folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Beyaz Tahribat <Ağaç Dikme Etkinliği>

Beyaz Tahribat <Ağaç Dikme Etkinliği>

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Arkadaşlar biliyorsunuz beyaz tahribat etkinlikleri yapılmak istenmekte fakat bir türlü somut birşey çıkmadı. 

Bende düşündüm ki şu an için yapılabilenicek en uygun şey ağaç dikimi tahribat adına. 

Bildiğiniz gibi ben Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesinde okuyorum. Okulumuzun Kampüsü çok yeşil ve gerçekten güzel bir kampüs. Fakat bazı yerlerinde kısmii boşluklar var. Bu boşlukları en iyi ağaç dikerek doldurabiliriz. Bu dönem Rektörlükte teknik işler sorumlusu olan beyefendi bize ders verdi. Aralarda yaptığımız konuşmalarda kampüs için yapılabilinecek projelre destek vereceğini belirmişti. Bende bu hocamızında desteğini alarak ufakta olsa bir orman oluşturabiliriz diye düşündüm.

Eğer  sizde benim bu fikrimi uygun görüyorsanız bu işi yapalım. Aslında zor olan birşey yoktur, fidanları biz alacağız ve burada üniversitenin çalışanlarının da yardımıyla burada dikilecek uygun bir yere. Sonrasında başına ufak bir kitabede hazırlatıp istediğimiz bilgileri yazdırabiliriz. 

Mümkün olan birşey olduğunu düşünüyorum. Sizler bana fidan bedellerini gönderirsiniz bende alıp diktirebilirim. Tabiki işin içinde para konusu olduğu için şeffaf olacak şekilde davranır faturasını falan sizlere ibraz ederim. Ağaçların dikim aşamasında ki fotoğraflarını gerekirse videolarını yayınlarım. 

Tarikat adına yapılabilecek en makul proje hem kolay hem kalıcı hemde maddi olarak fazla zorlayıcı değil. 

Umarım kabul edilir ve bende bu vesile ile bir orman oluşturulmasına öncü birisi olurum ve tahribat adını gerçekten işe yarar bir alanda duyururuz. 

Düşüncelerini bekliyorum.

Saygılar

Mürit

seadog

Not: Konuyu özellikle gizli yapmadım bence bunu herkes bilmeli ama gizlilik önemli derseniz gizli yaparım.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Beyaz-Tahribat-Icin-Oneri-114038/1/#1275462 buyur hocam buna cevap

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Bu konuyu açarken önceki konudan haberim yoktu. 

Fakat zaten direk bir hatıra  ormanı gibi birşey yapacağız burada, katılım olmasına pekte gerek yok. Fakat tabiki ortak bir karar alınacak olmaz derseniz olmaz :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

benm konuyada bak hocam yorumunu onada alalım ben seni ziyaret ettim :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

iyi fikir 

çogunluk hemfikir olursa bizzat gelip yardımcı olurum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

efras saol sensiz olmazdı zaten ;)

arkadaşlar hala bir ses çıkmadı. bu konu ciddi yapılabilecek bir proje 

come onn mann :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam etkinlik olursa katılamayabilirim.

Ancak kendi payıma düşen ağacın parasını bir müride yollayarak benim adıma ağacı diktirebilirim.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Hocam etkinliği o şekilde yapacağız zaten kıbrısta bulunan mürit sayısı çok az bu sebebten Türkiyeden paralar gönderilecek biz burada bir kça mürit dikeceğiz. 

Fakat Beyaz tahribatın en somut en uygulanabilir projesine kimseden bir destek gelmedi anlamadım gitti

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam ben destekliyorum :p

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

Ağaç dikilecek alanı merak ettim resmini uplarsan iyi olur. Bu arada bende desteklerim hem mantıklı bir proje hemde çok maddiyat gerektirmez herhalde :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Hocam şu an için kesin belli değil aalan fakat kampüsün içerisinde bir yer olacak aklımda olan yerler var tabi ki onları ayarlamaya çalışcam. Hocayla görüşeyim kesin olarak belirteceğim

Toplam Hit: 3384 Toplam Mesaj: 20