folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Az Bilinen İşe Yarar Mobil Uygulamalar

Az Bilinen İşe Yarar Mobil Uygulamalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ray52Lewis
    Ray52Lewis's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba.

Malum, şu sıralar evde oldukça fazla zaman geçiyoruz. Evde olduğumuz zamanlarda telefonlar elimizden pek fazla düşmüyor diyebiliriz. Böyle bir zamanda, çoğu zaman kullandığınız, işe yarar her tür kategorideki mobil ugulamaları bu başlık altında toplarsak herkesin işine yarayabileceği düşüncesindeyim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Ben boku elimden atmak istiyorum sen uygulama istiyosun gardasim olmazki !

Soktumunun aletini kirip camdan disari savurasim var.

Tbtye giriyorum, banka hesaplarima bakiyorum, sacma sapan oyunlara girsem en az 2-3 gun Mal gibi oynuyorum.

Oyun ise yarar mi ? Bi boka yaramaz. Sayayimmi neler oynadim ??!!!!!***##&$&$829$/&;2)&9#

Ya evet soyleyin beyler ise yarar ne yapabiliriz telefonda yoksa delirecem.

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

Tbtye giriyorum, banka hesaplarima bakiyorum, sacma sapan oyunlara girsem en az 2-3 gun Mal gibi oynuyorum.

Oyun ise yarar mi ? Bi boka yaramaz. Sayayimmi neler oynadim ??!!!!!***##&$&$829$/&;2)&9#

Şişşş hocam sakin ol, hemen bi meditasyon APP i kuralım sana... :-D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

http://taraftartv14.club/

Yerli yabancı kanallar,belgesel kanalları,popüler yerli yabancı diziler sadece android için 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    garga bunu yazdı

^^D`

~@~

okula git'meyen okuma-yazma bilmeyen bi çocukla birebir online oynayabileceğimiz bir oyun var mıdır? kullanımı kolay olsun. AnaOkulu öğrencisi dâhâ uygun olacak sanırım. 

böyle vurmalı-kırmalı da olabilir.

yada bu ufaklıkdaki şiddet eğilimini nasıl azaltacağız. 

YapBoz aldım ama 150-250 parçalık olanlarda tırmalıyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/20 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    garga bunu yazdı

^^D`

~@~

ulan okula gitmeyen okuma yazma bilmeyen bi çocukla birebir online oynayabileceğimiz bir oyun var mıdır? kullanımı kolay olsun. AnaOkulu öğrencisi dâhâ uygun olacak sanırım. 

böyle vurmalı-kırmalı da olabilir.

kurdum anasini satayim onuda kurdum. Headspace mi ne var.... herifin biri sakin sakin konusuyor :D al nefes burundan, ver nefes agizdan ! ben oyle sakinlesirmiyim ki mq ?

her aksam 6'da notification geliyor... "kocum bugun meditasyon ettirmeyecenmi ? biraz kendine zaman ayirmayacan mi ?"

heeee. olmuyor yine olmuyor :P

garga tarafından 11/Nis/20 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/user/adlkgjsklr

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    garga bunu yazdı

...

kurdum anasini satayim onuda kurdum. Headspace mi ne var.... herifin biri sakin sakin konusuyor :D al nefes burundan, ver nefes agizdan ! ben oyle sakinlesirmiyim ki mq ?

her aksam 6'da notification geliyor... "kocum bugun meditasyon ettirmeyecenmi ? biraz kendine zaman ayirmayacan mi ?"

heeee. olmuyor yine olmuyor :P

^^D`

~@~

benim anlattığım özel durumda, en son yakın zamanda gitmiştim. 

Böyle buğulu sesiyle güzel hikayeler anlatan bi radyo kanalı varsa, onu dinletmeyi düşünüyorum. 

Yada yakın zamanda evlerine gidebilirsem eğer, gözlerini bağlayıp, evdeki sivri köşeli mekanları yumuşatıp, kırılıp dökülebilen şey'leri güvenle tesbit edince, kendisini Belirli görevlere yönlendireceğim, gibi.

Gözlerini çok kullanıyor, ama Duymuyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/20 18:03 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

Epic Game Maker indirdim ama henüz kullanmadım. Onu da biri tavsiye etti. Oyun motoruymuş. Günün birinde bi bakarım.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sxyprn.com +18

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı

http://taraftartv14.club/

Yerli yabancı kanallar,belgesel kanalları,popüler yerli yabancı diziler sadece android için 

güvenilir mi hocam

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
Toplam Hit: 3716 Toplam Mesaj: 12
öneri mobil uygulama