folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bankaya Hesabıma Yatırdıgım Para Yok

Bankaya Hesabıma Yatırdıgım Para Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

aynende öyle geçen cuma iş bankasından para cekip finansbank atm ye gittim 600 tl para yatırdım dün baktığımda yoktu hesabımda para hesap hareketlerinde de hiç yattığına dair bir şey yok :W

nasıl bir yol izlemem lazım ? 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

is bankasi hareketlerine bak bakalim cekmis misin parayi :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

bir arkadaşın başına aynı durum geldi , müşteri hizmetlerini aradığında elinizde yatırdığınıza dair makbuz var mı demişler , evet var , çok iyi makbuz olmasaydı biraz ceremeli bir süreçti makbuz ile beraber bankaya gidin makbuzu verin ve kontrol ettirin demişler. Şubeye gidip makbuzu verip kontrol ettirdiğinde , evet sistemsel bir sorun deyip 1 hafta içerisinde parayı hesaba aktarmışlar. 

Makbuz yoksa , hesap hareketlerinde görünmüyorsa , sanırım atm'nin sistemine bakıyorlar , saat ve tarih veriyorsun , umarım makbuzun vardır senin için işlemler daha da kısalacaktır diye ümit ediyorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir gün atm 50 lira eksik verip tam verdim demişti bana alamamıştık. sövmüştüm atm ye.

inşallah kurtarırsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Inşallah yatirdigina dair fiş v.s vardır.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

Enpara'da aynısı başıma geldi, atm'den para yatırdım hesaba geçmedi. Hemen arayıp durumu anlattım.

Tamam biz hesabınıza yatırıyoruz ama atm incelendikten sonra yatırmadığınız tespit edilirse geri çekeriz dedi, tamam dedim bi sıkıntı olmamıştı.

Anında baksaydın keşke yattı mı diye :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

bir gün atm 50 lira eksik verip tam verdim demişti bana alamamıştık. sövmüştüm atm ye.

inşallah kurtarırsın

100 lira para çektim , paranın bi ucu yoktu.... 
    Parayı geri yatırıp bi daha çekeyim dedim. Yırtık uçlu parayı yuttu. 

2 hafta uğraştırmıştı ibneler :D 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

3-4 sene önce yine enparada işyerinden bi arkadaşın başına gelmişti. kirayı yatırdı çocuk, karşı tarafa gitmemiş. dekontu falanda vardı. baya uzun sürmüştü geri alması çok uğraşmıştı.

ben paranoyak gibi her yatırdığımda açıp appten bakıyorum geldimi diye  iyi yapıyormuşum :/ 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

babam Finansbank atm sine 500 tl yatirmişt

sonra baktık para yok bankaya gittik atm haftanın belli günleri sayılıyormuş para fazla çıkarsa düzeltiyorlar atm sayıldı para tam çıktı birşey yapamayız dediler 3 4 gün sonra babamın montunun cebinde makbuzu bulduk almış cebine koymuş ama unutmuş makbuz ile gittik düzelttiler yoksa gitmişti para.

bu arada oc garanti nin bana yaptiğini söyleyim

bir sokak atm sinde kartımı yuttu atm yenisini istedim geldi iş yerime yakın olduğum için yine aynı atm yine kartımı yuttu tabi aradim sövdüm bankaya 10 tl ye yenisini yollayabiliriz dediler, dedim sizin hatanız hem beni madur ediyorsunuz atm bozuk hemde para istiyorsunuz yapacak birşey yok diyor.

PanxeR tarafından 11/Nis/20 22:05 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Geçenlerde bana 30TL yatırıldı, ama hesaba yatmadı, adam aramış hesap sahibi arasın demişler, meblağ küçük diye uğraşmak istemedim, ama bu bankalarda bir gariplikler başlamış galiba.

ENPARA

ShockMan tarafından 11/Nis/20 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Öğrenciliğin ilk zamanları kirayı yatırcam deli gibi yağmur yağıyor bankamatiğe gittim yukarıdan tuşların oraya su damlıyor. Tuşlar gecikmeli çalışıyor bi tuşa basıyorum 2 dakika bekliyorum neyse yarım saat sonra yatırma ekranına geldim koydum parayı girişe bastım alet dondu 5 dakika bekledim siyah ekran oldu mavi ekrana geçti windows xp başlatılıyor dedi parayı yuttu amk aleti iş bankasını aradım dekont istediler bende de dekont yoktu kayıt oluşturduk incelenecek haber verilecek dedi 1 hafta sonra yatırdılar paramı. Bu da böyle bir anımdır.