folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ayağımda Çıkan Garip Şey

Ayağımda Çıkan Garip Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Garip dediğime bakmayın yani böcek falan çıkmadı.

2-3 aydır sol ayağımın baş parmağının alt kısmında bir acı vardı ben uğraştım falan acaba bir şey mi var bir şey mi battı diye herhangi bir şey çıkmadı.

Şimdi baş parmağımın aşağısında ayak kısmında yine bir acı başladı yere basınca falan iğne batıyor gibi.

Işık tuttum baktım deri hafif şişmiş ama çok hafif ve içinde toplu iğne başı kadar bir su toplaması var.

Yani ayağımın içinde nokta şeklinde bir su toplanması olmuş ve yürürken acı veriyor acaba nedir bu?

ve doktora giderken nereden randevu almalıyım?

Cildiye mi ortopedi mi?

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Tırnak batmış olabilir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Ayakkabıdan oluyor hocam o ya da bazen çok uzun süre yürürsen ya da ayakkabı ayağında olursa öyle su toplayabiliyor. Bazen benim de başıma geliyor, patlatınca içindeki o pis suyu dışar atıyorum. iğneyle küçük delik aç o şekilde boşaltabilirsin.. sonra deri kendini yeniliyor zaten. istersen o deriyi kesebilirsin de..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

@unbalanced hocam tırnak kısmında değil alt kısımda tabanda var bu.

@r10aldinho hocam dediğini yaptım kaç kere ama bir 3 aydır aynı basarken acı veriyor, cildiyeye randevu aldım ama doğru mu aldım bilmiyorum. :/

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

evt hocam ben de de öyle çıkmıştı hem de iki tane, birisi ayak başparmağının yanında, diğeri küçük parmağın altında. Ama o zaman yeni bir ayakkabı almıştım ve biraz sıkıyordu ve yaklaşık 12 saat hiç çıkarmadım ve de yürümüştüm baya.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

evt hocam ben de de öyle çıkmıştı hem de iki tane, birisi ayak başparmağının yanında, diğeri küçük parmağın altında. Ama o zaman yeni bir ayakkabı almıştım ve biraz sıkıyordu ve yaklaşık 12 saat hiç çıkarmadım ve de yürümüştüm baya.. 

ayakkabım uzun süredir var ve bazen 3-4 gün boyunca evde olduğum hiç giymediğim oluyor ayakkabıdan olacağını sanmıyorum.

okul da açılacak doktora gidemem o yüzden bi an önce bi hal çaresini bulmam lazım.

pSkpt tarafından 18/Eyl/14 12:46 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

buradaki videolara bak hocam

http://www.uzmantv.com/konu/ayakta-su-toplamasi

belki seninki farklı olmuş olabilir .. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Nasır olabilir.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

buradaki videolara bak hocam

http://www.uzmantv.com/konu/ayakta-su-toplamasi

belki seninki farklı olmuş olabilir .. 

Hocam böyle değil işte bu top şeklinde dışarı çıkan su toplaması benimki ayağımın içinde sanki delik açmış ve içi su toplamış gibi.

Ayağımın içinde var yani dışında kabarcık şeklinde değil. :|

@HeYet yarın cildiyeye gidicem bakalım ne çıkacak.

pSkpt tarafından 18/Eyl/14 13:28 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

hocam büyük ihtimal nasır o.

ortada gördüğün delik portakal linfi şeklinde etin içine doğru uzun birşey, nasırın büyüklüğüne göre birkaç tane yanyana olabiliyor.

üstünden koparmayla geçmez, komple dibinden sökülmesi gerekiyor. sökmek çok zor sökebilirsen de çok sağlam kanar.

bela birşeydir, nasır bantı alıp yapıştıracan, sökerse ne âla.

randevu aldığın cildiyeci söyler zaten sana.

ben 20 tane nasır bantı kullanıp sökemedim, neşter pense vs kan revan ortamlar yaptım yine sökemedim.

birçoğumuzun tamah etmeyeceği hoca okuma üflemesi ile, ümitvar olmama rağmen geçti.

nasıl geçtiğini ben de anlamadım, yürürken lan benim ayağım niye acımıyor dedim, baktım yok olmuş :)

sen cildiye'ye göstermeden aksiyom alma ama.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

hocam büyük ihtimal nasır o.

ortada gördüğün delik portakal linfi şeklinde etin içine doğru uzun birşey, nasırın büyüklüğüne göre birkaç tane yanyana olabiliyor.

üstünden koparmayla geçmez, komple dibinden sökülmesi gerekiyor. sökmek çok zor sökebilirsen de çok sağlam kanar.

bela birşeydir, nasır bantı alıp yapıştıracan, sökerse ne âla.

randevu aldığın cildiyeci söyler zaten sana.

ben 20 tane nasır bantı kullanıp sökemedim, neşter pense vs kan revan ortamlar yaptım yine sökemedim.

birçoğumuzun tamah etmeyeceği hoca okuma üflemesi ile, ümitvar olmama rağmen geçti.

nasıl geçtiğini ben de anlamadım, yürürken lan benim ayağım niye acımıyor dedim, baktım yok olmuş :)

sen cildiye'ye göstermeden aksiyom alma ama.

Benim ayağımın altında ufak ufak 10 12 tane küçük nasırcık olmuştu 10-12 yaşlarındayken

Ekmek içini bastırıyorsun 1-2 dk bekliyorsun,simsyah oluyor ekmek ertesi gün kalmıyor.

Kendi kendime küçükken denemiştim oldu.Ekmeğin ohalini unutamıyorum

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 3204 Toplam Mesaj: 28