folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beni Şok Eden Olay ( Şans )

Beni Şok Eden Olay ( Şans )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

Eveett..zaman zaman günlük bazı olaylar geciyo müritlerin başından ve burda paylasıyolar...
    bi tane de ben paylasmak istedim çol hoş ve ilginÇ bişey..

..şimdi arkadaslar.. bi tane arkadaslık sitesi var reklam vermiyim ama ünlüdür her neyse bundan 2.5 ay önce fln biriyle tanısmıtım işte msn fln ztn o siteye bida girmedim..
    bu kez kızla msn de görüşmeye basladık..ama kız tam 1 cadoloz..ayrıca söylediklerimin yalan ooldunu fln düşünen bi tarz..şüpheci mi derseniz herneyse..
    ztn haftada 1 belki nete gelirdi bu süre içinde ayda 1 de olabilir.. işte en son geldiğinde bana dediği şuydu : konserler baslıo ve final sınvları bida zor gelirim nete fln...

evt konserler geldi..selçuk üniv konserleri işte...izel in konserindeyiz aksam 9..konser sırasında ( ki çok kalabalıktı ) yanımda bi kız vardı sürekli gözüme bakıyo fln  arkadaslarına söylüyo..diyorum ya bu kız beni tanıyo yada ben bunu bi yerden tanıyorum..çok hooş tuu :$.. neyse o gün öyle geçti..ertesi gün gündüz yine konserlerdeyiz..görsel aktiviteler fln..bi yerde biladerle bekliyorum. o kızın yanındaki arkadasını gördüm..ve kızı.. direk ona gösterdi fln gülüo bu..By By yaptı gitti..bilader diyo ki sana yapmadı ki..bende nasıl olur olm gözüme bakıyodu lan diyorum :) gitmedim arkasından tabi ki..
    sonra geriye kalan günlerde gözlerim o kızı aramıstı..hoşlanmıştım sanırım ilk kez.. ama o kadar kişinin arasında onu bida nasıl görcektim düşüncesiyle..üzülerekte olsa o defteri kapatmak zorunda kaldım..
    geçenlerde bahsettiğim kız nete geldi ve şunu dedi : bana gercek hayatta slm vermeyen biriyle msn de konuscak bişeyim yoktur..

şoktayım ben..dedim ki..hadi bana o konserde yanımdaki kız olmadıgını söyle..oda ben o konserdeki kız dım ve sen beni tanımadın slm vermedin fln triplere girdi hemen :)=
    hoşlandım a.q kızdan .. küsücekken ben acıkladım karanlıktı göremedim emin diildim bi sürü sey..
    şimdi düşünüyorum ne şanslı velet im..o kadar kalabalıgın arasında yanımdaki hoşlandıgım kızı ben ztn tanıyomusum..ve dün telde 4 saat konusunca daha çok tanımaya basladım..hadi hayırlısı :)..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    lan olum sendede a.q. ne sans var la git bilet al belki parada cıkar:D hayırlısı olsun koskaca dunyada tanıstıgın kızla aynı konserde yanyana durmak biraz garip bu bence sans falan değil seni tanıyan biri olsa gerek

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ayhuna katılıyorum

sans falan degıl bunun ıcınde bısey var kız senı kesın tanıyo kesın

ya ben senle küstüm ! konusmuyorum ...

:)

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    ruh kanseri çok ayıp..kardeşe böyle yapılmass...:)

ya valla sadece msn de kamerada gördük beni baska bi yerden tanıması imkansız...

dedim ya şok oldum..oda beni ilk gördüğünde şok olmuş..o tanıdı ama ben tanıyamadım..emin diildim gercekten de..

hoca 15 bin kişiden bahsediyorum ve aksam dokuz :)...şans işte..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

BiGGest bunu yazdı:
    -----------------------------

ya valla sadece msn de kamerada gördük beni baska bi yerden tanıması imkansız...

