folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Başbuğ "Operasyonlarımızdan İsrail"E Ne.. Kiminle İstersek Onunla Operasyon Yaparız"

Başbuğ "Operasyonlarımızdan İsrail"E Ne.. Kiminle İstersek Onunla Operasyon Yaparız"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Gazeteciler, Suriye ile yaptığımız operasyon sonunda israil'in bize verdiği tepkiyi dile getirmeye çalışıyorlar, Başbuğ Paşa da kapak yapıyor hemen.

Ekran başında izlerken, şu tavır çok hoşuma gitti artık devlet adamlarımız ve askerimiz gücümüzün farkında, fakat bazı ezik gazeteciler ve medya yüzünden hep israil, amerika ne der korkusu yaşatmaya çalışıyorlar işte tam burada BAŞBUĞ Paşa sözü yapıştırıyor. 1 dk'lık video herkes izlesin bence.

1 dk'lık Video

http://www.youtube.com/watch?v=_BRDHH8Zb2E

http://www.dailymotion.com/payperday/video/15355238

"ÜLkemizin büyüklüğünü, pozisyonunu artık görelim ve herşeyi sormayalım" diyen Org. Başbuğ'dan İsrail'in tepkisine sert tepki geldi. Başbuğ "Bizim operasyonlarımızdan İsrail'e ne.. Kiminle istersek onunla operasyon yaparız" dedi.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    ha gayret.. Herşey yoluna girmeye başlıyo sanırım. Bide şu eğitim sistemimizi düzeltirsek çok güzel günler bizi bekliyo gibime geliyo.. :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    ben bu adamlarla operasyon yapılmasına taraftar değilim bu adamlar zamanında tüm terör kamplarını içinde barındırıyordu lojistik olarak destek veriyordu.Zaten su meselesi yüzündende bu adamlarla takışıklığımız vardıki Suriye adam değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben bu adamlarla operasyon yapılmasına taraftar değilim bu adamlar zamanında tüm terör kamplarını içinde barındırıyordu lojistik olarak destek veriyordu.Zaten su meselesi yüzündende bu adamlarla takışıklığımız vardıki Suriye adam değil.

hacı pkk'ya destek vermeyen ülke mi var Allah aşkına. Önemli olan o ülkeleri bu yanlıştan döndürmek, suriye ile yapılan operasyon da buna bir adım olabilir.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:

geçmişte destek vermiştir. ama yiyosa şimdi destek versin bakalım.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    Helal olsun bu adama zaten kara kuvvetleri komutanıyken sempati duyuyodum şimdi git gide sempatimartıyor

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

tabiki israil ne bok oluyor israile ne ? israil gitsin çocuk öldürmeye devam etsin.

Başbuğ paşam iyi kapak etti gerçektende :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    Helal olsun bu adama zaten kara kuvvetleri komutanıyken sempati duyuyodum şimdi git gide sempatimartıyor

Kara Kuvvetleri komutanıyken bizim birliğe ziyarete gelmişti. Sakarya 1.piyade Tugay Komutanlığına karşılamıştık kendisini bizi çok sevecen bulmuştu güzel duygularla ayrılmıştı sakaryadan. şimdi ise genelkurmay başkanı oldu. bundan sonrası da emeklilik. Türkiyenin en sayılı genelkurmay başkanlarından birisi.

Ne güzel söyledi, "Demokratik düzenden yana olmayan hiçbir fert tsk da barınamaz, barındırmayız" 

bir gazetecinin darbe sorusu üzerine söyledi bunu. :D adam darbeye sonuna kadar karşı yani

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    blue_moon hacı ilker paşa güzel hoş diyoda bi de bunu diğerlerine anlatabilse. her yaşanan olayda hemen bok atcak birilerini aramasalar hemen suclamaya başlamasalar daha iyi olcak. şimdi ilker başbuğ böyle dedi ya darbe isteyenlerin hevesleri kursağında kalmıştır.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

POLECAT bunu yazdı:
    blue_moon hacı ilker paşa güzel hoş diyoda bi de bunu diğerlerine anlatabilse. her yaşanan olayda hemen bok atcak birilerini aramasalar hemen suclamaya başlamasalar daha iyi olcak. şimdi ilker başbuğ böyle dedi ya darbe isteyenlerin hevesleri kursağında kalmıştır.

bu ortamda darbe mümkün değil zaten. Kaldı ki ne diye darbe yapacaklar ? kime faydası var ? halk iradesini hiçe mi sayacaklar kimin cesareti yetecek ayrıca :D ilker paşa işini bilir. Artık devir 1980 devri değil. Halk sokaklara dökülür. Dakika yaşayamaz artık darbeciler bu ülkede. Kolaymı öyle bu ülkeyi yıllarca geri götürmek

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Olay Budur, En Son Daşşaklı Adam Bekliyorum demiştim Geçmişte Bir Zamanlarki Postlarımda Sanırım Dualarım Kabul oldu. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3663 Toplam Mesaj: 28