folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Beyaz Tahribat <Ağaç Dikme Etkinliği>

Beyaz Tahribat <Ağaç Dikme Etkinliği>

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    defence
    defence's avatar
    Erkek

esraf kardeşim benim yerimede dikersin artık..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

tam olarak tahribat tshirtleriyle tahribat adına mı toplancak müritler yoksa okulunun etkinlik yapan herhangi bir klübü olarak mı geçicez hocam.? bence rektörlükten tbt adına izin çıkmaz, duyarlı vatandaşlar olarak yansıtılmak istenir.

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

defence bunu yazdı:
    -----------------------------

efras kardeşim benim yerimede dikersin artık..

elbette abi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

lepusmorris bunu yazdı:

tam olarak tahribat tshirtleriyle tahribat adına mı toplancak müritler yoksa okulunun etkinlik yapan herhangi bir klübü olarak mı geçicez hocam.? bence rektörlükten tbt adına izin çıkmaz, duyarlı vatandaşlar olarak yansıtılmak istenir.

Hocam planlara göre aynen dediğin gibi t-shirtlerimizi giyip tbt adına yapacağız. Proplem çıkacagını sanmıyorum..

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

Hocam etkinliği o şekilde yapacağız zaten kıbrısta bulunan mürit sayısı çok az bu sebebten Türkiyeden paralar gönderilecek biz burada bir kça mürit dikeceğiz. 

Fakat Beyaz tahribatın en somut en uygulanabilir projesine kimseden bir destek gelmedi anlamadım gitti

hocam bak bunun altını çiziyorum iyicene oku sonuçta sen kimsenin babasının oglu degilsin parayı sana yollayacaklar kimsenin o kadar güvenecegini sanmiyorum kaldiki adminlerden başka kişilere güveneceklerin sanmıyorum...

az çok beni tanıyorsun muhabbetimiz var üstte bunları yazarken sen osun sen busun die kastedmedim yanlış anlama olur mu

edüt: bence hiç bulaşma derim adminler öncelik etsin sonrasını biz yapalım çünkü 5 kuruşa bile tenezzül edebilicek insanlar var

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Hepaq bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

Hocam etkinliği o şekilde yapacağız zaten kıbrısta bulunan mürit sayısı çok az bu sebebten Türkiyeden paralar gönderilecek biz burada bir kça mürit dikeceğiz. 

Fakat Beyaz tahribatın en somut en uygulanabilir projesine kimseden bir destek gelmedi anlamadım gitti

hocam bak bunun altını çiziyorum iyicene oku sonuçta sen kimsenin babasının oglu degilsin parayı sana yollayacaklar kimsenin o kadar güvenecegini sanmiyorum kaldiki adminlerden başka kişilere güveneceklerin sanmıyorum...

az çok beni tanıyorsun muhabbetimiz var üstte bunları yazarken sen osun sen busun die kastedmedim yanlış anlama olur mu

edüt: bence hiç bulaşma derim adminler öncelik etsin sonrasını biz yapalım çünkü 5 kuruşa bile tenezzül edebilicek insanlar var

Hocam yanlış anlamadım. Haklısın fakat buna güvenmezlerse tabi ki yapılabilecek birşey değil böyle bir endişeleri varsa belirtsinler. BEnim burada ki amacım sosyal bir projeye öncülük etmek ve dünyaya bir katkıda bulunmak ve tahribatın adını ii işlerle duyurmak.

Şimdiye kadar normal olarak hep tüketen bir birey oldum. Sürekli öğrenci olduğum için dünyaya birşey katamadım. Bu proje ile dünyaya birşeyler katmak istiyorum

not: gerken tüm şahşi bilgilerimi fazlasıyla paylaşırım gerekirse sizlerle

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

Hepaq bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

Hocam yanlış anlamadım. Haklısın fakat buna güvenmezlerse tabi ki yapılabilecek birşey değil böyle bir endişeleri varsa belirtsinler. BEnim burada ki amacım sosyal bir projeye öncülük etmek ve dünyaya bir katkıda bulunmak ve tahribatın adını ii işlerle duyurmak.

Şimdiye kadar normal olarak hep tüketen bir birey oldum. Sürekli öğrenci olduğum için dünyaya birşey katamadım. Bu proje ile dünyaya birşeyler katmak istiyorum

not: gerken tüm şahşi bilgilerimi fazlasıyla paylaşırım gerekirse sizlerle

hocam en azından ben seni tanıyorum yanlış anlamadıgına da sevindim ben sadece seni bildigim için hani olurda olur gibisinden söyledim neticede bu dünya iki şey üzerine dönüyo biri para öteki a... yani :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Hepaq bunu yazdı:

hocam en azından ben seni tanıyorum yanlış anlamadıgına da sevindim ben sadece seni bildigim için hani olurda olur gibisinden söyledim neticede bu dünya iki şey üzerine dönüyo biri para öteki a... yani :D

Hocam şimdi öle cümle yazmıssın ki ne tarafa ceksen oluyo olumlu olumsuz :D

Hem çok şükür paraya hiç ihtiyacım olmadı yapacağım birşey değil. Ama belki diğeri olsa karanti veremeye bilirdim :D:D:D:D:D

HEm tek olmıycam efrasyap da olacka kıbrıstaki diğer müritlerde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Şu anda bu tarz bir projeyi organize edebilecek vaktimiz olmadığından beklemede hocam bu tarz projeler...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 3422 Toplam Mesaj: 20