Azmış İtler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SanitariuM
    SanitariuM's avatar
    Erkek

çok tiskindirici bi durum, ben izmirde yaşıyorum, izmirde götleri pek yemiyo, yapsalarda göstersek günlerini, göztepeye BDP aracı geldiğinde halk olarak taşladık siktir olup gittiler, her hayvanın bi evcili bide yabanisi vardır, bunlarda insanın yabanisi,

" Bir Türk dünyaya bedeldir " Mustafa Kemal Atatürk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

onur35 bunu yazdı:

onlar zaten sizin içinizdeler, Sadece seçim zamanları toplanıyorlar piçlik yapıyorlar. Elinde kimyasal maddeler olacak iz birakmadan yapacan bi bomba kimsenin görmediği bi yerden salacan bombayı grubun arasına oh mis, evine çık cipsini yiye yiye meydanı izle sonra,

istanbulda atılan molotoftan dolayı küçük yaştaki bi kzın yüzü yanmıştı o zaman seçim zamanımıydı?

pkk lıları halaylarla karşılarlarken seçim zamanımıydı?

hepsini geçtim dağda askerlerimiz ölürken seçim zamanımıydı?

başlamışınız bi iktidar yalakalığına bu olayların maaliyeti iktidara patlamasın diye "seçim zamanında olur böle" moduna giriyonuz.

utanın kendinizden.

hayır hocam, utanması gereken sizlersiniz, devletinize yüz çeviren sizlersiniz, aciz olan sizlersiniz devletinize yardım etmek yerine hep kendi düşüncelerinizle devlete köstek olanlar sizlersiniz, Güvensizlik sizde had safhada. 

Bu adamlar bu devlet yönetime gelmeden önce bu kadar sesli değillerdi, bu devlet gelmeden gül gibi geçiniyorlardı fakat devlet geldi ve düzenlerini bozdu,i her zaman derim köpekler bou boşuna dokunulmadığı zaman havlamazlar, var ki bi acıları eylem propaganda tarzı şeyler yapıyorlar, sizler de bu durum karşısında devletinizi şsuçluyorsunuz. Azcık düşün bu devlet pkkya yardım niteliğinde ne yaptı diye, bak bakalım bi tane pkkya yardım örneği bulabilecekmisin? bütün yaptığı yardımlar iyimser davranışlar dağdaki pkklıları indirip adam etmek maksadıyla yuapılmıştır fakat sizin gözleriniz bunu göremez görmek istemez  çünkü siz başka davaya inanıyorsunuz. 

pkklıların halaylarla karşlılanması olayına nasıl da geldiniz bak hala örnek veriyorsun, devlet bi kural çıkardı tek bir sabıkası bulunmayanlar gelsin vatandaş olarak yurduna dönsün dedi onalr da bunu kendi aleyhlerine çevirerek davul zurna iile getirdiler Sizler de devletinize destek olmak yerine köstek görevnizi layıkıyle yerine getirdiniz ve devletinize bok attınız, devlet davul zurnayla getirtti dediniz. 

Dağda askerlerin ölürken o çok güvendiğiniz tsk nın içinde  yine sizin görüşünüze sahip sol bünyenin adamları şerefsiz komutanlar vardı, daha dün akşam konuştum yakın bi tanıdığımla, pkklılar ile çatışıyorlar ve diyor ki gizlendiğimiz yer öyle bi yer ki hiç bi pkklının bizi görüp vurmasına imkan yok vursa vursa dürbünlü ile ya ara sıra çıkardığımız başımızdan vurur ya da elimizi vururlar ama ölen askerlerin hepsi sırtlarından vuruluyor yanlarındaki arkadaşları sıortlarından vuruluyor, Bunların arkasında da komutan var, Sizin komutanlarınız var, Atatürk çü komutanlar, Din düşmanı komutanlar, Laik komutanlar ve aynı zaman da vatanını satan orospu evladı komutanlar,, Bunlar da sizin görüşlerinizden farkındamısın? hepsi solcu bi tane sağcı buamazsın bunlardan.. Beni konuşturma hocam kimin ne bok olduğu belli Artık cidden vati geldi açın şuy gözlerinizi, adamlar pkkya kampta ders veriyo ardından istanbula geliyo sol takımı ayaklandırıyo Atatürk ün kitaplarını okuyo.. Ve siz hala bunları inkar ediyorsunuz, Sizlere artık bunladan sonra ne dense fayda etmez hocam, aynı mantıkla devam edin.. önünde sonuda kazanan belli olacak bu ülke de. 

