folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bedelli Alışverişi Yapacaklar Buraya

Bedelli Alışverişi Yapacaklar Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Sselam müridler bedelliye gidecekler için set sattığım bi site yaptım tahribata özel indirim 30 TL kupon oluşturdum

Giderken bişeyler alacaksanız bi göz atın set halinde ihtiyaç olabilecek şeyleri toptan satıyorum 

https://www.bedellishop.com 

kategoriye dikkat*

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Kupon kodu : tahribat 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

destek olmak için uppp

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çizik

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hocam yünlü falan da var mı yoksa koysan iyi olur malum hava soğuk arkadaşlar üşümesin :)

koray tarafından 17/Ara/18 15:07 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    Keyr00t bunu yazdı

Sselam müridler bedelliye gidecekler için set sattığım bi site yaptım tahribata özel indirim 30 TL kupon oluşturdum

Giderken bişeyler alacaksanız bi göz atın set halinde ihtiyaç olabilecek şeyleri toptan satıyorum 

https://www.bedellishop.com 

Sen şaka yapıyorsun :D daha gecen hafta senle konuşup, ürün aldım. Buradan çıkman şaşırttı. Bana 20 tl lik indirim kuponu vermiştin :D. 

Bu arada arkadaşlar, ürünler geliyor. Eksik degil fazla bile çıktı içinden. Temiz bir ticaret oldu. Tavsiye ederim. 

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

hocam yünlü falan da var mı yoksa koysan iyi olur malum hava soğuk arkadaşlar üşümesin :)

hocam kışlık paket var onlar için :) tek başına termal içlikte satın alabilir isteyen buradan

@Castaway  teşekkürler hocam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek

iyi satislar dilerim oncelikle fakat 3 hafta askerlik icin bu kadar seye ne gerek var 

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek
    walwo bunu yazdı

iyi satislar dilerim oncelikle fakat 3 hafta askerlik icin bu kadar seye ne gerek var 

Hocam 21 tane don alanları biliyorum biz çok abartmamaya çalıştık ama çevremizde giden arkadaşlar genel olarak ne götürdüler neyi keşke götürseydim dediler ona göre hazırladık 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı
    walwo bunu yazdı

Hocam 21 tane don alanları biliyorum biz çok abartmamaya çalıştık ama çevremizde giden arkadaşlar genel olarak ne götürdüler neyi keşke götürseydim dediler ona göre hazırladık 

24 ağutosta yolcuyum hiç çarşı pazara gerek yok direk senden hallederim ihtiyaçları :)

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

@panxer bugün bayağı hastalıktan dert yanıyordu konu denk gelmişken not düşeyim giden arkadaşlar önlem alsın bari.

yanınızda 1 pastil, ağrı kesici ve grip ilacı mutlaka bulunsun. aramada görür ve at derlerse kabul etmeyin kayıt edip bölüğünüzün revirine teslim etmek zorundalar. ihtiyacı olunca akşamları revirciden alırsınız günlük doz. acemi için zaten revir olayı sikme üzerine dönüyor birde @panxer'in gittiği yer gibi kalabalıksa herkes hastalıktan kırılıyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 2647 Toplam Mesaj: 17
bedelli