folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bağkur Emeklisi Özel Hastaneye Ne Öder?

Bağkur Emeklisi Özel Hastaneye Ne Öder?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Selamlar,

Annemi kontrol amaçlı doktora götürmek istiyorum ama katiyyen doğru bilgiyi internetten ve telefondan alamadım.

Bazı sorularım var,

1- Annem babam üzerinden bağkur emeklisi görünüyor özel hastanede muayene olabilir mi? 

2- Ne kadar katkı payı öder? En uygun katkı payını nerede öder?

3- Ben de emekli sandığı ve Acıbadem Sencard itekleme sigortası mevcut. Eş çocuk faydalanabiliyor sanırım peki annemin de faydalanma şansı olur mu?

Teşekkürler.

zeybekustasi tarafından 25/May/21 18:46 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Annemi kontrol amaçlı doktora götürmek istiyorum ama katiyyen doğru bilgiyi internetten ve telefondan alamadım.

Bazı sorularım var,

1- Annem babam üzerinden bağkur emeklisi görünüyor özel hastanede muayene olabilir mi? 

3- Ben de emekli sandığı ve Acıbadem Sencard itekleme sigortası mevcut. Eş çocuk faydalanabiliyor sanırım peki annemin de faydalanma şansı olur mu?

Teşekkürler.

1 evet

2 Hastaneye bağlı

3. Allianzı acı badem yapmışsın gözümden kaçmadı :)  sağlık sigortası şahsa yapılır şahsı bağlar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Bazı sorularım var,

Teşekkürler.

1 evet

2 Hastaneye bağlı

3. Allianzı acı badem yapmışsın gözümden kaçmadı :)  sağlık sigortası şahsa yapılır şahsı bağlar

Önceden allianz di aklımda o kalmış,

Medikal park 400 olan muayene için 215 lira istiyor bi de üstüne kan testi istese ayvayı yedik.

Dönemsel bi aağlık sigortası yaptırabiliyor muyuz acaba.

En uygun prim hangi hastane de vardır acaba.

zeybekustasi tarafından 25/May/21 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

özel sağlık sigortası sadece şahsı bağlamaz yapılan poliçeye göre eşi ve çocukları da bağlar parana göre dişi yeni doğumu da bağlar ama daha anayı babayı bağlayan özel sigorta görmedim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Özel bir hastanenin özel sigorta Sorumlusu olarak diyorumki yaptır bir tss kafan rahat olsun. Yoksa devlete git 

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Kullandığım özel sağlık sigortası(Allianz) Eşi ve çocukları kapsamıyor. kendi çapında kaliteli ve fiyatı diğer yerlere göre uygun özel hastaneye fiyat konusunda anlaşıp tam kontrol yaptırabilirsin. 

Onun dışında ben şahsım olarak check up'ı gereksiz buluyorum çünkü belli başlı hastalıklar dışında ileri tetkik yapılmadığı süreçte tahlil ile pek sonuç çıkmıyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Özel bir hastanenin özel sigorta Sorumlusu olarak diyorumki yaptır bir tss kafan rahat olsun. Yoksa devlete git 

Anadolu sigortadan baktım,

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı yatış ve yatışsız 1500 lira diyor.

İki MR iki kan tahlili iki muayene zaten 1000 lira oluyor.

TSS düşündüğümden daha uygun geldi bana.

Hatta ben geçen hastaneye gittim Sencard sigorta olmasına rağmen 600 liraya mal oldu. Kendime de yaptırırım.

TABİ FİYATLAR BÖYLE İSE. Belki yanlış bakıyorumdur.

zeybekustasi tarafından 25/May/21 19:27 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

https://gss.sgk.gov.tr/SaglikHizmetSunuculari/pages/ilaveUcretHesaplama.faces

Bu sayfadan hesap edebilirsin ama sen 3 tahlili secersin doktor 5 tahlil ister

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

güzel bir devlet hastanesi size özel kadar otel hizmeti sunmasa da teşhis konusunda üzmez.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

güzel bir devlet hastanesi size özel kadar otel hizmeti sunmasa da teşhis konusunda üzmez.

bağırtı,

çağırtı,

aşağılanma,

araya giren adamlar,

soru soramama,

soruna cevap bulamama

Hangisinden istersin :) 

Mecbur gideceğiz de bıktım şu sağlık çalışanlarının tanımadıkları insanlara fırça sayma hakkını kendilerinde görmelerinden.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

bağırtı,

çağırtı,

aşağılanma,

araya giren adamlar,

soru soramama,

soruna cevap bulamama

Hangisinden istersin :) 

Mecbur gideceğiz de bıktım şu sağlık çalışanlarının tanımadıkları insanlara fırça sayma hakkını kendilerinde görmelerinden.

doğru diyorsun,

lâkin işini doğru yapan devlet hastanesinde çalışanlar  ve hastaneler var, gerçi bölüm bölüm de değişiyor olabilir.,

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1527 Toplam Mesaj: 14
sağlık sigortası