folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Belediyenin Smslerinden Kurtulmak

Belediyenin Smslerinden Kurtulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Selamlar,

Ya numarami nerden nasil kaydettiler bilmiyorum ama Aydin Buyuksehir Belediyesi bana gunde minimum 5 sms atiyor. Sabahin korunden baslayip mesai bitimine kadar israrla bombaliyor. Bugun su ana kadar attiklarini yaziyorum:

09:03

TEPECiK YEREL HiZMETLER MERKEZi AÇILISI BUGÜN SAAT 11:00 DA TEPECiK MAH. SEHIT PIYADE M. ALi TOSUN BLV. NO:33 EFELER/AYDIN ADRESiNDE GERCEKLESECEKTiR. TÜM HALKIMIZ DAVETLiDiR. ÖZLEM CERCiOGLU/T.C. AYDIN BÜYÜKSEHiR BELEDiYE BASKANI

09:48

INCIRLIOVA KÜLTÜR MERKEZIMIZIN AÇILISI BUGÜN SAAT 12:30 DA ISTIKLAL MAH. PROF. TÜRKAN SAYLAN CAD. NO:76 INCIRLIOVA/AYDIN ADRESiNDE GERCEKLESECEKTiR. TÜM HALKIMIZ DAVETLiDiR. ÖZLEM CERCiOGLU/T.C. AYDIN BÜYÜKSEHiR BELEDiYE BASKANI

10:46

ORTAKLAR KÜLTÜR MERKEZI VE YEREL HIZMETLER MERKEZIMIZIN AÇILISI BUGÜN SAAT 13:30 DA ORTAKLAR MAH. HÜRRIYET CAD. (ESKI BELEDIYE HIZMET BINASI) ORTAKLAR/AYDIN ADRESiNDE GERCEKLESECEKTiR. TÜM HALKIMIZ DAVETLiDiR. ÖZLEM CERCiOGLU/T.C. AYDIN BÜYÜKSEHiR BELEDiYE BASKANI

11:08

DIDIM KÜLTÜR MERKEZIMIZIN AÇILISI BUGÜN SAAT 15:30 DA YENI MAH. SELANIK BLV. NO:143/A DIDIM/AYDIN ADRESiNDE GERCEKLESECEKTiR. TÜM HALKIMIZ DAVETLiDiR. ÖZLEM CERCiOGLU/T.C. AYDIN BÜYÜKSEHiR BELEDiYE BASKANI

12:02

AKYENIKÖY YEREL HIZMETLER MERKEZIMIZIN AÇILISI BUGÜN SAAT 16:30 DA AKYENIKÖY MAH. MENDERES BLV. NO:130 (ESKI BELDE BELEDIYESI BINASI) DIDIM/AYDIN ADRESiNDE GERCEKLESECEKTiR. TÜM HALKIMIZ DAVETLiDiR. ÖZLEM CERCiOGLU/T.C. AYDIN BÜYÜKSEHiR BELEDiYE BASKANI

Yahu Aydin'da degilim. Olsam bile neden Akyenikoy yerel hizmetler merkezinin acilisina gitmek isteyeyim? Spam sms atmak, cikmak icin sunu yapiniz yazmamak yasak degil miydi? Haftaici belediyeyi aradim, ona buna suna yonlendirip sonuc olarak listeye erisimleri olmadigini ve numarami cikaramayacaklarini soylediler.

Gonderen numara olmadigi, sadece AYDIN BSB olarak gorundugu icin engelleyemiyorum da.

Biktim. Ne yapabilirim? 

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

bugün bana da geldi valla hocam ara sıra olması bile can sıkıcı gerçekten.Bi çözümü varsa gerçekten çok iyi olur

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit görmemeişim

https://twitter.com/AydinBuyuksehir

https://www.facebook.com/AYDINBELEDIYE

buradan bombala sende

SeRDaR tarafından 17/Eki/15 13:25 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

btk ya şikayet edecem yakında bende

amk şikayet edeni belli etmeseler sıkıntı yokta sonra ruhsat vermeyecekler işyerine sonra bende haber sitesini aktif edip ağızlarına sıçacam bir sürü tantana

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gelen mesajı engellesene, iphone da var bu özellik, android cihazlar da varmı bilmiyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Gelen mesajı engellesene, iphone da var bu özellik, android cihazlar da varmı bilmiyorum,

numara olsa engelleniyorda isim gibi bişey yazınca engellenmiyor.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

numara olsa engelleniyorda isim gibi bişey yazınca engellenmiyor.

Yooo ismide engelliyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Gümrük ticaret bakanlığına şikayette bulun

GTB SMS ŞİKAYET şeklinde araç

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

yalnız son bir haftadır da TTNET bana günde 3 kez aynı saatlerde AKN kotanız bitmiştir, yükseltme hakkında bilgi almak için lütfen 6606'ya AKN yazıp mesaj atın arayalım diye mesaj atıyor. Kontörüm olmadığından mesaj atıp da arattıramıyorum da :D

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

http://tiss.gtb.gov.tr/

şikayet adresi ismim belli olsa da olmasada olur diyene 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Google Play de Kolay Engelle adında program var yeşil renkli logosu var onu indir. isimle de engelleyebiliyosun

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
Toplam Hit: 2895 Toplam Mesaj: 31
aydin bsb spam sms aydin belediyesi