Bahşiş Teröristleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bi arkadaş evlenirken volvo s80 var diye rica etti kıramadım bendeki arabayı gelin arabası yaptık. Tabi gelin arabası görünce çevredeki it kopuğun böle saldıran tuhaf insanlar olduğunu bilmiyordum.

Cama yapışanımı dersin, önü kesen tinerci mi dersin, sileceği kıracam diyen hanzo mu dersin. Benzincide benzin alırken bile elemanlar yapışıyor, bu ülkeden harbi nefret ettim o gün.

Böyle bi rezillik olmaaz. bagaja asılıp tutunan ve bırakmayan iki piçi yolda hiç durmadan 40 km yol götürdüm ibneliğine artık nasıl geri döndüler bilmiorum. Ama büyüklerine yapacak bişey yok kazık kadar herifler tinercisi otçusu bahşiş istiyor. Yok bazı semtler dışında böyle gelin arabasında gitmek akıl işi değil.

Bu tinerci ve sokak çocuğu tayfasını gaz odalarında bitirmeleri gerekiyor başka çözümü yok.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tüm komvoy ekibiyle bunlara iyi bi sopa atıcaksın birdaha geliceklermi bakalım.

Bundan sonra bizim ülkemizde kavga etmenın yasaklanması lazım ilk vuranın hapis cezası alması lazım ancak bu sekıdel bunların onune gecılır.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Şu hareketi yapmak sanırım uzun vadede o çocukları o meslekten uzaklaştıracaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=0cLlxi_AuK8

Austen tarafından 14/Eyl/14 19:02 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Haberlerde izledim şimdi. Götünü keseceksin bu piçlerin. Böyle yavşaklar yüzünden millet dışarı çıkamıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Çözüm :

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

şimdi bişey dicem konuyu ırkçılığa çekiyosun diye ban atcaklar neyse...

aşağı yukarı katılıyorum diyemediğin şeye.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bunlar için özel sahte dolarlar satıyorlar internette. Birebir dolar fakat ufak yazıyla üstünde GEÇERSİZDİR yazıyor. 20 lira falan ucuz bir şey. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

emniyet yakalamış bu 3 kişiyi

http://video.haberturk.com/haber/video/bahsis-teroristleri-yakalandi/125147

ee sonra sabcı da salıveriyor.. ne anladık bu işten.. eleman da diyor şaka yaptım, sonra diyor alkollüydüm, sonra diyor korkutmak amaçlı yaptım.. ne güzel dünya valla..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

bagaja asılıp tutunan ve bırakmayan iki piçi yolda hiç durmadan 40 km yol götürdüm ibneliğine artık nasıl geri döndüler bilmiorum. 

ahahahaa

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Valla geçen bana taksimde denk gelen oruspu evlatları bunlar aynı şekilde para istediler filan bıçak varmış el hareketleri, hamleler yapıyorlardı insanları çok korkutuyorlar

Toplam Hit: 7283 Toplam Mesaj: 54