folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Başbakan Harçları Kaldırdı, YÖK Geri Getirdi

Başbakan Harçları Kaldırdı, YÖK Geri Getirdi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

iyi veya kötü. biz 2. öğretimlere çifte standartlı bi sisteme geçilmişti.. valla 2. öğretim olarak bi yanım isyan etse de diğer yanım asgari ücretle geçinmeye çalışan insanlara üzülüyor. çok şükür iyi kötü götürüyoruz biz.. 

kötünün kötüsü var.

not : rte 'na tükürdüğünü yalatmak kolay iş değil heryeri sarmış durumdalar.. ya anlaşmalı dövüş ya da yök başkanı yarın öbür gün değişir.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    recobaba bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı

Yoruma bak, hizaya gel:)

"mustafa okem

01/16/2013 18:55
    Bnde itü'de okuyorum.. harc kesinlkle olmalı. Devlet hiçbirşey sağlamk zorunda değildir bu tembel ve gerici bir görüştürki ünilerin gelşmesi için paraya ihtiyaç vardır.. Öğrenciler gayet rahat geçinmekte..biralara, halı sahalara, konserlere verecekleri paranın %1'ini üniye verselr ülke kalkınır."

Her şeyi avrupayla abd ile kıyaslıyosunuz madem bunu da kıyaslayın hacılar işinize göre yorum yapmayın... asgari ücreti benzin fiyatını şunu bunu kıyaslıyosunuz madem bunu da kıyaslayın bakalım eğitimin maliyeti neymiş ?

Can güvenliği, sağlık ve eğitim her temel vatandaşın hakkıdır, aksini düşünmek hangi anlayışa sığmaktadır? Hangi politik görüş tarafından savunulmaktadır? Bilemiyorum.

Ulan ben 6 sene mühendislik okudum, bacım 4 sene ikinci öğretim okudu, Allah razı olsun anamla babam harç neymiş demedi, ödedi. Kalkındı mı ... ekonomisi? Yok.

Avrupa ya da ABD ile kıyaslayalım, ben burs alırdım hayvanlar gibi, rahat rahat yaşardım iş bulma sıkıntısı çekmeden, çoğu kişi de hamburgerci ya da benzinci olurdu. Aha karşılaştırma.

YeniHarman tarafından 17/Oca/13 09:17 tarihinde düzenlenmiştir

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

ODTÜ lülerin parası çok diye düşünmüşler heralde e tabi bok gibi para var nasıl zaman öldürceklerini bilmio cocuklar

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

2. öğretim okuyorum her türlü giren giriyor o yüzden siklemiyorum artık hiç , bi rahatlık var böyle üzerimde siksinler amk genişledim artık sıkıntı yaratmıyor ne zevk var ne acı 

:) nettin sen gerçekten sesli güldüm. Bu arada mezun olacaz a.g ne güzel son senemde harç parası vermicem diye seviniyodum

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

4 yıllıklar 7. yıldada bitiremezse harc ödüyecekler yazıyor haberlerde

Toplam Hit: 3723 Toplam Mesaj: 36