folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Nerede Yanlış Yaptım?

Ben Nerede Yanlış Yaptım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

99 yılında Türkiyeye geldik hiç türçke bilmeme rağmen sınıfın üst kısım başarılı öğrencilerinden oldum Lise giriş sınavında Anadolu Meslek lisesi kazandım... İki defa tekrar sebebiyle atılıp 3.sınıftan Ticaret Meslek Lisesinde öğrenime devam ettim sınıfı teşekkürle 4. sınıfı takdirle bitirdim. YGS _ LYS de bi cacık yapamadım planlarımda o yoktu İnternational Transport yapan bi firmada calısıyorum nakliye organizatörü olarak.... Şimdi facede lisede yüzüne bile bakmadığımız 5 para etmez bi insanın profiline rast geldim... New yorkta Las Vegasta Miami Beach te resim cekilip atmıs... Hayatım film gibi geçti gözlerimin önünden... Ben neden yapamıyorum benim ailem 3 bavulla geldiği bir ülkede beni buralara kadar getirdi... Adamın ailesi herifi ABD ye gönderiyor falan.... Bu sistem neden tersine işliyor onu anlamadım yani ben ne yapmalıydım ... Karışık işte... Yıllardır tek dostum olan tahribata biraz da ben içimi dökeyim dedim anlamsızca...

Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

sen hayatın taaa mnı zkmişin bırak onlar hayatı anladıklarını zannetsin hocu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Aynısı bana oldu amk..Feyste rastladım ilkokul arkadaşım vardı sümüklünün tekiydi yabancı bi medya şirketinde çalışıyor,karının gitmediği konser organizasyon(MTV müzik ödülleri,Rio Karnavalı falan) kalmamış amk..James Hetfield'le yanyana fotosunu görünce isyanlara geldim amk..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Aynısı bana oldu amk..Feyste rastladım ilkokul arkadaşım vardı sümüklünün tekiydi yabancı bi medya şirketinde çalışıyor,karının gitmediği konser organizasyon(MTV müzik ödülleri,Rio Karnavalı falan) kalmamış amk..James Hetfield'le yanyana fotosunu görünce isyanlara geldim amk..

Aynı olay .... Bu herifinde Snop Dogg la fotosu var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Hindistanda bariz bir şekilde var olan kast sistemi kapitalizmde üstü kapalı olarak var hocam. Sen bir nevi level atlamışsın fakat o levelin daha en başındasın. Benim ailem de öyle. Şimdi ben ABD ye gitmek istesem bir Work and Travel için, parasını rahat rahat öderler ve ben gider gezerim. Kazandığımı da yerim. 

Hocam elindekinin değerini bilmek lazım. Açgözlülük insanın doğasında ama onu kontrol etmek de bizim elimizde. 

Kısaca komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş. (böylemiydi:)

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

olur böyle şeyler hoca yaw.sıkma canını.istersen yeni bir hayata başlayabilirsin.o özendiklerin kafana koyarsan çok da uzak değiller.ayrıca insanların hayatı bi kaç karede yaşanmıyor.onları yapabilmek için ailesi kendisi belki ne fedakarlıklarda bulundu.bunu bilemezsin ama aynı fırsatların istersen senin eline de geçebileceğini bilmelisin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hocam bu lisede bakmadığınız adam neyci ?  hava atmak için herkes yapıyor artık boşver takma.. onunda 1000 türlü sıkıntısı vardır ;)

her kazan kapalı kaynar ..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı

hocam bu lisede bakmadığınız adam neyci ?  hava atmak için herkes yapıyor artık boşver takma.. onunda 1000 türlü sıkıntısı vardır ;)

Adam bişeyci değil aileden zengin ailesi de ailesinden zengin...öyle zincir şeklinde gidiyo işte... 

Baktığında senden benden farkı yok ama onun t-sortu 100 lirayken benim ki 9,90tl öyle bişey işte...

Neyse yatıştım biraz paylaşınca...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    BosnaK bunu yazdı
    zone bunu yazdı

Adam bişeyci değil aileden zengin ailesi de ailesinden zengin...öyle zincir şeklinde gidiyo işte... 

Baktığında senden benden farkı yok ama onun t-sortu 100 lirayken benim ki 9,90tl öyle bişey işte...

Neyse yatıştım biraz paylaşınca...

Yaw hocam bunları niye kafana takıyorsun ki.İkisinin de işlevi aynı değil mi :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Abicim liseden sonra güzeller çirkin, çirkinler güzel ; serseriler adam (evlenmiş, iş kurmuş vs..) adamlarda serseri oluyor sanırım.

Arkadaşlarımın bir çoğu böyle. 4 yaşında oğlu olan arkadaşım var.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

davulun sesi uzaktan hoş gelır hocam kimsenın içini bilemezsin küçük şeylerle doldurma kafanı

Toplam Hit: 2802 Toplam Mesaj: 26