketlere zam yakındır. O kadar tabela, dükkan konsepti falan değişecek. Reklam filmi falan çekildi. Şimd gider var diye kotaları falan düşürebilirler. :) Ya da 3-5 lira eklerler ne olacak. 60 veren 65-70'te veriverir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Beyler çok zaman oldu ya efsane "Türk Telekom" geri döndü desenize.

Tahribat olarak özel logo ve slogan falan yapmıştık sanırım :)

Neydi o logo ve slogan biri bana hatırlatsın lütfen.

Türk Telekoma ... ... ... ...

AnaMuhalefet tarafından 27/Oca/16 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shed510
    Shed510's avatar
    Erkek

Türk Telekomun yeni logosundaki üçgenler nedense bana yerli otomobilimizi tasarımı çalınmasın diye aracın üzerine yapıştırdıkları acayip şekillere götürdü. Fazlaca saçmalamışta olabilirim ama samimiyim :)

İnsanın İçindedir hakikat, dışarısı sadece manzara !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

o logo nedir öyle anlamadım? paint de bana söyleseler bende yapardım. sizce?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Son çıkan deklamlarını gördükten sonra soguduğum operatör. Sanki bedava fiberlendik felan teknolojik terimleri böyle saçma sapan desem yazık olur götten uydurma adına reklam bile denmez şempazelikle yurdum insanına kakalamaya çalışan zihniyet. Ben bu reklamı izleyip sen değerleneceksen ya bende bi sorun var yada senin reklam anlayışın balta girmemiş bir ormanda yaşayan ilkel bir kabileye yönelik. Bukadar basit bukadar komik bukadar izleyiciyi küçümseyen bi reklam görmedim. 

Aynen katılıyorum, görünce reklamınızı ....yim dedim, bir reklam bu kadar mı akıldan yoksun ve itici olabilir... Rıdvan güzel çalkalamış. Bu adama eskiden saygı duyardım, bayadır kalıbının adamı olmadığını belli ediyor.

sakabey tarafından 27/Oca/16 00:33 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7674 Toplam Mesaj: 62
avea türk telekom