[Belgesel] Zero Days - 2016

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

İzledim çok iyimiş bu, elinize sağlık. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

720p + 1080p : https://yts.ag/movie/zero-days-2016

Türkçe altyazı : http://www.turkcealtyazi.org/mov/5446858/zero-days.html

Henüz denemedim altyazı uyumlu mu değil mi diye.

Bayağı dikkati mi çekti.

Bu virüs birisi tarafından mı kontrol ediliyor acaba?

Yapay zeka ile birleşirse bildiğin dünyayı ele geçirme gibi olaylar olur o zaman.

Bilim-kurgu filmlerine dönmeyelim? :)

İmza...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Ben de izlemek istiyorum...

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

İran kötü devlet kaka devlet, uranyum zenginleştirmesi yapıyor onlar yapmasın, bilmezler, yaptıkları şey çok kötü, güçlü olmasınlar biz yapalım diyen amerikan ve israil probagandası yapıyor. Sanki kendilerini hiç yapmıyolarmış gibi konuşuyorlar.

İslam devletlerinin birşey yapması adamların zoruna gidiyor amk.

Aynen

Seni alıntıladım @Mx0TBT ama @ZaZu 'nun mesaj hoşuma gitti.

-0-

Asıl sormak istediğim kısmen konu dışı başka bir konu var ;

@YorgoAngeloPoulos un "Zero Days" belgesel filmi ile ilgili açtığı diğer konuda, @KaptaN bu konunun linkini bırakıp diğer konu Kitlenmişti( ki şimdi de silinmiş görünüyor). 

Genel olarak üyeler, aradıkları konuyu TBT arama sayfasından bulabiliyor musunuz? (Google insite ve inurl AnahtarKelime araması , Site içi BookMark, tarayıcı BookMark özelliklerinin Kullanılmadığını varsayıyorum.)

RitmFarbRacourci tarafından 03/May/19 08:13 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 5076 Toplam Mesaj: 25
belgesel 2016 zero days stuxnet