folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Başbakan Harçları Kaldırdı, YÖK Geri Getirdi

Başbakan Harçları Kaldırdı, YÖK Geri Getirdi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

o değilde amk

lan diyorum bunlara bi şans vereyim belki ben haksızım bi inanayım ama adamlar illa kendilerine sövdürüyolar daha ben nabayım bu saatden sonra bi daha desin ki aqp ye bi inan güven bi şansını dene o dk da soyunu sikerim o kişinin..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    recobaba bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı

Yoruma bak, hizaya gel:)

"mustafa okem

01/16/2013 18:55
    Bnde itü'de okuyorum.. harc kesinlkle olmalı. Devlet hiçbirşey sağlamk zorunda değildir bu tembel ve gerici bir görüştürki ünilerin gelşmesi için paraya ihtiyaç vardır.. Öğrenciler gayet rahat geçinmekte..biralara, halı sahalara, konserlere verecekleri paranın %1'ini üniye verselr ülke kalkınır."

Her şeyi avrupayla abd ile kıyaslıyosunuz madem bunu da kıyaslayın hacılar işinize göre yorum yapmayın... asgari ücreti benzin fiyatını şunu bunu kıyaslıyosunuz madem bunu da kıyaslayın bakalım eğitimin maliyeti neymiş ?

bence eğitimin belli başlı tek tük alanlar dışında devlete pek bir maliyeti yok. O kadar paralar dökülüyor sonra da rektörler audi a8'ler passatlar ile geziyor. İnsanlar her yıl harç vermesin arkadaş bir kere girişte yeter her yıl her yıl ne lan bu.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/Forum-Rteden-Guzel-Haber-Harclar-Kalkti-162179/1/har%C3%A7lar/

bu konuda sevinenleri görelim :)))

düşünüyorumda bunlar yağlı kazığa oturtup zikse yinede bu millet mal gibi % 40 oy verir bunlara kek milletiz yiyoruz her seferinde golü çünkü

kaygusuz tarafından 17/Oca/13 00:10 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

aöf ye gelmese bari geriye amk

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ÖZelleştirmelerden 34 milyar dolar ;

Fakat hırsızlık falan arttı. NEden ??? Çünkü insanlar aç. 

Tonlarca vergi alınıyor. Alkole, sigaraya, benzine, gsm'e ; kısaca en çok kullanılan şeylere vergi zamları yapıldı.

--

Peki bu zamlar nerede ? İnsanlar aç. 10 sene önce aylık maaş ile süper markete gittiğinde şimdikinin en az 2 katı ürün alıyordun. 

Peki bu kadar vergiyi , bu kadar özelleştirmeye rağmen ne yaptılar ? Atlayacak bazı arkadaşlar otoban yaptılar diye. Süper.

ÖTV'yi geçiriyorlar; kdv+ÖTV araba fiyatından pahallı. Bu herif arabayı nasıl alacak ? Aldı diyelim, benzin el yakıyor. Benzinide aldı diyelim ; paralı yollar başka dert... 

Var oğlu var. Adam karnını doyuramıyor, bunlar otoban diye seviniyor.

Hepsi bitti, şimdi öğrenciye yaptığı kolaylıkları geri alıyorlar. Öğrenciden ne istiyorsunuz arkadaş ? Alıp veremediğiniz nedir ? 

--

Gerçi bu millete de yaramaz. Kaddafi ülkesi içn neler yaptı ; öğrencilere, halkına ne büyük imkanlar tanıdı. Sonu ne oldu ???

Deveye diken, insana siken yaranır demişler.

Kaddafi'yi , o kadar büyük imkanlar vermesine rağmen ; kendi halkı katletti.

Erdoğan'da milleti katletmesine rağmen ; kendi halkı büyük imkanlar veriyor...

--

Eşek olana semer vuran çok olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

niye hürriyet dışında yok bence hemen atladınız.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Faizin vergisini dahi alıyorlar lan faiz bu vergisimi olur :)  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı
    Telden girdigim icin habere bakamadim ama baslik dogruysa ta amina koyayim boyle yok un ben. Varligini sikeyim

Hay ağzını öpeyim yavrum ya. Biraz haklarınzı arayın sövün sayın budur ya.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jacob
    jacob's avatar
    Erkek

ntv de sadece eğitim süresini uzatanları etkileyecek gibisinden bi haber var

http://www.ntvmsnbc.com/id/25414651

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    recobaba bunu yazdı

Her şeyi avrupayla abd ile kıyaslıyosunuz madem bunu da kıyaslayın hacılar işinize göre yorum yapmayın... asgari ücreti benzin fiyatını şunu bunu kıyaslıyosunuz madem bunu da kıyaslayın bakalım eğitimin maliyeti neymiş ?

hocam benim gördüğm tüm avrupa ülkelerinde eğitim kendi anadillerine alındığı taktirde ücretsizdir. yani almanca biliyorsan git almanyaya yüksek

lisansını ücretsiz yap ya da avusturya ya git lisans oku, çekçe biliyorsan git prag charles üniversitesine ücretsiz oku.. 

devletin temel hizmetidir bu. o kadar vergi alıyor ne oluyor bu vergi? hizmet getirmek zorundadır, bazı ülkelerde sağlık da ücretsizdir. bu devletin

çoğu geliri vergiden geliyorsa o zaman böyle kaynak sıkıntı çeker, sürekli zam yapar.. ağır kapitalizm yaşatılıyor türkiyede

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 3713 Toplam Mesaj: 36