folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Battlefield 3'De Platoon Kuralım Tahribat Adına ?

Battlefield 3'De Platoon Kuralım Tahribat Adına ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek
    Beyler bende alicam guyada bi turlu firsat olmadi. SinusX dede var oyun. Onun satin almasina yardimci olmustum lazim olursa pm atin yardimda bulunayim. Bide kutulu nerde 50 lira? Hemen alim.

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Bombac1_Mulay1m benim ekledim arkadaş :D

Si vis pacem para bellum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

SinusX kabul ettim :D

bende ilk defa bir oyunu orginal aldım ve gerçekten her kuruşuna değiyor. Arada bazı sorunlar çıkarsada bayağı eğlendiriyor oyun bide bazı sitelerde rus keyi böyle rus keyi alırsanız banlanırsınız felan diyolar tamamen yalan 3 aydır felan oynuyorum hiç bir ban olayını görmedim ve çoğu kişidede rus keyi var tek sıkıntısı 800-900mb lık ingilizce patchı indiriliyor o kadar. Bu arada mw3 üde orginal aldım ama bf3 kadar tad vermiyor oyun. Bf3 ün bir güzel yanı ise yapımcı şirket oyuncularını dinliyor her patch de oyun daha stabil ve oyuncuların istediği tarza dönüşüyor :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

50 tl ye kutulu dvd yok kardeşim varsada ben görmedim.. link atta koleksiyon niyetine alalım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

FoKMaN bunu yazdı:
    -----------------------------

50 tl ye kutulu dvd yok kardeşim varsada ben görmedim.. link atta koleksiyon niyetine alalım.

-----------------------------

aynen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Ekle hocam Eredanne :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Dh de nuclear var ben hep ondan alıyorum keyleri, şu ana kadar sorun çıkmadı. Forumdan ptt çeki ile filan daha ucuza satıyor sanırım oyunları ama gittigidiyordada dükkanı var ben daha güvenilir olur diye hemde kredi kartıyla aldığım için gg den aldım şimdiye kadar hep. Bf3 şu an 32 tl gg dükkanında forumdan ulaşın gg komisyon farkı olamdan alırsınız herhalde daha ucuza.

Ayrıca origin kadar dandik bir platform olamaz fifa12 de az çıldırtmadı kullanıcıları insanı oyundan soğutuyor devamlı originden kaynaklı sorunlar oluyordu oyunda. Neyse ki artık eskisi gibi sorunlu değil ama bir steam de değil zaten de olamaz.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Siz yine iyisiniz 30a almisiniz ben 120 liraya preorder verip 640a 480de oyunu calistiramayip indirdigim 14gbla beraber origini silmis adamim:|

I find your lack of faith disturbing.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

çok fena oynuyorum sing. hayrınıza keyi alın bana gün 14 saat online olurum :D

Toplam Hit: 2274 Toplam Mesaj: 20