Bedava Lipton Çay Paketi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

sonunda banada geldi mesaj :) 

Tebrikler!

Eğitimlerdeki başarı oranınız %70'e ulaştı. 
    Çay paketi ödülünü almaya hak kazandınız. 
    Hediyeniz 14 gün içerisinde iletilecektir. 

Ödülünüzü size ulaştırabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olun.

SaviorAngel tarafından 04/Haz/17 01:39 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

İşlem tamam. Lise yıllarında da az kopya çekmedik :)

Üstelik bedava sirke baldan tatlı.

Teşekkürler.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

sonunda banada geldi mesaj :) 

Tebrikler!

Eğitimlerdeki başarı oranınız %70'e ulaştı. 
    Çay paketi ödülünü almaya hak kazandınız. 
    Hediyeniz 14 gün içerisinde iletilecektir. 

Ödülünüzü size ulaştırabilmemiz için iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

La bunlar şimdi bir adet sallama çay yollamasın şimdi. Uğraştığımıza değiydi bari. Hugo parfüm yollaylacak diye kaydolmuştuk. Frahsadan gele gele kokulu keğıt gelmişti zamanında. Buda ona benzer oymaz çayı koklarız artık :)

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Ben birkere doğadana üye olmuştum yıllar önce nerden oldum hatırlamıyorum. 

Her ay farklı bir ürün yolluyorlardı bedava. Şimdi de arada bir yani 3_4 ayda bir yolluyorlar ama yeni ürün daha piyasaya çıkmadan önce mutlaka eve deneme içşn gönderirlerdi. 

Deneyip içindeki numarayı arardım ve ses kaydımı alırdı oraya yorumumu bırakırdım. 

Yeni ürün çıkmasını bekliyorum :) 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Ben birkere doğadana üye olmuştum yıllar önce nerden oldum hatırlamıyorum. 

Her ay farklı bir ürün yolluyorlardı bedava. Şimdi de arada bir yani 3_4 ayda bir yolluyorlar ama yeni ürün daha piyasaya çıkmadan önce mutlaka eve deneme içşn gönderirlerdi. 

Deneyip içindeki numarayı arardım ve ses kaydımı alırdı oraya yorumumu bırakırdım. 

Yeni ürün çıkmasını bekliyorum :) 

Nası üye oluyoruz :D

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı

Bugün lipton Ardeşen çay fabrikasındaydım müritler. Çay lipton dan içilir. Çaykur çay fabrikalarını görseniz evinize almazsınız. 

Lipton çayda katkı maddesini biraz abartıyor. Lipton marka çayı yaptın mı hemen bitireceksin. Benim gibi çayı gece yarısı demleyip sabaha kadar fincan fincan içiyorsanız çayda ilk 1-2 fincan normal çay tadı geliyor ama çay beklemeye başlayınca içindeki katkı maddesinin tadını almaya başlıyorsunuz.

Yalnız Çaykur'un her modeli iyi değil. Sadece sarı paketli Turist çayı güzel.

Keyifli günümde olursa içine İran'dan kaçak gelen Ahmad marka çay atıyorum bir tutam hoş bir aroması oluyor. İsmine bakıp aldanmayın İngiltere merkezli bir markadır.

Valla hocam ben üretimin herhangi bir yerinde katkı olayına rastlamadım ama Çaykur un bir fabrikasını gördüm o günden beri Çaykur kullanmıyorum. Fotoğrafları paylaşırdım  ama çalıştığım firmayı zan altında bırakmak istemiyorum. 

Bir de Çaykur da kaliteli ve kalitesiz çayları karıştırarak orta kalite çay yapıyor ve bunu ciddi şekilde saklıyorlar. 

Benim de çayda birinci önceliğim Bayce diye bir marka. Adana da fabrikaları zannedersem. Gerçekten muazzam bir çay. Tavsiye ederim. 

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı

Bugün lipton Ardeşen çay fabrikasındaydım müritler. Çay lipton dan içilir. Çaykur çay fabrikalarını görseniz evinize almazsınız. 

Çayı fabrikada mı üretiyolar? Çay hakkında ne bilgin var biraz bahsedermisin ?

Hocam çay işçiler tarafından yeşil yaprak halinde toplanır. Alım merkezlerine satılır. Alım merkezleri de çay fabrikalarına satar. 

Bu aşamadan itibaren çay çeşitli işlemlere maruz kalır. Bu işlemlerden bazıları çayı parçalama(traşe),  kıvırma, fermentasyon ve fırında kurutmadır. 5 kg çay yaprağındam 1 kg kuru çay çıkar. Çayın şuan güncel olarak köylüden alış fiyatı 2,05 tl/kg dır. 1 kg içilebilir çayın sadece hammadde maliyeti yaklaşık 10 liradır. 

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam :) Bereket versin yanında ne gider şimdi

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"