Bahşiş Teröristleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu rezilliği görünce iyiki İstanbulda yaşamıyorum dedim.Yine insanlar baya kibar ve sakin davranıyorlar.Bela bu yüzünü çevirdikçe tepene çıkar.Yapılacak şey o elinde darbuka olan ibneyi herkesin önünde evire çevire dövmek olmalıdır.Siz yüz çevirdikçe, görmezden geldikçe belli ki tepenize çıkıyorlar.

CyberAngel tarafından 15/Eyl/14 02:14 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Aynen öyle bende bu sene geldim üniversite için yaklaşık 2 aydır filan burdayım güzellikleri olduğu kadar da kötü yanları var ve kötü yanları hayatına mal olacak şekilde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek

bu veletlere o kadar para vereceğine tutarsın 2 özel koruma 2 saatliğine olur biter. Biraz tuzlu olur ama en azından tadın kaçmaz.

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Bunlar için özel sahte dolarlar satıyorlar internette. Birebir dolar fakat ufak yazıyla üstünde GEÇERSİZDİR yazıyor. 20 lira falan ucuz bir şey. 

bu memlekette döner dolaşır geri seni bulur o para hocam =)

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bizim insanimizi egitmek imkansiz, heleki istanbulda bunlari gordukce bazi kisilerin kisirlastirilmasini istiyorum hem kopek surusu gibi cogaliyorlar hemde egitim yok birsey yok sokaga saliyorlar sonra biri gaspci biri hirsiz biri terorist he tutarsa biride adam oluyor oda istisna zaten.

biktim bu halk gunu mamullerinden.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

dun bali ceken bi ibne cevirdi beni yenibosnada amk meydanda. 

diyo abi para versene. napcan dedim para yok 1tl cikardim baska yok mu ya 5tl felan diyo. dedim sen ne bok yiyiyon burda bi de bali cekiyosun yazik degil mi? yok abi alistim diyor.

diyorum ailen nerde? ailem yok abi disarida yasiyorum ben 2008den beri buradayim diyo. dedim insanlari korkutuyosun ama burda korkmuyolar mi boyle onunu kesiyosun herkesin? yok abi ne korkucaklar herkes biliyo beni diyor amin evladi. :D 

konusmaya basladim yoksa "yok mok" dedikce dellenicek bicak micak cikaricak kesin. konusa konusa oyaladim 5lira verdim yolladim amk. 

arabanizda boru anahtari tasiyin buyuk olanlarindan kosede dursun geldiler mi cikarin amk sak sak edin, nasi gidiyorlar sdjhlkjfaskda :D 

dayim bi gun evdeyken gece , mahalleye hirsizlar girmis. almis boru anahtarini buyuk olanlarindan bu ibnelere isaret ederek iki uc sak sak etmis anahtari nasil kacmislar pompali sanip sdkjfhkasjdd :D 

Daniel-Koo tarafından 15/Eyl/14 09:30 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

arkadaş bunlarda hiç gidilmeyecek yerlere gitmişler. senin ne işin var ara sokaklar :)

imzayı bıraktım basıyorum artık
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Teleskopik jop satan var mı içimizde?

Acilen alacağım.

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

arkadaş bunlarda hiç gidilmeyecek yerlere gitmişler. senin ne işin var ara sokaklar :)

Ara sokaklar dediğin yerler Tarlabaşı değil. Kadıköy evlendirme dairesinin üst tarafı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    dertli bunu yazdı

Ara sokaklar dediğin yerler Tarlabaşı değil. Kadıköy evlendirme dairesinin üst tarafı. 

pardon otobandı o kısım dimi. 

imzayı bıraktım basıyorum artık
Toplam Hit: 7285 Toplam Mesaj: 54