folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder [Belgesel] Cosmos: Bir Uzay Serüveni (2014)

[Belgesel] Cosmos: Bir Uzay Serüveni (2014)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Edit : Aynı mesaj 2 kere gelmiş.

cuneyd tarafından 10/Mar/14 21:15 tarihinde düzenlenmiştir

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Cosmos.A.Space.Time.Odyssey.S01E01.720p.HDTV.x264-DIMENSION

Yazısı aklıma takıldı. Yani 1. sezonun 1. bölümü mü bu?

Evet hocam, S sezon E de bölüm demek.

13 bölüm sürecek sanırım. imdb de öyle yazıyordu.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Oba başladımı bu bekliyordum bende.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

internetten nasıl izleriz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler biri de bana su slow motion kameralarla ilgili profesyonel belgesel varti ntv de mi cnn demi yayinlanmisti emin degilim konuda actim sonuc cikmadi bilen elinde olan veya bulabilicek biri olursa cok makbule gecer

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Cosmos A SpaceTime Odyssey - Cosmos Bir Uzay Seruveni S01E01 720p HDTV x264 DUAL-DIMENSION [LTRG]

İngilizce ve Türkçe olmak üzere çift dil seçeneklidir.

Leechtürk e teşekkürler.

https://cloclo16.datacloudmail.ru/weblink/view/79f9e80d10ee/Cosmos A SpaceTime Odyssey - Cosmos Bir Uzay Seruveni S01E01 720p HDTV x264 DUAL-DIMENSION [LTRG].mkv

torpedo_XL tarafından 11/Mar/14 04:28 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

düştü mü trsi

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

düştü mü trsi

üstteki mesaja bakmaya tenezzül etmedin dimi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

Sezon 1 Bölüm #2.

Cosmos.A.Space.Time.Odyssey.S01E02.PROPER.720p.HDTV.X264-DIMENSION

MultiUpload
    ZINDIK tarafından 17/Mar/14 11:42 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 13530 Toplam Mesaj: 59