BAL 2022 // Teslimat Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hocalar deneme için 3.6kg petek aldım, bugün ulaştı.

Balın kıvamı kokusu vs. herşey mükemmel. Ağızda dağılıyor, sakız gibi değil. Bi 10 kg daha sipariş verdim. 

@adamhakli hocam çok ilgili malının arkasında, hiç tereddüt etmeden alın. Diğer aldığımız ballara hiç benzemiyor.

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Hocalar deneme için 3.6kg petek aldım, bugün ulaştı.

Balın kıvamı kokusu vs. herşey mükemmel. Ağızda dağılıyor, sakız gibi değil. Bi 10 kg daha sipariş verdim. 

@adamhakli hocam çok ilgili malının arkasında, hiç tereddüt etmeden alın. Diğer aldığımız ballara hiç benzemiyor.

Afiyet olsun hocam. Sağlıkla yiyin. 😊 

Şampiyon(3.6) sana denk geldi. Nasiplisin. Şimdilik gözlemlediğimiz kadarıyla 2.8-3.3 kg arası olanlar var. Bilginize.

Süzme konusunda da çekinceniz olmasın. En çok süzme talep görüyor. Tüm ürünlerde beğenmediğiniz takdirde de geri iade alıyorum. Hiç geri talep olmadı bu güne kadar. Ama tabii ki iade olursa eğer başkasına satmam. Bizzat ben yerim. :)

Hijyen önemli. 

Afiyet olsun herkese. 🌼

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

hocamgeç kaldım biraz ama kaldımı süzme bal

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı

Süzmeler bitti ama yeni parti Süzmeler pazar akşamı gelecek. Satılanlar ve ayırt edilenleri köyden buraya parti parti çekiyoruz. Konudaki ön sipariş formunu doldur hocam. Babam görsün siparişini yarın geleceklere senin siparişini de eklesin. Bende ayrıca ararım sen formu doldurduktan sonra. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    byugr bunu yazdı

Süzmeler bitti ama yeni parti Süzmeler pazar akşamı gelecek. Satılanlar ve ayırt edilenleri köyden buraya parti parti çekiyoruz. Konudaki ön sipariş formunu doldur hocam. Babam görsün siparişini yarın geleceklere senin siparişini de eklesin. Bende ayrıca ararım sen formu doldurduktan sonra. 

Tamamdır hocam formu gönderdim

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Petek ballar an itibariyle bitmiştir. Zaten süzme talebi çok olduğu için ona ağırlık vermiştik. Bu sefer erken biten petekler oldu. Afiyet olsun herkese.

Süzmeler 2-3-5 kg şeklinde satışa devam ediyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ben yorumu unuttum bu ikinci alışım adamın balı on numara kokusu keskinliği vs gayet yerinde düşünmeye gerek yok

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

1 petek aldım. Geçtiğimiz hafta geldi henüz ben denemedim ama ufaklık bayıldı. Teşekkür ederim referans gerekirse de referans olabilirim. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

önceki satışlarda süzme almıştım bu sefer petek aldım. bi tane daha yedek mi alsam diyordum ki bitmiş zaten petek.
    tam benim sevdiğim gibi olan, yoğun ve hafif acımsı tadı var balın. yarısına yakını bitti bile zaten 2.7 kilonun :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@sunyy2003 @sRcN @MaviGozluDev

Teşekkür ediyorum hocalarım. Afiyet olsun. Sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. 🌼

Toplam Hit: 5824 Toplam Mesaj: 59
bal süzme aşkale çerçeve doğal erzurum arı honey bee petek