Bedelli Ve Yüksek Lisans

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

selamlar gençler bedelı 3 partınınde gundemındeydı bgun bekırbozdag acıklama yaptı ekımde yenı hukumetle tatılden snra dırekt gundeme getırılecek dıye 2 senedır cıkacak dıyoruz . sonunda gelecek . 100% gelıyor

ortalk bıraz durulsun tatıle cıkmadan yenı hukumetın ılk getırdıgı ıslerden bırısı bile olabılır bayaa baskı var. 

malum celp donemlerı yukseklısans vs baslayacak daha erkene de alabılırler bu yuzden . fakat sansa bırakmamak gerekıyor 

90 ve ustunde olanlara kesın vuracak . 1 ocak 1991 de olabılır ama 92 e cıkacagını sanmıyorum umarım cıkar 25 yas uzerı herkes 

fıyat ta 20 25 arası olacak dıyorlardı smdı 20 30 dıyorlar ama ben 22 23 olacagını sanıyorum. paranızı da koyun kenarda dursun. fazla varsa mıllet arabasını fılan de satacak fırsat ta olacaktır. 

bugun geldı aklıma yds e gıremedıgımıcın dıl puanım yoktu yukseklısans basvurusu ıcınokulların basvuruları yavas yavas baslıyor. 

yds yokdıl vs puanı olmayanlar dıl sınavları basvuruları mayısta baslayıp 1 hazıranda bıtıren okullar var . takıp edın dıl puanınız yoksa bosa cıkmayın.  basvurular da baslıyor yavas yavas ıhmal etmeyın demek ıstedım. 

sevgıler saygılar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaş muhabbeti olmasın herkes parasını ödeyip kurtulsun veya Muharrem İnce'nin dediği gibi okuyana 3 ay okumayana 6 ay olsun. Altı üstü silah kullanmayı ve askeri terimleri öğretecekler. 

mkyb tarafından 26/Haz/18 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

#yaş20bedel15 

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

92 liyim abi gözünü seveyim vursun. babaya dava açıp mı yaş büyütüyorduk napıyorduk bu konuda cidden bilgisi olan varmı ? 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bedelli olmazsa yurtdışında başvuru yapabileceğiniz güzel üniversiteler var :) muhtemelen bedelli çıkar ama.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Holyzone bunu yazdı

bedelli olmazsa yurtdışında başvuru yapabileceğiniz güzel üniversiteler var :) muhtemelen bedelli çıkar ama.

hakkında bilgi alabilirmiyim abi :D 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    Holyzone bunu yazdı

Valla bende merak ettim, bilgi verirsen seviniriz hocam. :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Bugun bekirbozdağ meclis 1 ekimde bedelliyi gündeme alıcaz demiş hadi millet oy verdi bedelli için niye bu kadar bekletiyosunuz:@

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Hastanede doğanlar için yaş büyütme davası mümkün mü bilgisi olan var mı?

92

SENAR1ST tarafından 26/Haz/18 17:36 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

yaş büyütme diye bi komisyon kurak hele. Bikaç kişi araştırak nedir ne değildir.  Kemik yaşı bilmem ne zart zurt kolay değil diye biliyorum adamlar buluyor biyoloijk olarak.  Keke bana da yansısa kurtulsam mk yükünden

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Yaş 25 olsa ne güzel olur, 30k ya kadar veririm. Şimdi düşündüm de 40 da veririm amk. Binali 25 olması yönünde talepler var diyordu belli olmaz.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 4411 Toplam Mesaj: 31
bedelli