folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bakandan Recep İvedik"E Tepki

Bakandan Recep İvedik"E Tepki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    egitim sistemimiz super ya is filmerdeki komedilere kaldi.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karat
    karat's avatar
    Erkek

Türk insanı nedense küfür etmeye aşina olmuş ,kaptırmış kendini.Youtube olsun yani nere olursa olsun yorum bölümlerinde bile insanlar küfür etmeden konuşamıyor.En kısasından a.q yu ekliyolar bi yorumlarına.Ama nerde ip sap şey var türkler orda.Mesela özellikle dikkat ettim youtube da olan bilimsel videolara türkler hiç yorum yapmamış ama magazinel sayfalarda dizi bölümlerinde çoluk çocuk doldurmuş yorumları.Hüseyin Çelik söylemiş söylememiş zaten tınlayan yok.Aileler ne yapsın onlarda aynı yollardan geldiler çocukları farklı bi yol mu kullanacak?Kısacası türklerin kafası ya çuluna çalışıyor ya eğlencelere.Böyle gelmiş böyle gider bu insanlara bilimi sevdirmek için uğraşmayın bırakın köle olsunlar özgürlüğü özlesinler ve kendi özgürlükleri için bişeyler yapmaya çalışsınlar.Yoksa baba parasıyla oturduğu yerden kimse edebiyata matematiğe fiziğe kimyaya ilgi duymaz.Recep ivediğe cem yılmaza bilmem ne karın ağrısına bön bön bakar bide counterda kötük atar::)

SAYGILAR

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek
    Ben bugun kutsal damacana yı izledim bi kere recep ivedikten daha cok kufur var bence recep bakana reklam yapması için tehdit etdii!!! recep ivedik yaparmı yapar

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    bu adam önce eğitim sistemini düzeltsin sonra boş vakti kalırsa filmlere eleştşri yapsın

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Turkcell gençturkcell die bişi yaparsa bizim elemanlar sinemayada giderrr çıkışta fast food da yer...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------
    egitim sistemimiz super ya is filmerdeki komedilere kaldi.
    Kesinlikle katılıyorum...önce torpille şunla bunla eğitim veren,sadece kendi branşına ait üç beş bilgi sahibi olan genel kültür'den yoksun danazor öğretmenleri temizleyin...hatırlıyorum taa orta 1 deyim mat.cı 2. derse girdi ve test kitabı yere düşmüş başladı küfre...hangi orospu çocuğu attı bunu yara söyleyin yoksa hepinizim a.q kızlar filan başladı ağlamaya erkekler bile ağlıyor bu laflara..hay böyle eğitimcinin amk...hangi birini sayamki...filmi tasvip etmiyorum bok gibiydi ama BAAL'ında söylediği gibi Recep ivedik'i kötüleyende yine başka bir recep ivedik ve başka recep ivediklerin çığırtkanı hepsinin amk..

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

valla yazık oldu parama bu kadar iğrenç bi film görmedim bi sahnesine bile gülmedim mal mal baktım

espri şu : sen denizde batmassın 

neden?

tipin kayık  ve milllet kırılıyo gülmekten.adam komiklik olsun die 3 hareketinden birinde aletini elliyo millet gülüyo.

bu sayede milletimizin espri anlayışının ne kadar kıt olduğunu görmüş oldum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    gecelerisarankorku bunu yazdı:

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'ten Recep ivedik'e eleştiri: "Vizyonda bir film var. Bu film seyredilme rekorları kırıyor. Tepeden tırnağa küfür argo dolu. 13 + ifadesi olmasına rağmen filme herkes gidiyor. Bu doğru mu şimdi?"

bizim mahalledeki bebeler 8-9 yas gurubu o hareketlerin alasını bılıyor fükürleri saymaya gerek yok

filimlere + ibaresi konumasına karşıyım özgürsek ne izlediğimize ne yaptığımıza karışamazlar , filim güzel ne var bunda küfür hiç duymadığımız şey mi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Athzai_Khaine bunu yazdı
    ahlak polisi diye birşey var, milli eğitim bakanınamı kalmış....

ahlak polisimi kardeş sen iran da mı yaşıyorsun ? sokakda kızla öpüşsek idam mı edecekler bizi

kimin ahlakını kime sorabilirler özgürlük diye birşey var  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

izlemedim ama bıraksınlar bu işleri isteyen gider isteyen gitmez.

bide 13 yaş muhabbeti için bişey söyleyim. daha ufakları torba tutuyolar, onlarla uğraşsınlar, onlara bu işi yaptıranlar hakkında yorumlar yapsınlar :D 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
Toplam Hit: 3816 Toplam Mesaj: 32