folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bedelli Alışverişi Yapacaklar Buraya

Bedelli Alışverişi Yapacaklar Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Çok iyi düşünülmüş :) Giderken alırız hocam 1 paket :) 

HC
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

İkinci el satışı da ekle bence hocam. Diyelim biris giderken asker telefonu aldı, gelince %99 işine yaramayacak. Sen onu al-sat yapabilirsin. Fikir olarak belirteyim dedim.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Güzel düşünce hayırlı satışlar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Eylüle akdar kapatmazsan alışveriş yaparım hocam. Hayırlı işler

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

@panxer bugün bayağı hastalıktan dert yanıyordu konu denk gelmişken not düşeyim giden arkadaşlar önlem alsın bari.

yanınızda 1 pastil, ağrı kesici ve grip ilacı mutlaka bulunsun. aramada görür ve at derlerse kabul etmeyin kayıt edip bölüğünüzün revirine teslim etmek zorundalar. ihtiyacı olunca akşamları revirciden alırsınız günlük doz. acemi için zaten revir olayı sikme üzerine dönüyor birde @panxer'in gittiği yer gibi kalabalıksa herkes hastalıktan kırılıyor.

Panxer'la aynı yerde yaptık, torun olur kendisi :) Amasya'da hasta olmak son derece normal kesinlikle ama kesinlikle pastil... Bana bir şey olmaz demeyin oluyor. Sabah 6'dan akşam 5'e kadar "Sol sağ bir ki!" diye bağıracaksınız, pastil hayat kurtarıyor. Bence pastil ve nurofen yeterli. Başkasına gerek yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

@panxer bugün bayağı hastalıktan dert yanıyordu konu denk gelmişken not düşeyim giden arkadaşlar önlem alsın bari.

yanınızda 1 pastil, ağrı kesici ve grip ilacı mutlaka bulunsun. aramada görür ve at derlerse kabul etmeyin kayıt edip bölüğünüzün revirine teslim etmek zorundalar. ihtiyacı olunca akşamları revirciden alırsınız günlük doz. acemi için zaten revir olayı sikme üzerine dönüyor birde @panxer'in gittiği yer gibi kalabalıksa herkes hastalıktan kırılıyor.

Panxer'la aynı yerde yaptık, torun olur kendisi :) Amasya'da hasta olmak son derece normal kesinlikle ama kesinlikle pastil... Bana bir şey olmaz demeyin oluyor. Sabah 6'dan akşam 5'e kadar "Sol sağ bir ki!" diye bağıracaksınız, pastil hayat kurtarıyor. Bence pastil ve nurofen yeterli. Başkasına gerek yok.

bende amasyada yapmıştım acemiliği kasım ayında. bir ayda bölüğün tamamı hasta oldu yarısı da zatürre. gebermenin bi tık altı. kendi aramızda hastalardan çıkarım yapıyoruz şu kesin ölür diye.

ustaya aynı yere düştüğümüz çocukların hiçbiri zamanında teslim olmadı rapor aldılar bi hafta geç geldiler. ben hasta olmadım gününde gittim.

sebebi zatışahaneleri ise kanyaktır efendim..

baktım acemide diyarbekirli gençler (onlar orda uzun dönem yapıyolar 5-10 kişi, diğer binlerce asker sadece 1 aylığına orda)

sürekli arıza çıkarıyor 20 yaşındalar tabi ben 27. yanaştım bunlara hemen çaktım uydurma adana şivesini lan dedim siz hayırdır her gün ya kendinizi kesiyürsunuz ya başkasını amnyüm.

bende sanıyorum bağımlı müptezeller. ceplerindeki malı alıp sopa çekcem.

demezler mi abi yolumuz burda çok iyi. bilerek askerliği uzatıyoruz. her akşam 3 liraya aldığımız adana dürümü 10 liraya veriyoruz onlarca insana. memlekete eve para gönderiyoruz.

helal len size dedim :) her akşam kanyağımı eksik tutmadılar sağolsunlar. neydi ulan pijin adı. azat azat tm. kulakların çınlasın azat kekeeee.

tabi lan
Toplam Hit: 2649 Toplam Mesaj: 17
bedelli