folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ayağımda Çıkan Garip Şey

Ayağımda Çıkan Garip Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

benim sağ ayağımın altına miniminnacık bi cam battıydı.. 8 9 aydır orada :D  ora sertleşti falan cam halen orada :D 

bazı bazı acıtıyo ..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nasır

Sıvı ilaci var alicaksin üzerine sürüceksin kapanıcak zamanla.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Ben oyumu tavuk götünden tarafa kullanıyorum ve tavuk götü başlangıcı diyorum.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

benim sağ ayağımın altına miniminnacık bi cam battıydı.. 8 9 aydır orada :D  ora sertleşti falan cam halen orada :D 

bazı bazı acıtıyo ..

onu ordan cikar hocam yada cikartir allah korusum damara girip kalbe gelirse ...

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

hocam  nasır iki türü var sanırım bir erkek bir dişi ve içte çıkana birşey diyorlardı bence bir doktora göster aynısını yaşamıştım ameliyata giricektim  orda ki malzemeleri falan görünce nevrim döndü kaltım geldim. Evde kendi kendimi kestim biraz internette araştırdım :) garipti ama onun acısı herseyi yaptırır adama. 

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Siğil başlangıcı çıktı.

Doktor bi tüpten cyro ile biten bi ismi vardı eksi bilmem kaç derecelik gaz sıktı sonra krem yazdı.

Geçmezse tekrar gel dedi.

Bi de boynumda et beni vardı onu nasıl yaparız dedim ona bu gazdan sıkarız dedi ben yok kalsın dedim. :D

İmza...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Siğil olabilir yazacaktım doktor siğil demiş.

Ayağına çıplak el ile dokunmanı tavsiye etmem. Ayağında sürekli çorap ve terlik olsun yoksa herkese bulaştırırsın. Çok illet birşey.

Aynı sorun benim el parmaklarımda mevcut şu an. Asitik bi losyon ile deriyi eritip yok etmeye çalışıyorum.

İlk başta derinin içi boşalmış ve su toplamış gibi bir görüntü ile ortaya çıkıyor. Büyürse cryo ile yakıp küçültüyorlar. Küçük ise losyon ile tedavi edilebiliyor. Tam bitti derken başka biyerde tekrar çıkıyor.

Stifler tarafından 19/Eyl/14 17:50 tarihinde düzenlenmiştir

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 3203 Toplam Mesaj: 28