folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder BESİKTAS Liyim Diyen Biseyler Yazsin...

BESİKTAS Liyim Diyen Biseyler Yazsin...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvettte
    corvettte's avatar
    Erkek
    Bende şu Korkak Tavuk Ortega pankartını unutamıyorum.Bu arada fenerlist ne diye zıpladın anlamadım bu muhabbet bizim senin ne alakan var yıldız takıldıkça mutlu mu oluyorsunuz!!
    Ben beşiktaşı tribünü için seviyorum.Çünkü dünyadaki büyük liglerde bile olmayan bi heyecan var,en önemlisi bi bağlılık var.
    Bu tribünde burberry mont,timbır ayakkabı giymiş insanlar yok.Bu tribünde halk var.Kendi tribününde kendi taraftarı olan insanı çocuklarının karşısında döven 3-5 GENÇ çapulcu yok.Bu tribünde cebindeki son kuruşunu bilete veren maçtan maça yaşayan insanlar var.Bu tribünde yıllarca yapılan,diğer takımlarca bi maç sonra çalınan tezahüratlar marşlar var.Bu tribünde Siyah-Beyaz,Ölüm-Yaşam var.Bu tribünde ''alayına gider'' var.Bu tribünde dünyada hiç bi takımda olmayan bi ruh var,evet evet bu tribün artık yaşıyor.Ve bütün bu yüzden bu tribün LİVE FOR YOU diyor defalarca hiç bıkmayasıca.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    walla rahmetli dedem doğumundan ölümüne beşiktaşlıydı.ölümünden sonra beşiktaşla ilgili neler çıktı bi bilseniz 25 sene evvelki şampiyonluğu söyleyen gazeteler çıktı inanın hüngür hğngğr ağladım böle bi takım sevgisi görmedim ben benide o bjkli yaptı onun ölümünden sonra bi ara fenerli olur gibi oldum ama 15 tatilde inönüye gittim dedem sözünü yerine getiremeden vefat ettiği için onun anısına ben gittim çarşının dibindeydik ve aslında bjkli olduğumun farkına vardım artık hayatta vazgeçmem takımımdan ve tek lafım şu
    Burası beşiktaş alayına gider uğraşma bizimle göt oğlanı fener
    bu hayat dediğin elbet birgün biter azrailin biziz göt oğlanı fener
    NOT:Bu arada harbi bjkli olanlara kazım kanatın bjknin 100 yılının tarihi adlı kitabı okumasını rica ediyorum asıl beşiktaş neymiş görün 5 sene üst üste bikere mağlubiyetle(ki oda sahayı terketmişler) şampiyon olan kimmiş öğrenin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    corvettte bunu yazdı:

Bu tribünde burberry mont,timbır ayakkabı giymiş insanlar yok.Bu tribünde halk var.Kendi tribününde kendi taraftarı olan insanı çocuklarının karşısında döven 3-5 GENÇ çapulcu yok.Bu tribünde cebindeki son kuruşunu bilete veren maçtan maça yaşayan insanlar var.Bu tribünde yıllarca yapılan,diğer takımlarca bi maç sonra çalınan tezahüratlar marşlar var.Bu tribünde Siyah-Beyaz,Ölüm-Yaşam var.Bu tribünde ''alayına gider'' var.Bu tribünde dünyada hiç bi takımda olmayan bi ruh var,evet evet bu tribün artık yaşıyor.Ve bütün bu yüzden bu tribün LİVE FOR YOU diyor defalarca hiç bıkmayasıca.

Ayrıca cnm corvette kardeşim bu tribünde kartal gol gol gol var inönüde en çok zevk aldığım marştı bide bu tribünde en çok sevdiğim marş şu
    Sus soru sorma oros** çocuğu ipn* kanarya dön gö*ünü si*iim kartal aşkıyla maçka parkında oooo oooo:D dimi cnm kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irevenge
    irevenge's avatar
    Erkek

siyah beyaz şampiyon beşiktaş :) beşiktaşlıyım ya...

yakuza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    En Büyük BJK

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    1-Malatyalı ana bacı yapma yoksa ben senin ananı sikerim
    2-Takımını en çok sewen Beşiktaştır
    3-Maradona'ya sormuşlar "feneri tanıyo musun",Maradona cevap wermiş O kim Beşiktaşta mı oynuyo pjuahaha :D:D bu olaya çok güldüm :)
    4-Kartal gol gol gol Olayı Süperdi fb maçındaki
    5-Bu hafta bir organizasyon war Bjk ki taraftarlar içeri giremeyenler Dışardan Takımı desteklicekler.
    6-Fb nin Tüyleri Yolup Kıçlarına Sokucaz

BİR GÜN HERKES BEŞİKTAŞLI OLMASIN BIRAKIN DA O AYRICALIK BİZDE KALSIN

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CasperBjK
    CasperBjK's avatar
    Erkek

Ne para, Ne Manita, Nede Araba! Cokda .ikimde bu dünya! Duysun Alem Böyle Aski bu Alemde Kral CARSI! Duysun Alem böyle Aski Seviyoruz BESIKTAS'i!!!

Besiktasli olunmaz, Besiktasli Dogulur...

BESIKTASK

Akıllı insan düşündüğü herşeyi söylemez ama söylediği herşeyi düşünür!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andhacker34
    andhacker34's avatar
    Erkek

kimse yokken biz vardık.  (siyah beyaz)

yoruma gerek yok...

( Paylaşılamayan tek şey Yalnızlık"tır... Zaten paylaşılsa yalnızlık olmaz... )
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armut
    armut's avatar
    Erkek

ÇARŞI HER YERDE.

ÇARŞI HER YERDE

Biz Beşiktaşlılar asla o eziklerin övündüğü gibi şikeyle şaibeyle kazanılmış şampiyonluklar ile övünmeyiz çünkü biz her zaman eze eze bileğimizin hakkıyla şampiyon oluruz eziklerde o fazla yıldızlarını istediği yerlerine takabilirler.

ÇARŞI HER YERDE

ÇARŞI HER YERDE

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    Size bir maceramı anlatayım...100.yılımızda şampiyon olduğumuzda tur a çıktık taksimden çıktık kadıköy e kadar gittik kadıköy e girer girmez araba camları taşlanmaya başladı Yuhalamalar Küfürler Taşlar hawada uçuşuyodu Bayrakları alıyolardı arabalardan. Sonra bi baktım Yukardan 2 3 kişi koşarak geldi Çarşı geliyoo diye bi bkatım kadıköy boşaldı :)) Kadıköy de hiç bir fenerli kalmadı Çarşı astı bayrağı Süperdi ya. Göt korkusu işte :))

Bir keresinde de.Kadıköy de Beşiktaşlıları Alt tribüne koydular.Maç boyunca Su dolu şişeleri Başımızdan Aşağı boşalttılar.
    2.Yarıda inönüde Onları bizimkiler Alta aldı Şişelere işeyip kafalarından Aşağı Dökmüşlerdi :) O da süperdi :)

Bi maçta da Kadıköy e fener formalarınla girip maç sonuna kadar tezahürat yaptılar maç çıkışında Arka sokakların birinde formaları Çıkarıp Bjk formalarınla Fb lileri Sopadan Geçirdiler :)

Beşiktaş Taraftarı Süper bi taraftar

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
Toplam Hit: 3707 Toplam Mesaj: 22