Bu arada gençliğe hitabe yi bir oku ve şu askeriyenin içerisindeki komutanları da düşün o hitabeyi okurken.  Neyse ben de boşuna yazıyorum zaten..

şakasına mı yazdın anlamadım :) güldüm okurken..bence sen gözünü açmalısın.

, Bunların arkasında da komutan var, Sizin komutanlarınız var, Atatürk çü komutanlar, Din düşmanı komutanlar, Laik komutanlar ve aynı zaman da vatanını satan orospu evladı komutanlar,, Bunlar da sizin görüşlerinizden farkındamısın? 

demişsin...atatürk kadar vatanını seven bir adam daha göster elinden öpecem.asıl sen şu atatürk karşıtlıgını bırakmalısın önce ve atatürkün yaptıgı işleri okumalısın.din için yaptıkları ülke için yaptıklarını okumalısın.2. olarak vatanı satan adam zaten atatürkçü olamaz.atatürkçü geçinip atatürkçüler vatanı satıyor havası estirmeye çalışılıyor bu ülkede.vatanımı satan adam benim ne bayragımdadır nede komutanımdır.o adam benim görüşümden değildir bunun sen farkında mısın ?

pkk nın neden azgını söleyim.önceden gül gibi geciniyorlardı evet çünkü umutları yoktu..şimdi umutları var.bu umudu verende akp.adamlar artık kürdistan diye bir yeri agızlarına alabilecek cesareti buldu.cesareti veren kim akp..biraz gözünü aç.

sanki bundan önce terör yoktu..bu akp döneminde azdılar.çiller tamamen bitirmişti pkkyi cünkü askere yetki verilmişti.silahları yenilenmişti.şimdiki yasalara göre pkk ates acmadan ates edemezsin.bunu yapan kim acaba ?

ayrıca pkkyı zaten devlette bitirmek istemiyor.büyük bas askerlerde bitirmek istemiyor.zaten devlet bitirmek istese o komutanları içeri alır.o komutanları içeri nie almıyor senin akp? madem böle satıyorlar ülkeyi alsın içeri..hiç düşünmüyorsun..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

SanitariuM bunu yazdı:

çok tiskindirici bi durum, ben izmirde yaşıyorum, izmirde götleri pek yemiyo, yapsalarda göstersek günlerini, göztepeye BDP aracı geldiğinde halk olarak taşladık siktir olup gittiler, her hayvanın bi evcili bide yabanisi vardır, bunlarda insanın yabanisi,

hocam dün izmirdede gösteri yaptılar.sanırım konakta falan yaptılar.

yapmasına çok şey yapılırda,onlara karşı çıkınca bizi alırlar içeriye.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miracthestudent
    miracthestudent's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

onlar zaten sizin içinizdeler, Sadece seçim zamanları toplanıyorlar piçlik yapıyorlar. Elinde kimyasal maddeler olacak iz birakmadan yapacan bi bomba kimsenin görmediği bi yerden salacan bombayı grubun arasına oh mis, evine çık cipsini yiye yiye meydanı izle sonra,

istanbulda atılan molotoftan dolayı küçük yaştaki bi kzın yüzü yanmıştı o zaman seçim zamanımıydı?

pkk lıları halaylarla karşılarlarken seçim zamanımıydı?

hepsini geçtim dağda askerlerimiz ölürken seçim zamanımıydı?

başlamışınız bi iktidar yalakalığına bu olayların maaliyeti iktidara patlamasın diye "seçim zamanında olur böle" moduna giriyonuz.

utanın kendinizden.

hayır hocam, utanması gereken sizlersiniz, devletinize yüz çeviren sizlersiniz, aciz olan sizlersiniz devletinize yardım etmek yerine hep kendi düşüncelerinizle devlete köstek olanlar sizlersiniz, Güvensizlik sizde had safhada. 

Bu adamlar bu devlet yönetime gelmeden önce bu kadar sesli değillerdi, bu devlet gelmeden gül gibi geçiniyorlardı fakat devlet geldi ve düzenlerini bozdu,i her zaman derim köpekler bou boşuna dokunulmadığı zaman havlamazlar, var ki bi acıları eylem propaganda tarzı şeyler yapıyorlar, sizler de bu durum karşısında devletinizi şsuçluyorsunuz. Azcık düşün bu devlet pkkya yardım niteliğinde ne yaptı diye, bak bakalım bi tane pkkya yardım örneği bulabilecekmisin? bütün yaptığı yardımlar iyimser davranışlar dağdaki pkklıları indirip adam etmek maksadıyla yuapılmıştır fakat sizin gözleriniz bunu göremez görmek istemez  çünkü siz başka davaya inanıyorsunuz. 

pkklıların halaylarla karşlılanması olayına nasıl da geldiniz bak hala örnek veriyorsun, devlet bi kural çıkardı tek bir sabıkası bulunmayanlar gelsin vatandaş olarak yurduna dönsün dedi onalr da bunu kendi aleyhlerine çevirerek davul zurna iile getirdiler Sizler de devletinize destek olmak yerine köstek görevnizi layıkıyle yerine getirdiniz ve devletinize bok attınız, devlet davul zurnayla getirtti dediniz. 

