BAL 2022 // Teslimat Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Ilk kez bu sene kendisinden suzme bali denedim, gayet lezzetli, keskinligi ve kivami tatmin edici ve sonuc olarak kaliteli bir urun.

Gonul rahatligiyla tavsiye ededebilirim.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı

Ilk kez bu sene kendisinden suzme bali denedim, gayet lezzetli, keskinligi ve kivami tatmin edici ve sonuc olarak kaliteli bir urun.

Gonul rahatligiyla tavsiye ededebilirim.

Teşekkür ediyorum hocam. Afiyet olsun. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

herkes pahalı falan demişti bence ucuz valla. geçen hafta arkadaşım bana orjinal karakovan balı gönderdi kilosu 450 TL den.... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı

herkes pahalı falan demişti bence ucuz valla. geçen hafta arkadaşım bana orjinal karakovan balı gönderdi kilosu 450 TL den.... 

Aynen öyle hocam. Ayrıca gelecek sezonda Karakovan çıkartacağız hocam. Yorumlarınızı bekleriz :) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    diplomali-issiz bunu yazdı

Aynen öyle hocam. Ayrıca gelecek sezonda Karakovan çıkartacağız hocam. Yorumlarınızı bekleriz :) 

çıkartın alalım da öyle yorumlayalım :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suleyman07
    suleyman07's avatar
    Erkek

Geçen sene alacaktım cesaret edemedim. Bu sene satışında 3 kg süzme aldım. bugün elime ulaştı. 

Öncelikle sipariş verme ve ödeme kısımlarının tamamlanmasında gösterilen ilgi ve alaka çok iyidi.

İnternette yaptığım araştırmalara göre balın kalitesini laboratuvar analizine yollamadan bilinmiyor ve damak tadına göre değişiklik gösteriliyor. dolayısıyla benim ilk denememde babamla birlilkte yaklaşık 1 kase kadar yedik. şeker keskinliği gelmedi ve baş ağrısı yapmadı. Tadı da gayet güzel geldi. Petek balı çok merak ediyordum. Kalmadığı için seneye sipariş vereceğiz artık. 

Kendi damak zevkime ve şimdiye kadar aldığım ballara göre beni tatmin etti. Hayırlı satışlar hocam...

Ruhunda sükunete kavuşmak ve mutlu olmak isteyen insanlar inanmalı ve iman etmelidir, ama hakikatin peşindeki insanlar iç huzurundan vazgeçip yaşamlarını bu sorgulamaya adamak zorundadır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Kaç taksit oluyo

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@MaviGozluDev - iphone gibi olacak season season :)

@suleyman07 - Afiyet olsun hocam. Şifa olsun. Teşekkür ederim yorum için tekrardan.

@LaNCeLoT - :D Yalan yok. Şu sıra düşündüğüm bir konu ama gıda da taksitte bilemedim ki, ne hallere geldik.. 

Toplam Hit: 5825 Toplam Mesaj: 59
bal süzme aşkale çerçeve doğal erzurum arı honey bee petek