folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyaz Hoca Hacklendi

Beyaz Hoca Hacklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    erne bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bi Arkadas linki werdi olesıne okuordum we dayanamadım artık bi mesaja cewap yascam. Özür Dilerim. Dallamanın biri demişki : --------------------------------------------------------------------------- ya bu adamlar ne kadar geri, ne kadar boş kafalı inanılacak iş değil. ya bunlar 1000 yıl öncesinden daha mal. ya dünyanın en güzel dinini ne hale getirdiler. yeni hiçbir şeyi kabul etmiyor et kafalılar. hz.muhammed dünyada gelmiş en büyük devrimcilerdendir. hz. muhammed yaşasaydı artık tanrı için kurban vermenin gereksiz olacağını söylerdi. ama bu dangalaklar yüzünden güzelim dinim ne hale geldi. ---------------------------------------------------------------------------- we ben bu kazmaya diomki. lan beyinsiz islamın diğer dinlerden farkı nedir ? Hiç bir şekilde tek bir harfinin bile bozulmadan günümüze kadar gelmesi. Sen bugun bunu yaparsan, yarın modernleşme adı altında başka emirleri değiştireceksin. Namaz kılmak eskide kaldı artık dua etmemiz yeterlidir gibisinden şeyler çıkarırsın. SAKIN HAYIR DEME. İpin ucu kaçtımı Tutması zor olur. We sen bir emri değiştirirsen heleki bunu modernleşme adı altında değiştirirsen yarın kuranı şuanki incilden farksız bi hale getirirsin. Zekeriya denen dallama prof olmuş vs. aydın bi adam nası yanlış düşünür diyen dallamalarda war tabiki. O kazmalarada soruyorum. Şuanda Dünya çapında Zekeriyadan bin kat daha iyi prof lar war. ama Çoğu hristyan. Eee şimdi onlar hristyanlık doğru dindir derse ki diyorlar o zamanda onlar prof baba en iyisini bilir diye hristyanmı olcaz ??? Siteye basmadan önce DB de Zekeriyaya yazılan mesajları okuyordum. Çoğu dalga geciodu ama neyse :P bir mesaj dikkatimi çekti. Şuanda tekrar girmeme gerek yok ozet olarak mesajı yasan arkadas zekeriyaya dıorduki. Bak islam karsıtı Şu site senin werdigin fetvalarla ( fetva bile denmez ) yayın yapıyor. Yani kısacası İslam düşmanları zekeriyayı örnek gösteriyor bir cok konuda. Uzun oldu biraz ama kusura bakmayın canım sıkıldı bende içimi dökeyim dedim we bunlar dewede kulak.
    et kafalı şako piyangodanmı çıktın sen. dangalak bide "sakın hayır deme" yazmış. :) tahta kafalı şako bu adam din adamı. islamiyet akıl ve mantık dinidir. islamiyet o zaman batıl olan bir inanç için çeşitli çareler getirmiştir. ama o batıl olan düşünce ve inanç artık ortadan kalkmışsa zaten emir ve güzel olan gerçekleşmiştir. Allah insana akıl vermiş, yeri geldiği zaman gerçeği ve doğruyu görsün diye. ama kendi beyninden korkan (yada beyinsiz)la(e)r bunu görmek istemiyor. Allah sizler için o kadar çok şeyler yazmışki kelamında.  ama anlayana.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek
    bende başka hocalarımı hacklesem yha
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:
    qaMbLer bunu yazdı:
    FaTHeR bunu yazdı:

teodos bunu yazdı:
    hz. muhammed yaşasaydı artık tanrı için kurban vermenin gereksiz olacağını söylerdi. ama bu dangalaklar yüzünden güzelim dinim ne hale geldi.
    -------------------------

Zeyd b. Erkam sorar:

— Ya Resulallah bu kurban kesme olayı nedir?

— Atanız İbrahim'den kalma bir gelenek.

— Bizim bundan kazancımız ne?

