folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Baris Akarsunun Hayati Film Oluyor

Baris Akarsunun Hayati Film Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3RTXx
    M3RTXx's avatar
    Erkek

cih bunu yazdı:
    -----------------------------
    Öldü gitti işte kardeşim. Bu adamın vatana millete insanlara ne faydası olmuşta bukadar büyütülüyor anlamıyorum. Adam şarkı söliyodu parasınıda alıyodu.

ne parasını alıodu lan manyak herif lösemili cocuklara bedavaya konser verdi üstüne kendine kendi konserinde bilet aldı bilip bilmeden konusmayın kaç kuruş kazandı bugüne kadar deli etme beni adam kaç defa konsere cıkmıs bi arastır bakim dizi çekimlerinden fırsat bulabilmiş mi ? ....arastır öyle gel bos bos konusma...o bayıldıgınız hanzo ibrahim tatlıses bilmem kim olsa lösemili falan dinlemez  binlerce dolar para alırdı...

www.baris-akarsu.com ADANA - BAG
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:

Leyla bunu yazdı:
    Ayrica baris akarsunun milli egitim bakanligi tarafindan ilkogretim okullarinin mufredatina dahil edildigi ve artik okul kitaplarinda Ataturk resminden sonraki sayfada baris akarsu resminin konulmasinin zorunlu hale getirildigi duyrulur.

Şakamı Bu Bence Hiç Komik Degil... 

Büyük ihtimalle şaka.:)Çünkü Atatürk ün hemen sonrası olamaz.Nasıl olur Atatürk ten sonra erdoğan sonra barış olur böyle olursa gerçekleşe bilir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    adamının ne kerameti wardı ki amk?? yaşarken altın mı zıçıyodu?? heykelini de yapmak istediler izin verilmeyince ilköğretim kitaplarına koydular adamı amk, uyan Türkiye nereye gidiyoz?? Lösemili çocuklara bundan daha fazla yardım  eden hiç yok mu?? kötü kötü konuşturcaklar insanı illa yaw... adam gitti işte bırakın rahat uyusun, yapcak bişii yok bence. Hergün kaç kişi trafik kazasından (kendi veya başkasının tedbirsizliği yüzünden) ölüyor. onların ailesi, arkadaşları yok mu?? onlara da yapalım heykel, onları da alalım kitaplara, hea?? Türkiye heykelden geçilmez olur, amk bööle zihniyetin, akarsuları da satcaklarmış zaten )):

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Leyla bunu yazdı:
    Ayrica baris akarsunun milli egitim bakanligi tarafindan ilkogretim okullarinin mufredatina dahil edildigi ve artik okul kitaplarinda Ataturk resminden sonraki sayfada baris akarsu resminin konulmasinin zorunlu hale getirildigi duyrulur.

Sktir Laa ! O kadar da değil. Lan başka biri ölse bu kadar abartmazlar ya ne skim iştir anlamadım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Ya arkadaşlar içim acıo varya içim....

Ya bu ne akla mantıktır...

Ülke elden gidiyor.Bankalar ve çeşitli sektörlerdeki isimler satışa çıkıyor, ÜLKE AKARSULARI SATILIYOR!!!,

Siz ne sanıyorsunuz ülkemize savaşla askerle mi alıcaklar sanıyosunuz da gelirlerse askerle karşı koyarız daha önce yaptık mı diyceksiniz..... Adamlar istediklerini alıyolar zaten bu acı ama gerçek.Ülke savaşla değil resmiyette kağıt üzerinde gidicek adamların istediği bu..Biz bunu engellemeye çalışırken elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışırken ..... tövbe tövbee....

Eğer çok film çekmek istiyorlarsa kimi çekiceksiniz biliyor musunuz?

DOĞUDA VATANA HİZMET İÇİN GURURLA YÜRÜYEN BİR ASKER GRUBUNUN BİR ANDA MAYINLA ŞEREFSİZCE ÖLDÜRÜLÜP YADA GAZİ OLMASINI ÇEKİCEKSİNİZ.ELİ VE AYAĞI KOPMUŞ AMA HALA ÜLKESİ İÇİN KALAN GÖVDESİNİ DE DÜŞÜNMEDEN VERECEK ŞEHİTLERİMİZİ ÇEKİCEKSİNİZ..

ONLAR YAN GELİP YATMADILAR  bunu çekiceksiniz....

http://yigitdemirag.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı:

Ülke elden gidiyor.Bankalar ve çeşitli sektörlerdeki isimler satışa çıkıyor, ÜLKE AKARSULARI SATILIYOR!!!,

Siz ne sanıyorsunuz ülkemize savaşla askerle mi alıcaklar sanıyosunuz da gelirlerse askerle karşı koyarız daha önce yaptık mı diyceksiniz..... Adamlar istediklerini alıyolar zaten bu acı ama gerçek.Ülke savaşla değil resmiyette kağıt üzerinde gidicek adamların istediği bu..Biz bunu engellemeye çalışırken elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışırken ..... tövbe tövbee....

