folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Beşiktaş E-Spor Takımı Kuruldu

Beşiktaş E-Spor Takımı Kuruldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

Kulübümüz, Türkiye’de bir ilke imza atarak Beşiktaş e-Spor Takımı'nı kurdu.

Akaretler’de bulunan kulüp binamızda gerçekleşen imza törenine Genel Sekreterimiz Ahmet Ürkmezgil, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz ve Kulüp Basın Sözcümüz Metin Albayrak, Futbol Altyapı ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Berkan Gocay, e-Spor Takımı Başkanı Onur Aksu, e-Spor Takımı Yöneticisi Berk Gocay, Takım Kaptanı Berke Demir ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Dijital Oyunlar Federasyonu Temsilcisi Murat Şengöz katıldı.

İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz ve Kulüp Basın Sözcümüz Metin Albayrak, "Her zaman olduğu gibi Türk Spor tarihinde bir ilk olan kulübümüzde tekrar bir ilke imza atarak yeni arkadaşlarımızla birlikte yeni bir şube açtık. Bugün imza törenini gerçekleştirdik. İnşallah kulübümüze hayırlı olur. Dünyada herşey değişiyor. Bilgisayar ve internet ortamı artık yeni jenerasyonda ve sosyal anlamda çok farklı. Saha içerisinde değil internet ortamında da bu tür mecraların çok yoğun olduğu bir ortam da arkadaşlarımızın sayesinde Beşiktaşımıza yeni bir şube katılmış oldu. Beşiktaş forması taşıyan arkadaşlarımızın hep en yukarıda hedefleri olduğunu biliyorum. Arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.’’

e-Spor Nedir;
    E-spor, hem fiziksel hem de zihinsel birtakım özelliklere sahiptir. Bunlar: Sanal veya bilgisayar ortamında icra edilmesi, yeni tesis veya ekipman bakımından geleneksel sporlarla karşılaştırıldığında çok büyük finansal kaynağı gerektirmemesi, dünyanın her bölgesinde bu sporu icra edebilme olanağının bulunması, bireysel ve takım halinde oyuna açık olması, ve doğasına özgü araç gereci gerektirmesidir. E-spor, dünyanın bir ucundaki insanın dünyanın diğer ucundaki insanla internet aracılığıyla buluşup oyun oynayabileceği ya da büyük elektronik spor organizasyonları aracılığıyla dünyanın farklı yerlerinden gelen insanların buluşup oyun oynayabilecekleri hem fiziksel hem de zihinsel çaba gerektiren bir spor olarak tanımlanabilir.

kaynak:http://www.bjk.com.tr/tr/haber/61136/besiktas_e_spor_takimi_kuruldu.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

la onurla adanada fotograf cektirmiştim bulamıyorum şimdi :D riotta calısırken

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

aces high artık bjk formasıyla maçlara çıkıyor :F güzel adım e-spor adına.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

sakatlanmasalar bari

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

sakatlanmasalar bari

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Böyle bir atılımı Beşiktaş'ın yapması gurur verici. 

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

sakatlanmasalar bari

Hakemler yok kesin şampiyonuz

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

E-Spor gelişiyor hocam , sıra galatasarayda :D

wAreX!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Tupkafa yok kesin bizde kupa

boş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

2de2 yaptılar, hiç anlamasamda maçları izliyorum çok keyifli, ışıklar falan çıkıyor birşeyler oluyor sonra spiker beşiktaş ne yaptı öyle felan diyo :D güzel bir atılım oldu bence.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

lol'ü sezon 1 den beri oynayıp takip ediyorum, türkiyedede desteklenmesi gerçekten çok güzel. bu çocuklarda desteği hak ediyor, uluslararası turnuvalarda bjk desteği ile daha iyi yerlere gelicekler inşlh.

Toplam Hit: 2947 Toplam Mesaj: 25