folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Banka Dolandırıcılığına Dikkat Enpara

Banka Dolandırıcılığına Dikkat Enpara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Özellikle bu aralar aramalar iyice çoğaldı. Sanırsın Greencard için para topluyorlar.

0850 numaralar zaten bana istesede ulaşamıyor fakat 0232 numaralar aramaya başladı beni. 

Bende aynı numarayı enpara çözüm merkezine yazdım şimdi. Birde fazla şikayet edilirse farkına çabuk varabilirler.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Telefon ayarlarından kayıtlı numara harici bana ulaşamasın işaretliyorsun kafan rahatlıyor.

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Telefon ayarlarından kayıtlı numara harici bana ulaşamasın işaretliyorsun kafan rahatlıyor.

benim öyle bir şansım yok :)

arık teefonu kişisel ve iş olarak ayırmakta çok geç kaldım iş çığrından çıktı :)

iş yeri telefonunu meşgulken 850 ye 850 cevap vermezken iş yeri telefonuna iş yeri cebini ulaşılamazken 850 ye yönlendirdim :)

kişisel telefon wp ayrı zaten ben bu aralar kafayı yemek üzereyim ocakta sakinleşir 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

444'lü başlamayan hiç bir numarayı açmıyorsun diye. 
    Sen asla 444' harici numaralı açma diye de tembih ettim. 0312 veya 212 veya 0850 bandında olanlar için. 

İyi dadandılar bu ara bu şerefsizler. 

abi 444 lü numaradan aramak zor ama imkansız değil.

adamın biraz teşkilatı varsa seni 4440333 ten arayıp "selam ben garantiden arıyorum" da diyebilir.

Biraz değil, hiçbir teşkilat olmadan çok rahatlıkla spoof yapılabiliyor

Nasıl yapılıyor bir dönem çok aradım ne spoof arama ne SMS bulamadim bAzen lazım oluyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

444'lü başlamayan hiç bir numarayı açmıyorsun diye. 
    Sen asla 444' harici numaralı açma diye de tembih ettim. 0312 veya 212 veya 0850 bandında olanlar için. 

İyi dadandılar bu ara bu şerefsizler. 

abi 444 lü numaradan aramak zor ama imkansız değil.

adamın biraz teşkilatı varsa seni 4440333 ten arayıp "selam ben garantiden arıyorum" da diyebilir.

Nasıl yapılıyor bir dönem çok aradım ne spoof arama ne SMS bulamadim bAzen lazım oluyor

şöyle ekran adı yazan yani görünecek numarayı sen belirliyorsun Türkiyedeki operatorler bunun senin numaran dışında numara olmasını kabul etmiyor

hatta ilk acemilik zamanlarında nereye ne yazacağımı bilmiyordum netgsm e bağlanamadım aradım durumu anlattım görünen ada kendi numaramı yazmadığım için sistem beni banlamış tekrar kısıtı kaldırmışlardı

yurt dışında bunu sağlayan firmalar olduğu duymuştum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bankalarin arayacaklari numaralari telefonunuza kaydedin.

KNOWLEDGE IS POWER!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Büyük dolandırıcılık valla, ben olsam kesin kanmıştım, ama rasgele numara girmek de iyi çakallık :) eyvallah uyarı için 

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

verimor çok şükür numarayı iptal etmiş 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    Thanatos bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

perpada voip çi çocuk vardı, panellerini gösterdi bi ara. arayan numara girme kısmı bildiğin dümdüz textbox istediğini girebiliyon :D 

tüm altyapısını biliyorum ama gerek yok bilgiyi yaymaya :)

Çok çok uzun zaman önce nette görmüştüm öyle bir uygulama, hangi numaradan arıyorsun onu bile ayarlıyordun.

Konu ile ilgili yorum yapacak olursam, arayan hiç bir numaraya bilgi vermiyorum. Çok ihtiyaç olursa ben ilgili bankanın numarasını arayıp hallediyorum. 

Benim de aklima o uygulama iphone 5im oldugu zamanlardı. Arama dışında istedigin numaradan mesaj da atabiliyordun.

Voxox uygulaması vardı iPhone'da. İçine bakiye yükleyip istediğin numarayı yazıyordun. Milleti çok kendi numarasından veya bankalardan arayıp işlettim zamanında. Şimdi baktım AppStore'dan kalkmış. 

Toplam Hit: 3647 Toplam Mesaj: 30
telekom dolandırıcı enpara verimor