folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başına Taş Düşse Yahudilerden Bilmek

Başına Taş Düşse Yahudilerden Bilmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

@Futurist

2 milyar müslüman mı varmış ? yuh  yok 5 milyar :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

@Futurist

2 milyar olmasa da 1,5 milyar var. noldu? sıkıntı ne? 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

@Futurist

2 milyarla 1.5 milyar arasında 20 ülke nüfusu var hacım.Sen farkı görebiliyor musun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

@Futurist

2 milyarla 1.5 milyar arasında 20 ülke nüfusu var hacım.Sen farkı görebiliyor musun?

tamam da, ne oluyor yani onu anlamadım. :) 

"2 milyar müslüman mı varmış? yuh yok 5 milyar :D" diyerek, 1den bile daha az düşündüğünü sezdim. 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

@Futurist

tamam da, ne oluyor yani onu anlamadım. :) 

"2 milyar müslüman mı varmış? yuh yok 5 milyar :D" diyerek, 1den bile daha az düşündüğünü sezdim. 

yok hacı bende 1.5 civarı diye biliyordumda 2 milyar diyince garipsedim bir an :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Amina köyüm özeleştiri yapa yapa (ben de dahil) yine bi sik yapmaz olduk. Hayır özeleştiri yapan bizler bile ne denli caliskaniz ki öz eleştiriye gocunanlar caliskan olsun?

Eşit: bakin mesela o kadar vahim ki durumum telefonda köyüm olarak yazdı düzeltmeye eriniyom o derece.

Edit: editi de eşit olarak yazınca tel bardağı taşıran son damla oldu. Hocam bu yüzden açık konuscam (bahaneye bak)

Son 10 konunun 8i soru ve yardim konusu birisi bu birisi de PHP ile uğraşanlara bi öneri. Yani sen de aslında başkasına çamur atmasan bile başkası kadar olamamissin tipik türk gibi çalışma eleştir mantigindasin. Yapma etme eyleme

by_Tet tarafından 24/Ağu/14 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Peki ben de bir soru sorayım. Evet milletçe tembeliz, aptal aptal diziler program izleyerek hipnoz olmuş durumdayız. Bunun herkes farkında bunda bir sıkıntı yok.

Peki bu konu gibi süruyle açılan forum konularından veya binlerce gencin kahvehane siyasetinden bugüne kadar kaç tane insanlığa faydali bir fikir çıkıp ta hayata geçirildi ? Hiç. Çene çene çene....

DadasAdam tarafından 24/Ağu/14 17:42 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

http://i.hizliresim.com/Ld65mJ.jpg

rahat olun beyler artık büyük türkiye var :D

ReyiZ tarafından 24/Ağu/14 18:00 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Az gozunu acsan o yasadin ulkenin buyuk guclerinin bile yahudi olduklarini gorursun. Yani seninki bana kalirsa kucuk bakiosun guya tutmus biseyin tersini gostererek dikkat cekmeye calisiosun. Bknz dunya duz diyen adam. 

Azeriler hakkinda ise hala bilgi sahibi degilsin adamlar senden ben hatta yahudi tuccarlardan cok ama cok zekidir sadece birbirlerini desteklemezler. Sen bi sirkette ceo olacam diye k8cini yirtarsin o adam o sirketi nasil satin alirim diye bakar. O yuzden senin okulunda ki okula okul demeye 1000 sahit ister oraya azeriler dekanindan dolayi gelir ve orada okurlar cunku adamlarin devam zorunlulugu yok anliyacagin bak adamlar yine bi bakima isin cakalina yatmislar. Sana tavsiyem gercek hayat sana internette yazdiklari gibi degildir. Bi oyuncu vardir bi yonetmen birde yapimci vardir. Hepsinin kazanclarini arastir nedemek istedigimi anlarsin.

Ayrica yahudilik konusunda ise bildigim kadariyla soyluyorum anadan gecer ve yahudilikte irki disi halk surdurur.

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Az gozunu acsan o yasadin ulkenin buyuk guclerinin bile yahudi olduklarini gorursun. Yani seninki bana kalirsa kucuk bakiosun guya tutmus biseyin tersini gostererek dikkat cekmeye calisiosun. Bknz dunya duz diyen adam. 

Azeriler hakkinda ise hala bilgi sahibi degilsin adamlar senden ben hatta yahudi tuccarlardan cok ama cok zekidir sadece birbirlerini desteklemezler. Sen bi sirkette ceo olacam diye k8cini yirtarsin o adam o sirketi nasil satin alirim diye bakar. O yuzden senin okulunda ki okula okul demeye 1000 sahit ister oraya azeriler dekanindan dolayi gelir ve orada okurlar cunku adamlarin devam zorunlulugu yok anliyacagin bak adamlar yine bi bakima isin cakalina yatmislar. Sana tavsiyem gercek hayat sana internette yazdiklari gibi degildir. Bi oyuncu vardir bi yonetmen birde yapimci vardir. Hepsinin kazanclarini arastir nedemek istedigimi anlarsin.

Ayrica yahudilik konusunda ise bildigim kadariyla soyluyorum anadan gecer ve yahudilikte irki disi halk surdurur.

Aynen dikkat çekene madalya taktıkları için dikkat çekmeye çalışıyorum.

Koskoca konuda sadece azerilerden mi bahsetmişim? Ayrıca adam yazılım mühendisi olacam diye geliyor ama kasmıyor.Ayrıca gelen çocuklarının babasının çoğu işadamı falan değil yani çocuklar mesleği dikkate almıyor çünkü üniversiteden sonra işleri hazır olayı yok.

Toplam Hit: 2925 Toplam Mesaj: 39