folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bali Çekmek Ne Zamandan Beri ''Çeksin Yeaa'' Denilecek Bi Eylem Oldu ?

Bali Çekmek Ne Zamandan Beri ''Çeksin Yeaa'' Denilecek Bi Eylem Oldu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Aklıma hep bu video geliyor 

http://www.youtube.com/watch?v=s9M2xi7gUGU

Bu video geldi zaten gozumun onune benimde. Yemin ederim ki cocugun o yanaklarini gorunce bali yapis yapis yapmis, oturup aglamak istedim..

Suclu gozumde tamamen devletin bu islerle ugrasmasi gereken merciileri. Aile bakanligi saglik bakanligi milli egitim bakanligi bunlar benim gozumde suclular. bir sokak cocugu icin gerektigi gibi onlem almayan, gereken egitimi vermeyen gereken bilinci kazandirmayan bu kurumlar sucludur. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Peki bu cocuklari boyle kucuk yasta tinere ve baliye baglayan ne...

Yani alkol,ot,kokain,vs bunlar  binbir turlu kendine sebep neden doguran var... Ama bu tiner bali ozellikle hep kucuk yastan baslaniliyor yani cocuk daha 14-15 indeyken kim ve nasil veya ne ve kim tarafindan buna basliyor kendi kendine bu lanet yataticiligi bulamiyor herhalde..

Simdi ot hap kokain hicbilmeyen bile fikir uretebiliyor neyin nerden ne sekilde bulasildigini.. Peki bu tinerle bali badlamanin kaynagi nerden geliyor..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

her koyun kendi bacağından asılır

hem çocuğun günah işleme özgürlüğüne niye karışıyorsunuz ki değil mi ama :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Çocukları o duruma düşüren nedir ve nasıl bu kullanım oranı en aza indirilir onu düşünmek lazım... Hocam çok doğru yapmışsınız fakat sizden sonra polis ne yaptı acaba ?... Ailesini çağırıp: Alın bunu görmeyeyim'' deyip başından attıysa o çocuk en kısa zamanda yerine döner. Aile ve çocuk bilgilendirildiyse ve çocuğun bağımlılığı ile ilgili bir psikolog eşliğinde tedavisi başladıysa iyi bir sonuç çıkabilir... Uyuşturucu, alkol, sigara bağımlılığı neden bu kadar düştü o da ayrı bir araştırma konusu...

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

Yaptığı n hareketten dolayı tebrik ed. Çok dogru bir hareket fakat bir tek senin yardımıyla olucak is degil.toplumca duyarlı olmamız lazim .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

iyi yapmışsın hocam

u235 tarafından 04/Oca/15 19:11 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Tebrik ediyorum. Hepte sana denk geliyor  gerçekten :))  evinizin bahçesi nasil bir mekan ki rağbet görüyor

. Peyzaj yaptırın

Kadina ben olsam "senin çocuğunun basina gelince merak etme birakirim gebersin. Ama bu çocuğun ailesi belki yaşamasini istiyordur" derdim

Ama kötüler yıldırmasın sizi doğru yolda olan sizsiniz. Allah yardımciniz olsun. 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Tebrik ediyorum. Hepte sana denk geliyor  gerçekten :))  evinizin bahçesi nasil bir mekan ki rağbet görüyor

. Peyzaj yaptırın

Kadina ben olsam "senin çocuğunun basina gelince merak etme birakirim gebersin. Ama bu çocuğun ailesi belki yaşamasini istiyordur" derdim

Ama kötüler yıldırmasın sizi doğru yolda olan sizsiniz. Allah yardımciniz olsun. 

+1

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi gençlik çok fena halde şu an.

geçen kız arkadaşımla istiklalde demirören e uğrayalım dedik. arkamızda 6-7 kişi kızlı erkekli yaşıtım (19 yaş) civarı grup var. nasıl bonzai içtiklerini nasıl kafa yaptığını falan anlatıyor. üstlerine başlarına baktım tip tip çocuklar da bana baktı tabi.

beni yolda gören yurdum insanı üstüm başım full siyahken saçlar da uzun olduğundan satanist muamelesi yapıyor, bunların üstüne başına bakıyorum hepsi iyi aile çocuğu temiz giyinimli çocuklar falan. nerden buluyorlar, nasıl cesaret buluyorlar böyle şeyleri yapmaya aklım almıyor amk.

meslek lisesi çıkışlı biri olarak okuldan, çevremden tanıdığım gençlik öyle pis ki 3 yaşındaki kardeşimin geleceği için korkuyorum ben.

şu bonzai satıcılarını döven adamları da destekliyorum doğrusu.

senin mesleğini falan da biliyorum ama...

maalesef adaletin olmadığı yerde anarşi başlıyor...

angelofhope tarafından 03/Oca/15 23:00 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    zasox bunu yazdı

Yaptığı n hareketten dolayı tebrik ed. Çok dogru bir hareket fakat bir tek senin yardımıyla olucak is degil.toplumca duyarlı olmamız lazim .

Tm

Toplam Hit: 3722 Toplam Mesaj: 27