folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bankadan Adıma Kredi Çekilmiş Nasıl Olur ?

Bankadan Adıma Kredi Çekilmiş Nasıl Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar bankadan adıma kredi çekilmiş 1580 lira hangi banka ve nasil çekilmiş öğrenmem gerekiyor. 

Bugun finans banka gittim bdk dan size 1580 lira kredi çekilmiş. ve ödenmemiş dedi. Fakat hangi banka olduğu gözükmüyor dedi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tahminen adınıza kredi çekilmiş deyip (öyle bişey yok) sana yalan dolanla o krediyi çektirmeye çalışacaklar .

paranoyak oldum mq.

bunuda ilk defa duydum hadi hayırlısı. 5000 olur 10000 olur tamamda 1580 nedir ya .ondan zikmeye çalışıolar dedm.

samaccc tarafından 28/Ağu/14 11:09 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Kimseye vekalet vs vermedin dimi hocam? Eğer vermediysen e-devlete gir eğer banka icra yoluna başvurduysa oradan hangi banka olduğunu bulursun.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Nasıl görünmüyor..

Ben kredi başvurusu yaptım, Adamlar senin denizbank da 1100 tl kredi borcun var dedi.

hikaye.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O gözükmüyormuş hoca 

bilindik 4 - 5 banka var git soruştur yani 

eğer eminsen kendinin çekmediğine hangi bankaysa oradaN evraklarla savcılığa başvur 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

Nasil la garantiye kredi sordugumda eleman cat diye vakifbank da su kadar denizde su kadar var bunlari kapatip birlestirelimmi dedi

sırıtma la.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Hocam herhangi bi bankadan kkb raporu talep et gozukecektir. Kredili mevduat hesabi da olabilir

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Kimseye vekalet vs vermedin dimi hocam? Eğer vermediysen e-devlete gir eğer banka icra yoluna başvurduysa oradan hangi banka olduğunu bulursun.

e devlette hiç bir dosyam yok hayatimda kredi çekmedim. 2006 dan beri yazları gelsemde yurt dışındayım vekaletimde yok. kimsedeç

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    irwa bunu yazdı

Hocam herhangi bi bankadan kkb raporu talep et gozukecektir. Kredili mevduat hesabi da olabilir

kkb den baktı fakat sadece bankalar yerine a  b c d diye harflendirilmiş. Direk kendimde baktım .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

hocam daha önce bi trafik kazası falan yaptıysan elektirik direği ağaç a çarptıysan, bi arakadaşıma 3000 lira borç var diyip kredi vermemişlerdi 

imza
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

borca dair bir icra evine ulaşırsa icra dairesine yasal süresi içinde itiraz edeceksin. bankada itirazın iptali davası açacak o zaman. sende mahkemede böyle bi kredi çekmediğini ispatlarsan senden bi bok alamazlar. kredi sözleşmesindeki imza ve el yazılarını bilirkişi incelemesine gönderecekler. yazı ve imzalar senin değilse korkmana gerek yok banka düşünsün

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
Toplam Hit: 5738 Toplam Mesaj: 30