dedim ya şok oldum..oda beni ilk gördüğünde şok olmuş..o tanıdı ama ben tanıyamadım..emin diildim gercekten de..

bak şimdi kız bence senı onceden bılıyodu bı sekılde sana ulasmaya calıstı ne bılım msn ını yada o hangı sıtede uyeysen ordan ulasmaya calıstı

yada farzedelım hıcbırısı olmadı bunların...sız tanısmaya calısırken az cok kımlıgınden bahsedıyorsun bence kız ya senı arkadaslarına sordurttu yada kendısı bızzat geldı caktırmadan senı gordu ahada soleyım yanı boyle kucuk oyunları kadınlar yapar

o kadar kısının ıcınden gelıp de senı tanıması gercekden hayret bızde onu soluyoz zaten sana

msn de gorustugun net uzerınden daha once tanımadıgın kısı bak sen sansa yan yana sınız bıde ustune ustluk sen onu gorsen tanımayacagın yerde o senı tanıyo

normal mı sence bak yıne tartısırmısız bu sefer allama pis döverım :)

mimi " yim ben ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    ne güzel işte hocam hayırlı olsun :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akdenizlili3701
    akdenizlili3701's avatar
    Erkek

ruhkanseri bunu yazdı:

??? 

bilgisayarım var ama interneti sizin gibi ii bilemiyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    akdenizlili3701 bunu yazdı:

ruhkanseri bunu yazdı:

??? 

BiGGest e dedım ! senle hıcbır problemım olamaz zaten benım pm de paso herseyıme karısan adamla ne gıbı muhabbetım olabılır kı........ hadı selametle !

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    4 saat ne konuştun la öyle,ben 10 dakika duramıyorum. :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:

BiGGest bunu yazdı:

bak şimdi kız bence senı onceden bılıyodu bı sekılde sana ulasmaya calıstı ne bılım msn ını yada o hangı sıtede uyeysen ordan ulasmaya calıstı

yada farzedelım hıcbırısı olmadı bunların...sız tanısmaya calısırken az cok kımlıgınden bahsedıyorsun bence kız ya senı arkadaslarına sordurttu yada kendısı bızzat geldı caktırmadan senı gordu ahada soleyım yanı boyle kucuk oyunları kadınlar yapar

o kadar kısının ıcınden gelıp de senı tanıması gercekden hayret bızde onu soluyoz zaten sana

msn de gorustugun net uzerınden daha once tanımadıgın kısı bak sen sansa yan yana sınız bıde ustune ustluk sen onu gorsen tanımayacagın yerde o senı tanıyo

normal mı sence bak yıne tartısırmısız bu sefer allama pis döverım :)

bak sincik sole oluo ruhkanseri coook dogru soluo hatta ewliya olsana kızım sen valla bak:D

kadınlar yaparlar bole oyunlar seni onceden tanıyan biri bu ama dediğin gibi sans uzerine die dusunuosan git bi millipiyango bileti al:D

bu arada kuytul hacım bunlar yeni tanısıolar napyn nasılsın muhabbeti değil ne yersin ne içersin ne dinlersin falan :D hem kız arkadasla tlf konusmak kadar zevkli bişe yoktur hele bide telsim kullanıosan super ama adamın vea kızın 4 saat suresi kalmıs bak dikkatli kullanın onu hah:D

delimiyim ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

dalga geçmeyin ruhsal olaylarla alakalıda olabilir :D

olm kız ve senin aranda telepati olabilir mümkündür aynı yere çekiliyor olabilirsiniz.

şimdi şuna dikkat et açıklığa kavuşturalım olayı kızla konuşurken aynı düşünceler içindemisininiz ?

tam sen bişey diyeceğinde o bişeyler diyormu yada tam tersi oluyormu bunları bi sölesene :D

belkide raslantıdır abartmaya gerenk yok :D hayırlısı olsun ne diyelim düğün ne zaman hajı :D:D:D:d

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 4069 Toplam Mesaj: 30