Bedava Lipton Çay Paketi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı

Bugün lipton Ardeşen çay fabrikasındaydım müritler. Çay lipton dan içilir. Çaykur çay fabrikalarını görseniz evinize almazsınız. 

Çayı fabrikada mı üretiyolar? Çay hakkında ne bilgin var biraz bahsedermisin ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı

Bugün lipton Ardeşen çay fabrikasındaydım müritler. Çay lipton dan içilir. Çaykur çay fabrikalarını görseniz evinize almazsınız. 

Lipton çayda katkı maddesini biraz abartıyor. Lipton marka çayı yaptın mı hemen bitireceksin. Benim gibi çayı gece yarısı demleyip sabaha kadar fincan fincan içiyorsanız çayda ilk 1-2 fincan normal çay tadı geliyor ama çay beklemeye başlayınca içindeki katkı maddesinin tadını almaya başlıyorsunuz.

Yalnız Çaykur'un her modeli iyi değil. Sadece sarı paketli Turist çayı güzel.

Keyifli günümde olursa içine İran'dan kaçak gelen Ahmad marka çay atıyorum bir tutam hoş bir aroması oluyor. İsmine bakıp aldanmayın İngiltere merkezli bir markadır.

mkyb tarafından 04/Haz/17 00:27 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

La bilgilerinizi bi paket çaya mı satıyonuz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

İsim soyisim + acik adres + mail olursa cokda sorun degil ayrıca ürün geldimi profili isim soyisim degistir :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Evet?

Bir de facebook hesabimla baglandim. Helali hos olsun bilgilerim <3

end tarafından 03/Haz/17 22:02 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

5-6 ay önce adresten tuttunda anne baba bilgisine kadar tüm Türkiye'nin datası torrentte dolaşıyordu hocam çok takılmayın bu kadar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

5-6 ay önce adresten tuttunda anne baba bilgisine kadar tüm Türkiye'nin datası torrentte dolaşıyordu hocam çok takılmayın bu kadar.

biliyorum musti. 2 paket olaydı düşünürdüm. 1 paket çok az aga :d

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

Umarim buyuk paket gonderirler :DDD

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

Ben mouse auto clicker ile toplam 10 paket sipariş verdim hocam tanıdıkların adreslerine :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

Ben mouse auto clicker ile toplam 10 paket sipariş verdim hocam tanıdıkların adreslerine :)

dh'cıları geçtiniz aq :d