folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beni Şok Eden Olay ( Şans )

Beni Şok Eden Olay ( Şans )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

dalga geçmeyin ruhsal olaylarla alakalıda olabilir :D

olm kız ve senin aranda telepati olabilir mümkündür aynı yere çekiliyor olabilirsiniz.

şimdi şuna dikkat et açıklığa kavuşturalım olayı kızla konuşurken aynı düşünceler içindemisininiz ?

tam sen bişey diyeceğinde o bişeyler diyormu yada tam tersi oluyormu bunları bi sölesene :D

belkide raslantıdır abartmaya gerenk yok :D hayırlısı olsun ne diyelim düğün ne zaman hajı :D:D:D:d

hoca o bahsettıgın telepatı benım sevgılımle oluyo yaw ya tam o bısey dıcek mesela konusuyoruz onun soyleyecegı seyı ben soyluyorum yada cok seyı kendısı soylemeden anlıyorum :)

cok hos bısey ya hep boyle oldugumda ıcım bı garıp oluyo acayıp hısedıyorum kendısını aşk bumu ?

ya rastlantı falan degıl bızımkısı harbı harbı ben onu anlıyorum konusmasa bıle emınım oda benı anlıyodur karsılıklı olmasa olmazdı zaten dımı

mimi " yim ben ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    BeLkide aLın Yazındır :P HayırLısı DiyeLim Artık.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek
    way be ne aşk (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    şans deıl bu şans olamaz alın yazısı bu kader sır kapısı :| :P  yanlız komik geldi bana biraz nedense:D.. cok şanslısın bence uğraş bişiler yap bea kaçmasın elinden  ;)  (:

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    evet aşk bu :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek
    Elalemdeki bala bak a.q bizde 2 tane kız buluruz sınıf arkadaşı çıkarlar.

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    Sscheme bunu yazdı:
    Elalemdeki bala bak a.q bizde 2 tane kız buluruz sınıf arkadaşı çıkarlar.
    hehehheheh ay yazıkkkkk 

mimi " yim ben ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    hocam kız gülüyor mülüyor git yanına merhaba de :D öyle bir fırsatı hayatta kaçırmam.Tanımasam bile tanışıyorum.Hiç değilse normal arkadaş olrusun.Kızlar konusunda birazcık çekilirsen, birazcık utanırsan bittin abicim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iyat88
    iyat88's avatar
    Erkek
    abi çok bombaymış çok şanslıymışsın. o arkadaşlık sitesi bazen hakkaten işe yarıyor. bak mesela ben okulun 1.sömestresinde bi hatun görüyodum sabahları metroda.. neyse sonra görmemeye başladım unuttum gitti. 2.dönem oldu kızı gene görmeye başladım. p.tesi sabahları görüyodum.. sonra bi gün gene gördüm, kızdan çok hoşlandım. bütün kampüsü aradım taradım, kızı kafenin birinde buldum. eve gelince nette biraz araştırmaya başladım. önce üniversitenin sitesini daha sonra arkadaşlık sitelerini aradım. işin ilginç yanı kız hakkında hiç bişey bilmiyorum. neyse o malum arkadaşlık sitesinde ilgi alanı ara kısmı var oraya onu gördüğüm kafenin adını yazdım.. hehe 2dk. sonra buldum.. bi ton msj attım ama o hiç iplemiyodu beni.. neyse beni bi gün çok güzel bi hatunla gördü.. akşama siteden bi msj geldi "kız arkadaşın da güzelmiş" diye hehehe :) kıskanmış belli ki. sonra mailini verdi.. :) şimdi bayaa konuşuyoruz.. hayırlısı :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

sevgilimi ruh ikizimi o arkadaşlık ortamlarının birinde buldum.tek tanıştığım oydu zaten bi daa da girmedim.

hayırlı olsun şans mans değil alın yazısı işte önce arkadaşlık ortamı sonra konser vs.. allahın taktiri ;)

Kader, gayrete aşıktır.
Toplam Hit: 3906 Toplam Mesaj: 30