folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Napıcam Şimdi :\

Ben Napıcam Şimdi :\

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

s.ü yönetmeliği okursan..

4 yıllıklarda bitirme süresi 7 yıl ama 2 yıllıklarda kaç bilmiyorum fakat.

şöyle birşey var. mesela 4 yıllık okuyorsun.. eğerki 7 sene sonunda kalan ders sayın 5 ve altında ise gelecek sene için o sınavlara girme hakkı kazanıyorsun.

öte yandan 2 dönem üstüste harc yatırmazsan 3. döneme kaydın donuyor.

kac yılık oldugunu tAM HESAPLAMADIM ama sana bi akıl verem

anadolu üniversitesi üni lisans ve önlisansta okuyanlara ve mezun olanlara şöyle bir hak tanıyor.

okulu bitiremicek gibiysen buna başvur eylül ekim kasım gibi başvurular alınıyor.

ama 2 yıllığı bitirip sonrasında dikeygeçişmidir yataymıdır ondan yapıp 4 yıllık okumanı tavsiye e4derim.

yaş sorunun yoksa kendini pek sıkmana da gerek yok. yani zamanın vardır. tekrar öss yapabilirsin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    sevimsiz bunu yazdı:
    -----------------------------

s.ü yönetmeliği okursan..

4 yıllıklarda bitirme süresi 7 yıl ama 2 yıllıklarda kaç bilmiyorum fakat.

şöyle birşey var. mesela 4 yıllık okuyorsun.. eğerki 7 sene sonunda kalan ders sayın 5 ve altında ise gelecek sene için o sınavlara girme hakkı kazanıyorsun.

öte yandan 2 dönem üstüste harc yatırmazsan 3. döneme kaydın donuyor.

kac yılık oldugunu tAM HESAPLAMADIM ama sana bi akıl verem

anadolu üniversitesi üni lisans ve önlisansta okuyanlara ve mezun olanlara şöyle bir hak tanıyor.

okulu bitiremicek gibiysen buna başvur eylül ekim kasım gibi başvurular alınıyor.

ama 2 yıllığı bitirip sonrasında dikeygeçişmidir yataymıdır ondan yapıp 4 yıllık okumanı tavsiye e4derim.

yaş sorunun yoksa kendini pek sıkmana da gerek yok. yani zamanın vardır. tekrar öss yapabilirsin

-----------------------------

harç sorun değil hacı da.. bu 2 yıllık bitirmeden açık öğretim alıyorsa öyle bişey yapabilirim.. toplam 5 dersim var alttan.. fazlada yok.. 2 yıllığı bitirmek için kasıyorum yaş 22 oldu.. diploma alsam askere falan gitsem öyle düşünüyorum.. şu diplomayı almadan askerlik yapmak istemiorm açıkcası..

bu arada 2003-2004 sezonu okula başladım.. 2004-2005 de 2 yıllığı tamamladım altta ders bırakarak.. üzerinden 2 yıl geçti.. :\ 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hoca bende selcukdan mezunum hangi myodaydın :)

şimdi finalleri düşük alsan bile, bütlere git gir,

myolarda yalvarır yakarırsan atacaklar beni die bi yolunu bulur verilrer diplomanı...

diplomayı aldıktan sonra 2 senelik diplomayı saydırıp direk acıköğretim 4 senelik işletme iktisata başvuru yapailiosun abi...

en iyisi senin için böle olur...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Cihan Soyadını unuttum : toplam ders 40 Zayıf 39 bu adam mezun oldu

Arda Soyadını unuttum : toplam ders 40 Zayıf 44 bu adam mezun oldu

Cemil ""    ""       : toplam ders 40 zayıf 16 bu adam mezun oldu

Freak ""    "": toplam ders 40 zayıf 12 bu adam mezun olacak insallah

Hasan Ozkanar : toplam ders 40 zayıf : 23 bu adam bu sene mezun olacak.

bu tur olaylarda okuldaki yetkili kisi ile yapacagin konusma cok onemli. durumunu anlat.  bir bahane bul. diploma olamazsa ailenle aranda cok buyuk sorunlar olacagindan bahset. falan filan. bu durumu atlatabilmek icin okula kendi cabalarinla bi kac bagis yapabilecegini soyle. uygun gorurseniz okula bi kac pc alabilirm falan de. buyuk ihtimalle hayir demezler. bilgisayar istemezler klima isterler tv isterler. ama teklifi tek basina yap. buyuk ihtimalle biter. bakiniz cihan bakiniz arda bakiniz hasan. hasan denen sahis benm arkadasimdir yillardir beraberiz. ders basi 100 YTL ile mezun olacak. dusun bence.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    güzel fikirler tabi.. ama benim bu kadar param yok :) 5 dersim var aslında 5 ders için 500 ytl veririm sorun değil ama nasıl kabul ettircem oda zor.. bişeyler uydurcaz artık sağolun tekrar :) şu 2 yıllık diplomayı bi alsam rahatlıcam ya..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 1921 Toplam Mesaj: 16