Dağda askerlerin ölürken o çok güvendiğiniz tsk nın içinde  yine sizin görüşünüze sahip sol bünyenin adamları şerefsiz komutanlar vardı, daha dün akşam konuştum yakın bi tanıdığımla, pkklılar ile çatışıyorlar ve diyor ki gizlendiğimiz yer öyle bi yer ki hiç bi pkklının bizi görüp vurmasına imkan yok vursa vursa dürbünlü ile ya ara sıra çıkardığımız başımızdan vurur ya da elimizi vururlar ama ölen askerlerin hepsi sırtlarından vuruluyor yanlarındaki arkadaşları sıortlarından vuruluyor, Bunların arkasında da komutan var, Sizin komutanlarınız var, Atatürk çü komutanlar, Din düşmanı komutanlar, Laik komutanlar ve aynı zaman da vatanını satan orospu evladı komutanlar,, Bunlar da sizin görüşlerinizden farkındamısın? hepsi solcu bi tane sağcı buamazsın bunlardan.. Beni konuşturma hocam kimin ne bok olduğu belli Artık cidden vati geldi açın şuy gözlerinizi, adamlar pkkya kampta ders veriyo ardından istanbula geliyo sol takımı ayaklandırıyo Atatürk ün kitaplarını okuyo.. Ve siz hala bunları inkar ediyorsunuz, Sizlere artık bunladan sonra ne dense fayda etmez hocam, aynı mantıkla devam edin.. önünde sonuda kazanan belli olacak bu ülke de. 

Bu arada gençliğe hitabe yi bir oku ve şu askeriyenin içerisindeki komutanları da düşün o hitabeyi okurken.  Neyse ben de boşuna yazıyorum zaten..

İlk önce biraz neyin ne olduğunu öğren, DEVLET başa gelmez, yeni bir HÜKUMET, devletin başına gelir. Devlet aynıdır. Hiç birimiz devlet karşısında değiliz, hükumet karşısındayız. Çünkü hükumet, devletin aleyhine çalışıyor. Anladın mı?

Ayrıca, komutan solcu, şunlar sağcı, hoca solcular göt sağcılar süper filan şeklinde çocuksu ifadeler nedir yahu? Şaka mısın? AKP azdırmadı mı bu PKK götoşlarını? AKP'den önce gerek sol gerek sağ hangi yönetimde bu kadar azabilmişlerdi? Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde her gün kürdistan sözcüğünün bahsinin geçmesinin sebebi kim? Ben miyim? Sen misin? AKP mi? "Türküm" demek ne zaman Türkiye'de, Türklerin ülkesinde bu kadar ayıplanmıştı ha? Bunun solla sağla alakası yok. Adam şerefsizse şerefsizdir kardeşim. Yıllardır sağ sol adı altında değişik maskelerle bizi sikmediler mi zaten, siktiler. Şimdi ise AKP, üzerine kerpiç kapıyor. Ama gerizekalı halkımız hala AKP'ye evet basıyor, biz bunu anlamıyoruz.

Ayrıca Atatürk'ün isteği, Türk'ün de Kürt'ün de aynı toprakta iç içe yaşamasıydı. Amerika'ya bak, Amerikan diye bi kavram yok aslında. Herkes İskoç, İrlandalı, Norveçli kökenli, ama çıkıp Amerikan milliyetçiliği yapmıyorlar mı? İşte Atatürk'ün de Avrupalı şerefsiz devletler karşısında istediği şey Türk ve Kürtlerden buydu, birleşmek. Ama o öldü, yerine gelen mal eşşekleri, diş güçler, böyle gazı verdiler verdiler, Osmanlı'daki Ermeniler neyse Kürtler de şimdi öyle oldu. Adam gibi yaşamaktansa ülkenin içine sıçıp ekmeğini yeyip suyunu içtikleri toprağı pisler oldular, neyine gözümüzü açacağız?