DOĞUDA VATANA HİZMET İÇİN GURURLA YÜRÜYEN BİR ASKER GRUBUNUN BİR ANDA MAYINLA ŞEREFSİZCE ÖLDÜRÜLÜP YADA GAZİ OLMASINI ÇEKİCEKSİNİZ.ELİ VE AYAĞI KOPMUŞ AMA HALA ÜLKESİ İÇİN KALAN GÖVDESİNİ DE DÜŞÜNMEDEN VERECEK ŞEHİTLERİMİZİ ÇEKİCEKSİNİZ..

ONLAR YAN GELİP YATMADILAR bunu çekiceksiniz....

paran olunca sen gider çekersin birader.

adamlar çeker çekmez seni dertlemez.

tepki koyacaksan gitmezsin izlemezsin görmezsin olur biter.

bi derdiniz asker di a.q sanki bu güne kadar.hergün askerlik mevzuu konuşuyodunuz da sanki. 

nooldu barış ölünce birden aklınıza geliverdi doğuda kardeşlerimizin şehit olduğu.

ayıp a.q size ölüye bari saygı gösterin.ucuz milliyetçilik ayaklarını da bırakın.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Böyle fırsat gelmiş kaçar mı? Bir sürü karısı kızı doluşacak sinemaya ellerinde mendille.Tariqat olarak sinemaların önlerinde barış akarsu t-shirtleri satsak parayı vururuz zaten :D Şöyle güzel bir reklam kampanyasıyla gişe rekorları kırar.Adamında suçu yok ölmüş gitmiş.Başkalarının yüzünden böyle laf yiyor.Övsen kabahat sövsen kabahat birşey oldu aq.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    anubisx bunu yazdı:

ONLAR YAN GELİP YATMADILAR bunu çekiceksiniz....

paran olunca sen gider çekersin birader.

adamlar çeker çekmez seni dertlemez.

tepki koyacaksan gitmezsin izlemezsin görmezsin olur biter.

bi derdiniz asker di a.q sanki bu güne kadar.hergün askerlik mevzuu konuşuyodunuz da sanki. 

nooldu barış ölünce birden aklınıza geliverdi doğuda kardeşlerimizin şehit olduğu.

ayıp a.q size ölüye bari saygı gösterin.ucuz milliyetçilik ayaklarını da bırakın.

LAN AMELE,    SEN BENI BANLATTIRMAYAMI ÇALIŞIOSUN SİNİRİMİ Mİ DENİOSUN.

BİZ SENİN GİBİ 2 GÜNLÜK HAYRAN DEĞİLİZ KOÇUM,

BİZ İLKOKULA GİTTİĞİMİZDEN BERİ BU VATAN İÇİN İYİ BİRŞEYLER YAPMAYA ŞEHİT OLANLARI  SAYGIYLA ANIP AMAÇLARINI YERLERİNE GETİRMEYE ÇALIŞTIK.

ÖNCE BUNU DÜŞÜN TAMAMMI... 

BARIŞ ÖLÜNCEMİ AKLINIZA GELDİ BARIŞA FİLM ÇEKELİM DİYE HA ? BİZ 2 GÜNLÜK HAYRAN DEĞİL BU ÜLKENİN GELİŞMESİ İÇİN BİRŞEYLER YAPAN YAPMAYA ÇALIŞAN İNSANLARIZ BUNDAN SONRA BUNU DÜŞÜNEREK KONUŞ.

http://yigitdemirag.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

Leyla bunu yazdı:

peh peh peh atatürkten sora barış akarsu mu konulcakmış...bunu kim demişse ben onun ta.........

nese ben böle haberlere anca sittiri çekerim o kadar.... 

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3RTXx
    M3RTXx's avatar
    Erkek
    Bandit bunu yazdı:

Leyla bunu yazdı:

peh peh peh atatürkten sora barış akarsu mu konulcakmış...bunu kim demişse ben onun ta.........

nese ben böle haberlere anca sittiri çekerim o kadar....

lan ejdadını sikerim senin hadiini bil göt vatana millete saygınız yok bari ölüye saygınız olsun ne demek lan ben onun taa tayyip erdogan çokmu düzgün onu niye eleştirmiosunuz ..ne duygusuz adamlarsınız lan siz işalla 27-28 yasında geberir gidersiniz ....

www.baris-akarsu.com ADANA - BAG
Toplam Hit: 7187 Toplam Mesaj: 54