— Kurbanın her kılına karşılık bir sevap. (İbn Mace, Ahmed b. Hanbel, Müsnet, Şevkani, Neylu'l-evtâr, Kahire, 1961, V, 115)

— Eli geniş iken kurban kesmeyen ma'bedimize yaklaşmasın. (İbn Mace, İbn Hanbel, Şevkani, V, 116)

— Para, kurban bayram günü kurbana harcandığından daha iyi bir yere harcanmaz. (Darekutni, Şevkani, V, 166)

Konuşmaya Gerek Varmı Bence Yok...

var....

emin ol o kurban parasıyla bi fakiri sevindir daha iyi olur cünkü o kadar kişi kurban kesio ve o fakir olanların evi et doluo taşıo hatta

ne oluo etler bozuluo çöpe gidiyo cok sahit oldum bu olaya dostum :)

Sen Zekat Vermiyormusun Kurbanını Kes Zekatınıda Ver Ama Bu Ülkede KAç Kişi Zekatını Dogru Düzgün Demiyimde Böyle İçinden Geldigi Gibi Veriyor

Zengin Kesimlerde Kurbanını Kessin Ama Zekatınıda Versin Senin Benim Gibi 20 30 Ytl Degil Ama Anlıyormusun Beni... 

zekat mekat vermiorum zaten ben :D

dert etme sen beni :) sıkı giyin kandırma kendini canım :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek

teodos bunu yazdı:
    erne bunu yazdı:
    Bi Arkadas linki werdi olesıne okuordum we dayanamadım artık bi mesaja cewap yascam. Özür Dilerim. Dallamanın biri demişki : --------------------------------------------------------------------------- ya bu adamlar ne kadar geri, ne kadar boş kafalı inanılacak iş değil. ya bunlar 1000 yıl öncesinden daha mal. ya dünyanın en güzel dinini ne hale getirdiler. yeni hiçbir şeyi kabul etmiyor et kafalılar. hz.muhammed dünyada gelmiş en büyük devrimcilerdendir. hz. muhammed yaşasaydı artık tanrı için kurban vermenin gereksiz olacağını söylerdi. ama bu dangalaklar yüzünden güzelim dinim ne hale geldi. ---------------------------------------------------------------------------- we ben bu kazmaya diomki. lan beyinsiz islamın diğer dinlerden farkı nedir ? Hiç bir şekilde tek bir harfinin bile bozulmadan günümüze kadar gelmesi. Sen bugun bunu yaparsan, yarın modernleşme adı altında başka emirleri değiştireceksin. Namaz kılmak eskide kaldı artık dua etmemiz yeterlidir gibisinden şeyler çıkarırsın. SAKIN HAYIR DEME. İpin ucu kaçtımı Tutması zor olur. We sen bir emri değiştirirsen heleki bunu modernleşme adı altında değiştirirsen yarın kuranı şuanki incilden farksız bi hale getirirsin. Zekeriya denen dallama prof olmuş vs. aydın bi adam nası yanlış düşünür diyen dallamalarda war tabiki. O kazmalarada soruyorum. Şuanda Dünya çapında Zekeriyadan bin kat daha iyi prof lar war. ama Çoğu hristyan. Eee şimdi onlar hristyanlık doğru dindir derse ki diyorlar o zamanda onlar prof baba en iyisini bilir diye hristyanmı olcaz ??? Siteye basmadan önce DB de Zekeriyaya yazılan mesajları okuyordum. Çoğu dalga geciodu ama neyse :P bir mesaj dikkatimi çekti. Şuanda tekrar girmeme gerek yok ozet olarak mesajı yasan arkadas zekeriyaya dıorduki. Bak islam karsıtı Şu site senin werdigin fetvalarla ( fetva bile denmez ) yayın yapıyor. Yani kısacası İslam düşmanları zekeriyayı örnek gösteriyor bir cok konuda. Uzun oldu biraz ama kusura bakmayın canım sıkıldı bende içimi dökeyim dedim we bunlar dewede kulak.
    et kafalı şako piyangodanmı çıktın sen. dangalak bide "sakın hayır deme" yazmış. :) tahta kafalı şako bu adam din adamı. islamiyet akıl ve mantık dinidir. islamiyet o zaman batıl olan bir inanç için çeşitli çareler getirmiştir. ama o batıl olan düşünce ve inanç artık ortadan kalkmışsa zaten emir ve güzel olan gerçekleşmiştir. Allah insana akıl vermiş, yeri geldiği zaman gerçeği ve doğruyu görsün diye. ama kendi beyninden korkan (yada beyinsiz)la(e)r bunu görmek istemiyor. Allah sizler için o kadar çok şeyler yazmışki kelamında.  ama anlayana.