Ayrıca o yozlaşmış komutanlar da tayyipin adam gibi komutanları ayıklamasıyla çıkmıştır ortaya. Askeriyemiz böyle miydi 10 sene önce?

Ha bir de, hakkını arayan ve hiçbir olay çıkarmayan öğrencilerimizi, kardeşlerimizi kız erkek dinlemeden dövüp sürükleyen bazı... neyse anladın sen, "polis" sıfatlı kişiler, suratına taş atan PKK'lı kanıbozuklara ekmek dağıtmıyor mu? Bu ne lan? Biz de mi molotof atalım sözümüzün dinlenmesi için? Türkiye'nin ekonomisinin de yurtdışındaki yarrağı yemiş imajının da sebebi kim? Kürdün olmadığı yerlere bak Türkiye'de, nasıl refah içinde yaşanıyor, bir de kürdün olduğu yerlere bak. Kim suçlu sence?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxx
    xxx's avatar
    Erkek

@miracthestudent

hacı çok güzel yazmışsın. özellikle Atatürk'ün Türkiye'de istediği şeyler.. Atatürk'ün milliyetçilik kavramını çok güzel ifade etmişsin..  fakat bizim ampül kafalıların derdi bunlar değil dertleri din,intikam.. intikam alacağız diye ülkeyi, kendilerinin de yaşadığı ülkeyi ali babanın çiftliğine çevirdiler.. kendileri burada Tayyip'in yaptıklarıyla orgazm olurken Tayyip, yandaşlarına paralar yağdırıyor.. her kuruma kendi yandaşlarını atayıp istediği şekilde yöneltebiliyor fakat bizim ampül kafalar daha burda savuna dursun Tayyip'i..

Selam ve dua ile(f)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

eee güzel bir karikatür vardı ;

işte böyle sikilmekten beter ederler adamı.2 günde bune be.Ne güvenliğimiz kaldı ne birşeyimiz.Nerde devlet ? Devlet ortada yok.

Hayır devlet gerekeni yapmazsa bi kaç ay içinde millet işin içine girecek.İç karışıklık çıkar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:

seçim süresince bu tür eylemler devam eder , seçimler bitince susarlar

çok doğru demişsin.bugüne kadarki olayların analizini yaparsan, tarihi önemli anlarda olay çıkarıyor bu lavuklar.

araplarla ezelden beri sürtüşükler,yine hedef almalarına şaşırmadı

http://sheitan.persiangig.com/Adolf%20Hitler.%20%2834%29.jpg

onların hakkından böyle biri gelir anca.saddam onları ne güzel mikiyordu.allah rahmet eylesin

mademki türksün systeme göster ürksün
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

dead_march bunu yazdı:

arkadaşlar ben mersin burhan felek caddesinde yaşıyorum ne şırnakta ne çilek muhallesinde nede isnsanların birbirine karıştığı istanbuluun bilmem ne meydanında biraz önce uyuyordum bir sesler geldi birileri bağırıp duruyor bende salak gibi sevindim heralde össdeki kopyayı protesto edwiyorlar sandım öğrenci kardeşlerim diye ayaklandım çıktım dışarı terör örgütü yandaşları neye uğradığımı şaşırdım bugüne kadar girmeye cesaret edemedikleri yandalarının bulunmadığı hatta sıksık sürtüştükleri bir muhalleye girmişler bilen bilir burhan felek caddesinde genelde arap kökenli türkler yaşar buadamlar nasıl bukadar cesur davranabiliyor apaçıkki bu sıradan gösterilerinden değil burdakilere adam olun lan kral biziz diyorlar poliste arkalarından hiç bişey yapmadan öyle ilerliyor hayatımda ilkkez bu kdar berbat bir sabaha uyandım

ben 20 sene cilek mahallesinde yasadim dogdum buyudum :) geneli kapsicak laflarla insanlari assagilamasan sevinirim guzel kardesim

Cilek mahallesinde bu tur olaylar cok olur buna lafim yok ama o insanlarin hepsi o tarzda haraket etmez  Ne sirnak nede Cilek mahallesinde o Insanlardan nefret Eden milyonlarca kisi var...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ah ahh mersin silifkeye de olsadı da şu itlrein kuyruğunu bi koparsaydık :|

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Koyun heryerde koyunluğunu belli ediyor bizim halkımız böyle koyun oldukça güden de olur seven de olur kesen de olur s*ken de olur saldıran kurtta çok olur çakal da başımızdaki başbakanlık yerine mahalle reisliği, çobanlık yapmaya alıştığından bu durum ona normal geliyor yadırgamayın sizde

Toplam Hit: 6571 Toplam Mesaj: 50