folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyaz Hoca Hacklendi

Beyaz Hoca Hacklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:
    -----------------------------

teodos bunu yazdı:
    hz. muhammed yaşasaydı artık tanrı için kurban vermenin gereksiz olacağını söylerdi. ama bu dangalaklar yüzünden güzelim dinim ne hale geldi.
    -------------------------

Zeyd b. Erkam sorar:

— Ya Resulallah bu kurban kesme olayı nedir?

— Atanız İbrahim'den kalma bir gelenek.

— Bizim bundan kazancımız ne?

— Kurbanın her kılına karşılık bir sevap. (İbn Mace, Ahmed b. Hanbel, Müsnet, Şevkani, Neylu'l-evtâr, Kahire, 1961, V, 115)

— Eli geniş iken kurban kesmeyen ma'bedimize yaklaşmasın. (İbn Mace, İbn Hanbel, Şevkani, V, 116)

— Para, kurban bayram günü kurbana harcandığından daha iyi bir yere harcanmaz. (Darekutni, Şevkani, V, 166)

Konuşmaya Gerek Varmı Bence Yok...

var....

emin ol o kurban parasıyla bi fakiri sevindir daha iyi olur cünkü o kadar kişi kurban kesio ve o fakir olanların evi et doluo taşıo hatta

ne oluo etler bozuluo çöpe gidiyo cok sahit oldum bu olaya dostum :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek

senede 100 defa  yapmıyosunki bu eylemi sadece bi defa yapıyosunn eğer oınu düşünüyosann   başka şeylere gidenn paralarıda düşünmek zorundasınn okj mi  bence  hocanınn artıkk hoca  demekte yanlışş bence  werdiği  fetvalar ( neye dayanarak weriyosa )  yanlışş  o yüsdenn  böle olması daha ii olmuşş  kardeşimm

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:
    FaTHeR bunu yazdı:

teodos bunu yazdı:
    hz. muhammed yaşasaydı artık tanrı için kurban vermenin gereksiz olacağını söylerdi. ama bu dangalaklar yüzünden güzelim dinim ne hale geldi.
    -------------------------

Zeyd b. Erkam sorar:

— Ya Resulallah bu kurban kesme olayı nedir?

— Atanız İbrahim'den kalma bir gelenek.

— Bizim bundan kazancımız ne?

— Kurbanın her kılına karşılık bir sevap. (İbn Mace, Ahmed b. Hanbel, Müsnet, Şevkani, Neylu'l-evtâr, Kahire, 1961, V, 115)

— Eli geniş iken kurban kesmeyen ma'bedimize yaklaşmasın. (İbn Mace, İbn Hanbel, Şevkani, V, 116)

— Para, kurban bayram günü kurbana harcandığından daha iyi bir yere harcanmaz. (Darekutni, Şevkani, V, 166)

Konuşmaya Gerek Varmı Bence Yok...

var....

emin ol o kurban parasıyla bi fakiri sevindir daha iyi olur cünkü o kadar kişi kurban kesio ve o fakir olanların evi et doluo taşıo hatta

ne oluo etler bozuluo çöpe gidiyo cok sahit oldum bu olaya dostum :)

Sen Zekat Vermiyormusun Kurbanını Kes Zekatınıda Ver Ama Bu Ülkede KAç Kişi Zekatını Dogru Düzgün Demiyimde Böyle İçinden Geldigi Gibi Veriyor

Zengin Kesimlerde Kurbanını Kessin Ama Zekatınıda Versin Senin Benim Gibi 20 30 Ytl Degil Ama Anlıyormusun Beni... 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    flayk bunu yazdı:

senede 100 defa  yapmıyosunki bu eylemi sadece bi defa yapıyosunn eğer oınu düşünüyosann   başka şeylere gidenn paralarıda düşünmek zorundasınn okj mi  bence  hocanınn artıkk hoca  demekte yanlışş bence  werdiği  fetvalar ( neye dayanarak weriyosa )  yanlışş  o yüsdenn  böle olması daha ii olmuşş  kardeşimm

nerden biliyosun fetvalarının yanlış olduğunu. ya çok komiksiniz. dinimizi ne hale getirdiniz. birisi insanoğlu mantığına uygun birşey söylediğinde yanlış oluyor. bu nasıl iş. bu adam prof. yanlış fetvalar verdiğini söylüyorlar demen lazım. o diyenlerde, kendi tekellerindeki dinin elden gitmesinden korktukları için böyle aydın mantıklı insanları pek ii görmezler. uyanın artık...

