folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Balkona Kamera Yerlestirip Odamdan Nasil İzlerim

Balkona Kamera Yerlestirip Odamdan Nasil İzlerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Kapida findik var balkon soguk kalamiyorum oda ile balkon arasi 10m minumum maliyetli bir sistem nedir. 

Ben soyle dusundum evde iki duzustu var birini balkona koysam surekli cekse biride odada yanimda olsa bi sekilden ikinci pc den izlesem ama evde net yok.

Son olarak balkondan odaya ayna sistemi kursam ama onlari nasil ayarlicam

Ne yapmaliyim.

zeybekustasi tarafından 05/Eyl/15 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

bir tane neutron ip kamera al  bitane 12 volt adaptör balkona kur cat6 kabloyla çek istediğin yere rc45 çak 2 ucuna kameraya ve bilgisayarına tak kameranın ip'e bağlan izle hatta programıda var her zaman kayıt eder pc açık olduğu sürece nvr görevi görür. 

Takıldığın yer olursa pm at yardımcı olurum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

paran varsa : 300 lira civarında , hem pc den hemde mobilden kontrol edilebilir , yukarı aşşağı 180 derece sağa sola 360 derece dönebilen bir bebek kamerası alıp ip üzerinden konforlu bir şekilde etrafı izliyorsun.kaydını tutuyorsun.

paran yoksa : 2 tane ucuz webcam alıyorsun .1 tane 4 lü usb uzatıcı alıyorsun. +5 volt adaptörle veri kaybını önlemek için uzatıcıyı destekliyorsun. 

active web camera programını yükleyip ayar çekiyorsun.hem uzaktan hem pc den babalar gibi izliyorsun. ince ayar çekiyorsun. mesela sadece hareket halinde iken kayıt tut gibi. veya hareket olursa bana mail at. alarm  çal.

fotoğrafını şu mail adresine gönder filan.

2. seçeneği yapmaya çalışırsan yardımcı olurum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

hacım  konu fındıksa eğer tüfeğini al. mermiyi sür bekle :)))

yoksa kamera felan hikaye.

bizim orda adamı ağaca bağlayıp 80 çuval fındığını çaldılar bir gecede.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek
    Renard bunu yazdı

bir tane neutron ip kamera al  bitane 12 volt adaptör balkona kur cat6 kabloyla çek istediğin yere rc45 çak 2 ucuna kameraya ve bilgisayarına tak kameranın ip'e bağlan izle hatta programıda var her zaman kayıt eder pc açık olduğu sürece nvr görevi görür. 

neden neutron başka ip kamera alsa izleyemez mi ? hahahah. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı
    Renard bunu yazdı

neden neutron başka ip kamera alsa izleyemez mi ? hahahah. 

Kendi yaptığı sistemde onu kullanmışsa yapacak arkadaş sorun yaşarsa anlatması için aynı kamera markası olmalı.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Elindekiler ile çözüm üretiyorum, çünkü eğitimim bunu gerektiriyor :D

Cep telefonun akıllı ise kablosuz ağ kur, iki pcyi o ağa bağla. diğer pcyi balkona koy ve ağdan izle. internete gerek yok.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

fındıklığı neden izliyorsunuz. 

hayvanlar zararmı veriyor ?

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

rf yayin yapan cmos kameralar var. Onlardan al. Bu tarz bisey http://de.aliexpress.com/store/product/New-1-2GHz-Wireless-Mini-Camera-Wireless-Video-Audio-Receiver-CCTV-Camera-Kit-CMOS-420TVL/1111671_32254995003.html?storeId=1111671

Bunlarin telefonlar icin programlari oluyor. Onun disinda receiver cikisindaki audio ve video cikislarini tvye baglarsin yada nereye istiyosan izlersin. Ben bu tarz bisey denemistim https://www.youtube.com/watch?v=bzl0f0-fffs daha uzaga tasimak icin rf receiver gerekli. Yoksa bu videodaki gibi tvye baglarsin cmos kamerayi. Daha uygun olur fiyat bakimindan. Tr'de bulursun bunu. Bulamazsan dx.coma falan bak.

Hic olmadi usb kablolar 5m kadar iletim yapar kablon saglamsa. Sikko bi usb kamerayi camin disina koy. Ordan bilgisayara bagla v.s. istedigini yap.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

fındıklığı neden izliyorsunuz. 

hayvanlar zararmı veriyor ?

İki ayaklı  o  cocugu var 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Findigi calanlar icin aslinda basinc sensorlu bisey yapacan yanina yaklasan olursa direk vursun, sabaha kimligine falan bakarsin. Hirsizlar icin uykunu bolmene gerek yok. Sene 2015 komplex dusunun biraz. Hem mahkemede ben vurmadim, makina vurdu dersin.

tarzan tarafından 06/Eyl/15 00:46 tarihinde düzenlenmiştir

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 3353 Toplam Mesaj: 30
hiddencam