Bi Eskici Açsak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

aslında mantıklı herkes elindeki eski değerli eşyaları toplasa müthiş olur (: netten bir site açar sergiler satarız.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

eski cumhuriyet dönemi madeni ve kağıt paralar, yabancı madeni paralar, yerli yabancı pullar, sigara bandrolleri, taso, kibrit, çok eski cep telefonları, eski anahtarlar, etiketler, eski askeri objeler, tesbih... gibi envai çeşit koleksiyonlarım var her türlü alım satım yaparım, alıcı satıcı isteyen özelden ulaşsın bana.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

cumhuriyet dönemindekiönemliolaylardan bir gün sonraya ait gazeteler mevcut. 13 eylül, taksimde ki kanlı 1 mayıs. adnan menderesin asıldığı günün ertesi. 16 ağustos. 11 kasım 1938. eurovision birinciliği. fenerbahçenin aldığı son kupa (fenerbahçeliyim)... ayrıca bir sürü gazete. hele bitane var murat 124 tam sayfa reklam ailenizin asrın arabası falan diyor..

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

eski cumhuriyet gazeteleri,200+ pokemon tasoları ve 600 e yakın misket  (1 tanesi demir almanyadaki cocukla kapısmıstık ücgende ordan cıkardım demiri aldım :D )

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

sovetlerin paraları var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

eski radyolar gramofon ilk düdüklü tencere osmanlı zamanı osmanlı çay tabağı

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    abdullahozcan bunu yazdı:
    -----------------------------

eski radyolar gramofon ilk düdüklü tencere osmanlı zamanı osmanlı çay tabağı

Radyonun resmini koysana eğer uygunsan ? Arkadaşlar resimlerle desteklesek elimizdeki ürünler daha çekici olabilir diorum.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bide şu radyo var. çalışmıyo galiba

philips B4X36T

buna benzer bişi. Türk malı yazıyo kenarında. 1964 model olabilir

değeri nedir bunun ?

http://www.radiomuseum.org/images/radio/philips_eindhoven/b4x36t_00r_459118.jpg

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

bide şu radyo var. çalışmıyo galiba

philips B4X36T

buna benzer bişi. Türk malı yazıyo kenarında. 1964 model olabilir

değeri nedir bunun ?

http://www.radiomuseum.org/images/radio/philips_eindhoven/b4x36t_00r_459118.jpg4

hocam çalışır durumda, kusursuz olanları 250 lira civarı, yaptırırım diyosan ederi bu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

500 e yakın ne bulduysam arsıv yapıp cd ye cektıgım oyun,muzik,programlar,flash oyunlar v.b bircok sey var.

Cok eski yıllara ait ansikopedi tarih kitapları var.

Kendi gelistirdigim lazer, motorlu araclarım, Maket helikopterlerım var.

Bunların degerı benım ıcın paha bıcılmez :)

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
Toplam Hit: 6258 Toplam Mesaj: 44