folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Baskomser Okan Arslan Aradı Sözde Ama Dolandıramadı Amman Dikkat

Baskomser Okan Arslan Aradı Sözde Ama Dolandıramadı Amman Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emperorkaan
    emperorkaan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 0536 685 87 77 nolu telefondan sabah bi adam aradı bana ismim soyismimle hitap ederek ankarada mamak da komser okan arslan oldugunu beni 3 aydır takip ettiklerini  adıma 75 adet hat açıldığını bu hatlarla kimlik bilgilerimi çalan kişilerin adıma hat açtğıgını ve banka şifremi değiştirmeye kalktıklarını ama başarılı olamadıklarını suandada halen deniyor olduklarını soyledi ben tabi gayet cool eee dedim bastım kufuru adam. neyse adam sabit telefon verdi onu aradık 0312 271 71 17 mamak emniyet buyrun dedi o sırada adam bi sabit telefondan bide diğer telefonda  bak simdi inandımmı dedi ozaman  evet inandım komserim dedim doğru karakola gittim :) orada bankaya geldinmi dedi bende oradaki polise verdim tabi bu arada hee geldim dedi ozaman parayı cek dedi adam polis sonra dedi sonra sizin paranınızın guvenligi için benim hesabıma yaıtını yoksa paranız gider dedi ben dedi polisim zaten diyip bi kaydı adama sonra adam kapattı kapatıs o kapatıs zaten amman ha diyorum google da başkomser okan arslan veya 05366858777   veya 03122717117 nolu numaraları araştıranların karşışına umarım bu sayfa cıkar vede biraz saf ve temiz vatandaşlarımız bu dolandırıcılık oynuna gelmezler...

hayat 3000 rmp den sonra 0.8 barda başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

lan aynı oc benıde aradı hahah konu acmıstım bakabılırsın ıstersen :D:D vay aq adamı ya 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

rushOut bunu yazdı:
    -----------------------------

Bugün öğlen saatleri bi telsim numarası aradı kendisini ankara mamak ilçe emniyet müdürlüğünden Ömer Aslan olan tanıttı ve ilk başta nufus cüzdanı fotokopinizi kimseye verdinizmi diye sordu hayır filan dedim ardından başladı bizimkisi dedi 2 ha2ftadır telefonunuzu dinliyorduk sizin suçsuz olduğunuz kanaatindeyiz fakat sizin adınıza tam 30 adet faturalı telefon hattı alınmış ve yaklaşık 9000TL borcu bulunmakta öncelikle hemen kredi kartlarınızı kontrol ettirin dedi mevduat hesabınızda para varsa çekin filan tesad,üf bende iş bankasında para çekicektim direk tüm paramı çektim sonra kredi kartınız var dimi dedi yapı kredi atm sine yakınmısınız dedi evet tam karşımda şuan dedim ama yok kredi kartım hıı dedi ne var peki iş bankası var dedim ardından durun bakalım isminiz neydi sizin dedim Ömer Aslan dedi peki dedim benim babam emekli komiser ve ankara mamak ilk görev yaptığı karakoldur ben babamıda bilgilendireyim o da bi araştırsın dedim tabi filan çekti ardından biz şuan sinyal izlemedeyiz dedi sizi tekrar arıcaz dedi kapattı babama bildirdim babam ankara emniyetini aradı dolandırıcılarmış öyle söyledi aradıgı numarada kullanılmıyor :D ne olur ne olmaz karakolada gıttım dedı gunde 10 kısı gelıyor senın gıbı ılk basta guven kazanmaya calısıyorlar paranızı cekın kredı kartlarınızı ıptal edın fılan dıye sonra aradıklarından hesaba para yatırın fılan dıyorlar dedı yok dayı dedım ogrencı adamım 100 tl param var dedım benım ne kart ne baska bısı ıyı tenezzul etmezlerh dedı bırdaha ogrencıyım dedıysen dedı polısde :D işin enteresanı adamlar okadar inandırıcı ki arkaya duzenegı kurmuslar polıs telsızlerı fılan tam bı karakol edasıydı arkası buna ınanıp daha 1 hafta once 6000tl sını carptıran varmıs yahu

actıgım konudakı attım mesajım bu kardesım :D

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beni de aradı birileri geçen ay dedi

Komser: ben başkomiser bilmemkim (arkadan polis telsizi sesleri gelir, birinin sesi duyulur komiserim çay getirimmi falan)

Ben: he buyur,

Komser: gorusmemiz lazim sizin hattınızla ilgili illegal bir islem gerceklesmis tenha biryere gidebilirmisiniz

Ben: Ugrasacak zamanım yok size avukatımı bağlıyorum vereyim onunla görüşün detayları.

Komser: haa hııı tamam bekliyorum.

Avukat arkadaşa verene kadar tel kapanır geri ararım açılmaz... keşke öğrenebilseydim ne bok yiceini adamın ama heralde kontor falan istiycekti

Şirket hattıydı +5 -5 diger yakin rakamli tel no sahiplerini de tanıyorum sıradan gidiyorlar onları da aramışlar. ama ardarda aramadıkları için ve geç farkettiğimiz için kafa bulamadık yoksa donuna kadar yolardım pezewengi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Ablamı aramışlar geçenlerde :D Bayan diye kandırıcaklarını sanmışlar :D AYnı senaryo arkadan polis telsizi sesi falan. Aynı senaryolar :D Yiyen yoktur umarım :S

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

benı aramadılar arasalar bende komıserım ne oldu dıycem :D

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bi ara coşkun vardı. acme nin kaynağıyla telefonların mına koyuyodu. :D saldırsakmı acaba :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Beni de arasalar da neşemizi bulsak :=)

Blue Screen of Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Beni de aradı birileri geçen ay dedi

Komser: ben başkomiser bilmemkim (arkadan polis telsizi sesleri gelir, birinin sesi duyulur komiserim çay getirimmi falan)

Ben: he buyur,

Komser: gorusmemiz lazim sizin hattınızla ilgili illegal bir islem gerceklesmis tenha biryere gidebilirmisiniz

Ben: Ugrasacak zamanım yok size avukatımı bağlıyorum vereyim onunla görüşün detayları.

Komser: haa hııı tamam bekliyorum.

Avukat arkadaşa verene kadar tel kapanır geri ararım açılmaz... keşke öğrenebilseydim ne bok yiceini adamın ama heralde kontor falan istiycekti

Şirket hattıydı +5 -5 diger yakin rakamli tel no sahiplerini de tanıyorum sıradan gidiyorlar onları da aramışlar. ama ardarda aramadıkları için ve geç farkettiğimiz için kafa bulamadık yoksa donuna kadar yolardım pezewengi

bu şekilde 6.000 tl'lik kontör/kredi yollayanları biliyorum :)

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

mosquit0 bunu yazdı:

benı aramadılar arasalar bende komıserım ne oldu dıycem :D

Bak tuttum hocam bunu :D Ben başkomser kenan falan :P

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

azcık inandırıcı olaymış yahu..Başkomser okan hiç gerçekçi olmamış=)

Toplam Hit: 10542 Toplam Mesaj: 35