folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Balkona Kamera Yerlestirip Odamdan Nasil İzlerim

Balkona Kamera Yerlestirip Odamdan Nasil İzlerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

İki pc arasinda rdp yapmak icin 2 saat ugtastim ama olmadi ya firewall engelliyor yada baska bisey. Simdi para verilir kamera alinabilir ama pc leri ortak agda birbirlerini gormelerini saglayamiyorum. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Çok basit düşünmüş olacam belkide bluetooth bilgisayar kameraları oluyormuş onla bir çözüm yapılamaz mı mesafe zaten yakınmış. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

İki pc arasinda rdp yapmak icin 2 saat ugtastim ama olmadi ya firewall engelliyor yada baska bisey. Simdi para verilir kamera alinabilir ama pc leri ortak agda birbirlerini gormelerini saglayamiyorum. 

lan da rdp yapmaya çalışıyorsan radmin 2.2 kullan gitsin. babalar gibi çalışıyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Nette ki kamera fiyatina gore  burdaki kameralarda epey fiyat farki vardi almadim. Netten soylesem zaten findik 3 gune kuruyor. Szun ozu findigin yaninda yatacaktim ama arkadas dediya adami agaca baglamislar vs...

Sonuc olarak daha guvenli oldugunu dusundugumden  kurusiki tabancayi dolurrdum 6. Kattaki balkona oturdum kotu bir durum olsa adam beni vuramadan sesten korkup kacacaktir bu yuzden kurusiki var yanimda. Kimseyi findik icin vurma niyetim yok :)) 

Oneriler icin tesekkur ediyorum TBT nin beyin ve hayal gucu gercekten cok iyi:)

zeybekustasi tarafından 06/Eyl/15 19:43 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arabayı fındığın yanına çek içine doldurulmuş fındık çuvalı koy sote bir yere çek adam var zannederler şahsen 5 yıldır böyle yapıyoruz çıkmadı

spawm tarafından 06/Eyl/15 19:57 tarihinde düzenlenmiştir

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    tarzan bunu yazdı

Findigi calanlar icin aslinda basinc sensorlu bisey yapacan yanina yaklasan olursa direk vursun, sabaha kimligine falan bakarsin. Hirsizlar icin uykunu bolmene gerek yok. Sene 2015 komplex dusunun biraz. Hem mahkemede ben vurmadim, makina vurdu dersin.

Azmettirmekten yatar. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

Hocam güçlü bir lazer ve küçük yansıtıcılar ile alarm sistemi kurabilirsin. ARduino gibi bir şey kullanarak da kolayca buzzer yardımıyla ses çıkartırsın. ortam aydınlatırsın vs.

Gelecek fındık dönemine yapmayı düşünürsen böyle bir şey sistem hakkında yardımcı olabilirim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

kamera vs masraflı buluyorsan  hareket sensörlü spot ışık koy  en azından gelen hırsızı korkutur 

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    tarzan bunu yazdı

Findigi calanlar icin aslinda basinc sensorlu bisey yapacan yanina yaklasan olursa direk vursun, sabaha kimligine falan bakarsin. Hirsizlar icin uykunu bolmene gerek yok. Sene 2015 komplex dusunun biraz. Hem mahkemede ben vurmadim, makina vurdu dersin.

Azmettirmekten yatar. 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/193229/pardon-otturucu :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 3346 Toplam Mesaj: 30
hiddencam