Baykuş Almak/Beslemek Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:
    -----------------------------

ersn, hep kıskandırıyorsun beni ,

Molitörler tarantulalar unkurtları o bu, yavru aldınmı hiç bu molitörlerden ? yumurtadan yoksa direk un'danmı kurtlatıp evreleştiriyorsun..

Beslicem ama evdekiler tiksinir bizim besleyemiyorum of :D

Evet  ama istemeyerek aldım : ) tarantulam için almıştım ben bunları baktım ürüyolar devam ettirdik bizde  annem ilk başlarda bağırıp çağırıyodu  daha sonra alıştılar patates sebze mevye vs.. soydukdan sonra bana bağırıyolar gel al şunları kurtlarına ver yesin  :D:D   , resimdeki toprağın altı unkurdu dolu ,  çok minikler bi ara resmini çeker atarım  üretmek içinde birşey yapmana gerke yok kendileri yapıyolar sen sadece rahatsız etme yeter : :)

küfrederiz villalara kulübeden
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

ersn bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

ersn, hep kıskandırıyorsun beni ,

Molitörler tarantulalar unkurtları o bu, yavru aldınmı hiç bu molitörlerden ? yumurtadan yoksa direk un'danmı kurtlatıp evreleştiriyorsun..

Beslicem ama evdekiler tiksinir bizim besleyemiyorum of :D

Evet  ama istemeyerek aldım : ) tarantulam için almıştım ben bunları baktım ürüyolar devam ettirdik bizde  annem ilk başlarda bağırıp çağırıyodu  daha sonra alıştılar patates sebze mevye vs.. soydukdan sonra bana bağırıyolar gel al şunları kurtlarına ver yesin  :D:D   , resimdeki toprağın altı unkurdu dolu ,  çok minikler bi ara resmini çeker atarım  üretmek içinde birşey yapmana gerke yok kendileri yapıyolar sen sadece rahatsız etme yeter : :)

:D:D

Dostum bunlar hassas olmayan hayvanlar bu evrede, o yüzden 1 çabaya gerek yok işte dediğim gibi evdekiler hani o bağırışlar varya ilkten anlamamazlıklar falan sonradan alışırlar bende biliyorum ama hiç çekmem yaş ilerledi biraz kaldırmaz yani bünye :))

Ama sen paso atınca dayanamıyorum :)) Ama önce kuracağım sistemler arasında tabi hep para işi, paludarium, kurmak önceki hallerim terarium sonra yada vivarium, makro kamera alırım ama hepsinden önce çünkü ben hayvanları inceliyorum harektlerini falan severim aşırı :))

Makrosuz zevk almam, hayalimde birde karınca yuvası vardı full toprak 1 küçük akvaryumda, yada antworks'ün akvaryumlarında sırf o mimariyi görmek için, yada bilirsin termitler feci mühendisler sırf onların yuva analizini görmek için sağlam 1 yuva yayıp sonra o yolları oyup kayda alacaktım tabi olmuyor şu şartlarda :))

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen ufaktan başla bence bıkmazsan devam ettirirsin hevesini al.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

ersn bunu yazdı:

sen ufaktan başla bence bıkmazsan devam ettirirsin hevesini al.

Bıkmak ve heves mi ::))

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

baykus ne bulursun ne besleyebilirsin evde hocam.. hic bulasma derim.. bu arada ersn unkurtlarının ciftlesip yavrulayabilmesi için böcek haline gelmeleri mi gerekiyor? bendekilerin hepsi büyük boyut ve sling alboya verecek kurt bulamıyorum..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet aga benimde fazla bilgim yok  bunları yem amaçlı almıştım zaten : )  evrim geçiriyolar yumurtadan kurda , kurddan pupaya pupadan bu hale geliyolar XD sonra yumurtluyolar aynı olay oluyor pokemon gibi  aq :D:D, Bu arada adamın konuyu piç ettik saydırcak alayımıza : )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit aynısını yazmışım : )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

holyone yine doğruyu söylemiş 

baykuş evcil bir hayvan değildir, evinizde tutsak ederek bu hayvanı memnun edemezsiniz aksine eziyet edersiniz. eğer baykuşları seviyorsan , doğal ortamlarının korunması ve avlanmamaları çalışmalarına destek ver. bir baykuşa ya da yabani bir hayvana yapabileceğin en büyük iyilik onun yaşama alanına girmemektir. 

şu inci sözlük sayesinde baykuş ikonunun popülerliği hergün artıyor, korkarım ki yakında çoluk çocuk ormanlara baykuş bulcaz diye saldıracaklar. 

Ne inciyle alakam var ne sözlüğüyle ne de herhangi bi skimiyle çocukluğumdan beri severim baykuşları çok asil gelirler gözüme ondan böyle planlara girdim evcilleri satılıyorsa alayım falan diye sende beni incici yaptın çıkardın aga :|

ersn bunu yazdı:

evet aga benimde fazla bilgim yok  bunları yem amaçlı almıştım zaten : )  evrim geçiriyolar yumurtadan kurda , kurddan pupaya pupadan bu hale geliyolar XD sonra yumurtluyolar aynı olay oluyor pokemon gibi  aq :D:D, Bu arada adamın konuyu piç ettik saydırcak alayımıza : )

Rahat takıl hacım hoşuma gidiyo bu muhabbetler benim :D ilk sayfada da sordum şimdi de soruyorum akrepleri yüzlerce yavrulayan bi mürid vardı o adamın sesi soluğu çıkmadı bidaha sakata mı geldi acaba lan :|

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 6128 Toplam Mesaj: 29