folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder BESİKTAS Liyim Diyen Biseyler Yazsin...

BESİKTAS Liyim Diyen Biseyler Yazsin...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    bi efsanedir besiktas yada besiktas li olmak benim kendimce duygularim.hatirlarim ilk okul yilllarimdan kalma bi  fotografim var silik  allahtan siyah beyaz degil  ama 1984 te cekilmis.fenerbahce formasiyla.hatta ilk okul  yillarimin ilk baslarinda bile fenerbahce li oldugumu  hatilrlarim.ama besiktas li kimse ailemde olmamasina ragmen besiktas li oldugum yillaar ilkokkul 3. sinif tan sonradir.bu ulkenin beyefendi bi kulubu  varsa bu da  besiktas tir ben bunu  ilklerinden dolayi soylerim,bide ozumsenecek bi  yani olduguna bagliyorum bu ve benzer dusuncelerinizi buraya beklerim arkadaslar.

iste bi  besiktas klasigi>>>>>>

10 Dakikalık protesto

Beşiktaşlı taraftarlar, Samsunspor karşılaşmasında takımlarını ilginç biçimde protesto etti. Maça fazla ilgi göstermeyen taraftarlar, karşılaşmanın başında futbolculara olan son maçlardaki kırgınlıklarını, açık biçimde gösterdi. Kapalı tribünün ortasında yer alan fanatik taraftarlar, maçın başlangıç düdüğüyle birlikte bulundukları bölümü sessiz biçimde terk etti. Taraftarlar, maçın 10. dakikasında tribündeki yerlerine dönerken, coşkulu biçimde tezahüratlara başladı.

Papile gelsin kurtarsın

Beşiktaşlı taraftarlar, maçın devre arasında kapalı tribünde ilginç bir pankart açtı. Fenerbahçe’nin, K. Erciyes ile yaptığı kupa maçında Luciano’nun ceza sahası içinde elle oynadığı pozisyona atıfta bulunan pankartta ‘’Kör müsünüz, el var, TFF’’ yazısı yer aldı. Beşiktaşlı taraftarlar ayrıca, 2003-2004 sezonunda 5 kırmızı kartla tarihe geçen Samsunspor maçının hakemi Cem Papila’ya göndermede bulunup, Samsunlu futbolculara yönelik ‘’Papila gelsin sizi kurtarsın’’ diye tempo tuttu.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    fenerbehcenın ortega zamanın da derbi macında carşi gurubunun yaptıgı "ispanyolca korkak tavuk ortega - türkce cesur yürek ortega " yazılı pankartı fenerbahcelılere tasıtması bnce turtk futbol tarihinde bi ilk ti bundan sonra  böyle bi şakayı yapsa yapsa yine beşiktaşın taraftarları yapar derim

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

fenerbehcenın ortega zamanın da derbi macında carşi gurubunun yaptıgı "ispanyolca korkak tavuk ortega - türkce cesur yürek ortega " yazılı pankartı fenerbahcelılere tasıtması bnce turtk futbol tarihinde bi ilk ti bundan sonra  böyle bi şakayı yapsa yapsa yine beşiktaşın taraftarları yapar derim

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+1 aynen katılıyorum ortega  o zaman morarmıştı  resmen ueheheheeheheh gıtgit gıdakkkkk

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

hocam varya besıktas ıcın ben canımı vereyım yaw oderece hastayım takımıma ve amblemınde turk bayragı tasıyan bı takımı tuttugum ıcın ıse gururluyum bunun sebebı ıse yanlıs hatırlamıyosam mıllı takıma 11 futbolcusunu vermıs olmasından kaynaklanıyo ha sunuda sooleyım 11 olmaya bılır ama bıldıgım su sayıca fazla futbolcusunun mıllıtakıma verdıgı ıcın boyle bı serfe naıl gorundu

bıde su vardır arkadaslar sadece bılgı olsun duye soyluyorum KURTULUS SAVASINDA en cok shıt veren takım besıktas ve fenerbahce ıdı

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

duzelteyim fenerbahce nin oyle bi olayi  neydi o lord bilmem ne kupalari vardir fenebahceliler onla ovunurler.o kupayi istanbuldaki ingiliz leri  yenmislerdir o yuzden ovunurler.salla gerisini mllt savasta iken fenerbahce nin ingilizlerle dostluk turnuvalarinda oldugunu  bilin yeterli.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek
    ben de fanatik bir BEŞİKTAŞ'lıyım..her zaman da BEŞİKTAŞ'lı olmaktan gurur duydum ve hala da bu duyguyu yaşıyorum..ama bu yönetim ve bu futbolcularla bu iş olmaz..aldıkları futbolculara bak yaa jun ve bobo..çok komik yaa inanamıyorum..sırf transfer yapmak için oyuncu alıyolar

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    a.q ben beşiktaşlı deilim ama konu gördüm bi yazıyım dedim :)

There is no life without struggle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    parafuso
    parafuso's avatar
    Erkek

"Maradona ya sormuşlar Fenerbahçe yi tanıyomusun" diye

Maradona cevap vermiş

"Beşiktaş tamı oynuyo"

"Alayına isyan ölümüne KARTAL"  "Forza KARTAL "  "Bu alemde ÇARŞI alayına karşı"

P@R@FUSO
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Besiktas.. Türkiyenin 3.Büyük takimi basarilariyla her zaman fb ve gs nin gerisinde kalmistir.Rakiplerinin 15-16 samp. varken bu takimin 10 samp. vardir.Yildiz olayinda ezik kalmamak icin mahkemeyle 2.Yildizi almistr.Son 2.5yildir samp. ile alakasi yoktur.

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:

Besiktas.. Türkiyenin 3.Büyük takimi basarilariyla her zaman fb ve gs nin gerisinde kalmistir.Rakiplerinin 15-16 samp. varken bu takimin 10 samp. vardir.Yildiz olayinda ezik kalmamak icin mahkemeyle 2.Yildizi almistr.Son 2.5yildir samp. ile alakasi yoktur.

isine gelmedi mi bole camur atarsin  yok yıldız olayında ezik kalmamak icin mis pehh ....

ID no su 19140 olan mürid
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SEYTANKIZ
    SEYTANKIZ's avatar
    Dişi

Herkese selam     inegöl köftesini yedikten sonra bir semaverde  Rizeden gelen demli cayi ictik  afiyet olsun herkese.  insallah kanaryanin tüylerini yolariz

Benim bilmedigimi bildigim icin diger insanlardan AKILLIYIMDIR!!
Toplam Hit: 3716 Toplam Mesaj: 22