folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Baris Akarsunun Hayati Film Oluyor

Baris Akarsunun Hayati Film Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

öldüyse öldü napalım yani?

benimde babannem öldü ne olacak şimdi? Barış akarsu ölmüş kalmış umurumdamı? 

Bırakın artık bu akarsu haberlerini magazin forever görüyorum sizi biraz ilim fenle ilgilenin, kara delikleri kurt deliklerini araştırın.

Fotonlarla ilgilenin, 2x2=4 matematiğini bırakın 10 bilinmeyenlilere dalın nedir bu magazin merakı?

Hiç yapamadınız genel kültür yapın kurbağalarda üreme, karasal iklim karakteristiği gibi konuları okuyun bırakın öleni kalanı bize ne?

Barış akarsu iki şarkı söyledi, uzun boylu yakışıklı çocuk allah rahmet eylesin  ölmüş daha neyini kurcalıyorlar vallahi bu şarki abartıdan nefret ettim iyice..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapmy
    rapmy's avatar
    Erkek
    olsun  harika olur bid merve sevi oynasın:d

http://garage.yforum.net Sitemi Tanıtıyorum Reklam Deil
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    profesorburak
    profesorburak's avatar
    Erkek

YA belki gaza gelip filmini çekerlerde Atatirk ten sonra ki sayfa da resim falan çok abartmışlar. bu kadar atılmaz yahu. daha su sıkıntısı yüzünden okullar geç açılsın die izin almaya çalışıolar bu da neyin nesi? ben barış ı çok severim ölünce baya üzüldüm ama herşeyin bi ayarı var. fazla uçmamak gerek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

adamı sevdiklerinden üzüntülerinden yapsalar hadi yine  fazla bişi demicem ama sırf para kazanmak için  iş yapıolar aq

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

sorun: ölen insanın arkasından bu kadar konuşulmasındaki sebeb : para... satılmış tvlerin oyunu.

biz bunlarla uğraşacak bunları okuyacak kadar saflaştırılmaya zorlanmadaki sebeb nedir ?

ölmüşse ölmüştür. ölüm haktır. 1 sn sonra kim ölecek belli değil. yakıştırmıyorum .milletin başka derdi kalmadı  sanki

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    TugrulBaba bunu yazdı:
    -----------------------------

öldüyse öldü napalım yani?

benimde babannem öldü ne olacak şimdi? Barış akarsu ölmüş kalmış umurumdamı? 

Bırakın artık bu akarsu haberlerini magazin forever görüyorum sizi biraz ilim fenle ilgilenin, kara delikleri kurt deliklerini araştırın.

Fotonlarla ilgilenin, 2x2=4 matematiğini bırakın 10 bilinmeyenlilere dalın nedir bu magazin merakı?

Hiç yapamadınız genel kültür yapın kurbağalarda üreme, karasal iklim karakteristiği gibi konuları okuyun bırakın öleni kalanı bize ne?

Barış akarsu iki şarkı söyledi, uzun boylu yakışıklı çocuk allah rahmet eylesin  ölmüş daha neyini kurcalıyorlar vallahi bu şarki abartıdan nefret ettim iyice..

Yok abi boşa diyosun Yine aynı şeyler konuşulucak aynen devam edicek.. 10 bilinmeyenli demişsin de Fatih Sultan Mehmet 7 bilinmeyenliyi kafadan çözermiş diye duymuştum.. bu bilgiyi de paylaşmak istedim..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirhot
    sirhot's avatar
    Erkek
    Leyla bunu yazdı:
    FaTHeR bunu yazdı:

Leyla bunu yazdı:
    Ayrica baris akarsunun milli egitim bakanligi tarafindan ilkogretim okullarinin mufredatina dahil edildigi ve artik okul kitaplarinda Ataturk resminden sonraki sayfada baris akarsu resminin konulmasinin zorunlu hale getirildigi duyrulur.

Şakamı Bu Bence Hiç Komik Degil...

Saka olup olmadigini ayirt edemeyecek zekaya sahip degilsen bilmiyorum.Ayrica sana fikrini soran olmadi.Burada komiklik unsuru tasiyan var yada yok gereksiz mesaj atmayin.

Gerekli gördüğün mesaj buysa bir daha konu açma ! vuuu :) 

#darkedition.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    duymak istemiyorum a.q Barış AKARSU adam öldü rahat yok amk. bırakın rahat yatsın ii ki öldü ölmeden önce albümleri satılmıyodu zaten a.q sonra satılmaya başladı.

Profile Tıkla Anlarsın?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

Ayrica baris akarsunun milli egitim bakanligi tarafindan ilkogretim okullarinin mufredatina dahil edildigi ve artik okul kitaplarinda Ataturk resminden sonraki sayfada baris akarsu resminin konulmasinin zorunlu hale getirildigi duyrulur.

filmi anladım da buna defe artık derim bu alıntı ? galiba çünkü böyle bişiyin olması mükün değil... 

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    yahu o şaka kitaplara resminin konulması anlıyamadınızmı :) ayrıca tugrulbaba gece gece yapılacak en ii yorumu yapmış daha fazla uzatmaya gerek yok artık bence adminlerin yasak koyması gerekir bu konu da baslık acılmaması yönünde
Toplam Hit: 7186 Toplam Mesaj: 54