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    teodos bunu yazdı:
    flayk bunu yazdı:

nerden biliyosun fetvalarının yanlış olduğunu. ya çok komiksiniz. dinimizi ne hale getirdiniz. birisi insanoğlu mantığına uygun birşey söylediğinde yanlış oluyor. bu nasıl iş. bu adam prof. yanlış fetvalar verdiğini söylüyorlar demen lazım. o diyenlerde, kendi tekellerindeki dinin elden gitmesinden korktukları için böyle aydın mantıklı insanları pek ii görmezler. uyanın artık...

sonuçta bişeyler biliyorum ki  konuşuyorum  bi çook konuda yanlış fetva weriyo istiyosan biras  araştır  vwerdiği fetvaları ondan sonra  yanlış yada doğru diyebilirsinn ewtt   doğru dinimizi ne hale getirdiler  dinimizi bu hale getirenlerde bunun gibi hocalar 

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    flayk bunu yazdı:
    teodos bunu yazdı:
    flayk bunu yazdı:

sonuçta bişeyler biliyorum ki  konuşuyorum  bi çook konuda yanlış fetva weriyo istiyosan biras  araştır  vwerdiği fetvaları ondan sonra  yanlış yada doğru diyebilirsinn ewtt   doğru dinimizi ne hale getirdiler  dinimizi bu hale getirenlerde bunun gibi hocalar 

ne bileceksin 20 yaşınla. hangi fetvası yanlışmış söyle bakalım. birde nerlerde yetiştiniz bilader siz. Güzelim cumhuriyet ne hale geldi. imam hatip mezunumusun?  

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erne
    erne's avatar
    Erkek
    Bi Arkadas linki werdi olesıne okuordum we dayanamadım artık bi mesaja cewap yascam. Özür Dilerim. Dallamanın biri demişki : --------------------------------------------------------------------------- ya bu adamlar ne kadar geri, ne kadar boş kafalı inanılacak iş değil. ya bunlar 1000 yıl öncesinden daha mal. ya dünyanın en güzel dinini ne hale getirdiler. yeni hiçbir şeyi kabul etmiyor et kafalılar. hz.muhammed dünyada gelmiş en büyük devrimcilerdendir. hz. muhammed yaşasaydı artık tanrı için kurban vermenin gereksiz olacağını söylerdi. ama bu dangalaklar yüzünden güzelim dinim ne hale geldi. ---------------------------------------------------------------------------- we ben bu kazmaya diomki. lan beyinsiz islamın diğer dinlerden farkı nedir ? Hiç bir şekilde tek bir harfinin bile bozulmadan günümüze kadar gelmesi. Sen bugun bunu yaparsan, yarın modernleşme adı altında başka emirleri değiştireceksin. Namaz kılmak eskide kaldı artık dua etmemiz yeterlidir gibisinden şeyler çıkarırsın. SAKIN HAYIR DEME. İpin ucu kaçtımı Tutması zor olur. We sen bir emri değiştirirsen heleki bunu modernleşme adı altında değiştirirsen yarın kuranı şuanki incilden farksız bi hale getirirsin. Zekeriya denen dallama prof olmuş vs. aydın bi adam nası yanlış düşünür diyen dallamalarda war tabiki. O kazmalarada soruyorum. Şuanda Dünya çapında Zekeriyadan bin kat daha iyi prof lar war. ama Çoğu hristyan. Eee şimdi onlar hristyanlık doğru dindir derse ki diyorlar o zamanda onlar prof baba en iyisini bilir diye hristyanmı olcaz ??? Siteye basmadan önce DB de Zekeriyaya yazılan mesajları okuyordum. Çoğu dalga geciodu ama neyse :P bir mesaj dikkatimi çekti. Şuanda tekrar girmeme gerek yok ozet olarak mesajı yasan arkadas zekeriyaya dıorduki. Bak islam karsıtı Şu site senin werdigin fetvalarla ( fetva bile denmez ) yayın yapıyor. Yani kısacası İslam düşmanları zekeriyayı örnek gösteriyor bir cok konuda. Uzun oldu biraz ama kusura bakmayın canım sıkıldı bende içimi dökeyim dedim we bunlar dewede kulak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

"Biz cahil dediğimiz zaman mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir."

Bu Söz Benden Zekeriyacılara Gelsin :)

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

index hala duruyor :P ve erne kardesin yazdıklarını okuyunca hak verdim anlamlı bir index kutlarım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    erne kardeşimiz çok güsel bi şekilde açıklamış walla  bisede fasla bi söz söylemek düşmez

Toplam Hit: 5016 Toplam Mesaj: 44