Beyler Bu Benim Açtıım İlk Konu Plz Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    kız harbi harbi oynak bişeye benziyo madem diğer erkeklere yaptıklarını sana anlatmıstı iki gün sonra diğer erkeklerede seni anlatır uzak dur baska kız bul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    abu aşk demeyin yha aşk demeyin amk!
    unutuLmaZz oLm Aşk"lar(gerçekten seviyosan)
    LaNet amk kızları niye aşk olsun diye kullanıoz yha sitir çekin!
    >wEde hassictir diyin kızlara lanet olsun mına koym!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    hp32 aştın sen:) ciddi ama bencede sittir çek!

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    devil_bugatti kızın karşısına git otur önce havadan sudan konuş sonra tamamen senin hayal gücüne bağlı (fazla atmasyon yapma kaybedersin) bikac gün şiir oku hayal gücün epeyce artacaktır sonra kızla konuşurken ya benim asıl konuşma amacım farklı falan de ben senden uzun zamandır hoşlanıyorum, senin yanındayken kendimi cok rahat hissediyorum, duygularıma hakim olamıyorum belkide aşığım, seni daha yakından tanımak seninle vakit gecirmek istiyorum falan de işte üret bişeyler :) bu işler birden seninle cıkmak istiyorum demeyle olmaz bence

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    beyler cevaplar çok yardımcı oldu bu arada bu kadar uzun sürmesi bişiler yazmak için memlekete gitmiştim de nese Türkçe öğretmenim yaşıo ve notun 1 e belli de oluo herhalde nese ben bu kızı ayarladım ama ayrıldık işte hepsi gibi vefasız çıktı buda onu ne kadar ve nasıl sevdiğimi bile bile gitti başkaısının kucağında vakit geçirdi belki biliosunuzdur kadıköyde DEM diye biyer var orda gördüm arkadaşlarla gitmiştim ÇEKİP VURSA DAHA İYİDİ BEA LANET OLSUN BU KIZA VE ONUN GİBİLERE

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    aşkın ben ta a.q

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Kardeş bu kızdan sana yar olmaz çünkü aynısı benim başıma geldi , aynı seninkinin modelde bi kızla çıktım sonra kız diğer erkeklerede beni nasıl peşinden koşturduunu anlatmış , bu kızla çık ama kendini kaptırma hedefin ''göğüsler+3 delik'' olsun o zaman sen karlı çıkarsın ayrıac bu unsur çok önemlidir arkadaşlara hak veriorm '' Kişiliğinden kesinlikkkkkkleeeeee taviz verme ''

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    la olu tut kolundan köşeye çek seni ilk gördüğüm andan beri sana tapıyorum nolur benimle ol ben sensiz yapamam de (tabie yürek warsa)yoksa kendimi öldürürüm dea kabul etmesse 5-10 gün dışarı cıkma darmadağan filan ol sakal filan bırak bak beni ne hallere getirdin de direk kucana atlıcaktır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    seni başkalarına anlatmasını istiyorsan devam et derim sana. yok anlatmasın diyorsan boş ver gitsin. dünyada gız mı galmadı.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    git biraz konuşabilirmiyiz de çek kenara sonra yapış dudaklarına oda seni seviyorsa biraz naz yapar ama sonra kendini birakir ama sevmiyorsan önce terbiyesiz diye bir ses gelir sonrada yanağında biraz acı hissedersin olay budur

(dipnot: sakın yapma)

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 3284 Toplam Mesaj: 32