belli dönemlerde islamiyet adına çalışan misyonerlerde wardı ama bunlşar islamiyet adına çalışıyo gibi görünüyo ama aksine kendi misyonunu yaymak için uğraşıyo bu tip insanlar günümüzde baya bi yaygınlaştı dinden  bazı noktalarda kesinlikle taviz weremessinn ama  zekeriya beyaz gibi hocalar çıkıyo şmyle yapacaksın böyle yapavaksın diyo bunu kuran a dayanarak söylediğini aktarıyo peki sorun bakalım ona arapçada  bir kelime kaç anlama geliyomuş  aktarım yaparken kendine  özgü şeylerde ekliyo ( kendi işine geldiği gibi ) diyebilirim . peki bu zekeriya beyaz neye dayanarakk Kuran Tedsiri çıkartıyo normal bi tefsirle karşılaştırılması yapıldı ama bi çook yerinde değiştirilmeler  wardı internetten araştırabilirsiniz   benn zekeriya beyazı hoca yerine koymuyorum koymamda kş bi çook kişinin düşünceside böle ama  şölede bişey war  destek çıkanlar  din hakkında fazla bilgisai olmayanlar wede zekeriya beyazın söledikleri işlerine gelenler  

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zekeriya beyaz Dinsiz ahlaksızın karılara kızlara bakan öküzün tekidir.

ErNe nin Başarıları her zaman söz konusu olmuştur bu alemde. Ve hala devam etmekte

Hack Irk Din kültürel düşünce ayrımı yapılmadan yapılır.

Hack yapmak için. Bir şeye bağlı olmak gerekmez.

Hack kendine kendine bağlı birşeydir.

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

pek dindar biri sayılmam ancak bu zekeriya beyaz denilen adamın benim gözümde şöyle bir  portresi vardır.

"kendini  populer yapmak ve daha fazla para kazanmak için dinimizi kendinise bu olanakları sağlayanların istediği şekilde yorumlayan biridir." 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    yaw tamamda, indexi falanda gordum hala duruyor onada ok, iyi ettilermi etmedilermi oda tartisilar bi arada ben orda degilim... bu adam rene nin akrabasi falan degilmiydi yaw? kan cikmasin simdi :D

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

internet explorerda http://craigschmidtracing.com/modules/globetrotter/erne.JPG   bu resim çıkıyor Mozillada ise site normal açılıyor fakat siitenin ortasın da bu kodları buldum

#000000;background-image: url('http://craigschmidtracing.com/modules/globetrotter/erne.JPG');}

demekki java script kodu yerleştirmiş index atmamış 

muhbir-tbt@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Firefoxta sadece hacked by erne yazıyor İE'de iste komple bi sayfa :D HACKED die :D

Yetim düşler bekçisi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek

Zekeriya Beyaz din profesoru degil ticaret profesoru. Veb-sitesinde Alevilik uzerine kitap cikarip satmaya calisan, Aleviligin A'sini bilmeyen -alevi kulturunu bilmeyen/alevi olmayan ama Alevi felsefesini bile ticaret isleri icin kullanmaktan cekinmeyen bir mahluk oldugu icin, bana gore haketmistir. Sozde din adami, ozde ticaret adami.

Ustelik Islam dini'nin genelindede yanlis yorumlar yapmistir. (Burada yazmak istemem soylediklerini cunku migdem kaldirmaz, kendime yakistiramam oyle seyleri). 

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
Toplam Hit: 5049 Toplam Mesaj: 44