folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Belirli Aralıklarla İmaj Alacak Program Önerisi

Belirli Aralıklarla İmaj Alacak Program Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Hocam ben uyarayimda sen yine bildigini yapmakta ozgursun. Simdi sen bu acronis ile backup aldin bi gun geldi acil restore etmek istedin. Program lisans muhabettinden dolayi yedegi mount etmezsse guvendigin yedek elinde patlar. Basima geldi.

sana tavsiyem file backup icin cobiam backup

image backup icin nortonun ucretsiz surumleri olmali. Onlar ile alman

hocam norton ghost ücretsiz mi ?

ben full image backup yapıcam sadece. Ücretli de olabilir ama ücretsiz daha iyi olur.

senin önerebileceğin var mı ?

ozgunlu tarafından 23/Mar/16 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

upirella

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @ozgunlu " hocam norton ghost ücretsiz mi ?" için konuşuyorum. bu programın ücretsiz sürümü, bu bootable cd yada dvd lerde bulunuyor.

ha, imaj çıkarma konusunda partitition yada format turu ayırır mi bilmiyorum ama. ^^)/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HarmOniYa bunu yazdı
    @ozgunlu " hocam norton ghost ücretsiz mi ?" için konuşuyorum. bu programın ücretsiz sürümü, bu bootable cd yada dvd lerde bulunuyor.

ha, imaj çıkarma konusunda partitition yada format turu ayırır mi bilmiyorum ama. ^^)/

Hocam hallettim ya, windows 7 ve 8.1 ve deee 10 da imaj alma özelliği varmış zaten.

Win7 Image Backup : http://www.cozumpark.com/blogs/windows_7/archive/2010/02/14/window-7-isletim-sistemi-uzerinde-imaj-almak.aspx

Win8.1 Image Backup : http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/26701.windows-8-1-isletim-sistemi-uzerinden-imaj-almak-tr-tr.aspx

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @ozgunlu d=(´▽`) :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1578 Toplam Mesaj: 16
öneri alma imaj programı